Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Witam. Mam pytanie: czy dodatki do Guild Wars są samodzielne czy też wymagają podstawowej wersji gry. Konkretnie chodzi mi o Guild Wars: Factions PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzą samodzielnie, jeśli chcesz kupić factions, to ci powiem, że to dobry wybór :) Właściwie można powiedzieć, że to nie dodatki, tylko w pewnym sensie oddzielne gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:29, allor10 napisał:

Witam. Mam pytanie: czy dodatki do Guild Wars są samodzielne czy też wymagają podstawowej
wersji gry. Konkretnie chodzi mi o Guild Wars: Factions PL.


GW, GW:Factions i GW: Nightfall to samodzielne gry. Dodatkiem jest tylko GW: Eye of the North, który wymaga którejś z wcześniej wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW Prophecies, Factions oraz Nightfall to są niezależne od siebie kampanie które będą chodzić samodzielnie, jedyny dodatek który wymgaja jednej z wyżej wymienionych części to Eye of The North.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem reinstalkę GW. Gdy włączyłem grę, GW zaczął ściągać jakieś pliki. Po 3h sie ściągneły. Wchodzę do gry, loguje się. Biorę "Graj'' a tu wyskakuje okno pobierania. Znów ściągac mi sie bedzie jakieś 2-5h. Wczesniej gdy instalowałem 1 raz, nie bylo tak. Co jest? Czy to moze byc wina, ze wczesniej mialem lagi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:42, burczynski napisał:

Zrobilem reinstalkę GW. Gdy włączyłem grę, GW zaczął ściągać jakieś pliki. Po 3h sie
ściągneły. Wchodzę do gry, loguje się. Biorę "Graj'' a tu wyskakuje okno pobierania.
Znów ściągac mi sie bedzie jakieś 2-5h. Wczesniej gdy instalowałem 1 raz, nie bylo tak.
Co jest? Czy to moze byc wina, ze wczesniej mialem lagi? ;)


nie, to jest dlatego że masz płytke na której nieaktualne są dane GW, wcześniej tak nie miałeś, dlaczego? Bo wszystko było aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 19:37, Outlander-pro napisał:


Hm lol ? Czytamy ze zrozumieniem ;] Wszystko masz w tym linku który podałeś, pod "Replica"


-.- Jestem idiotą, sorry za takie pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr.M:
Nie przejmuj się. ;-) Zdarza się coś przeoczyć.
---
Przed chwilą nabyłem 7 level i wybrałem drugą profesję dodatkową - Monka. Idzie bardzo dobrze, szczególnie przeciwko umarlakom.
---
Gdzie mogę zdobyć cały strój Berserkera? Nie mogę już nigdzie znaleść kolekcjonerow co go mają. ;-( Mam juz Kirys, spódnicę(;P) oraz naramienniki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 11:01, burczynski napisał:

Gdzie mogę zdobyć cały strój Berserkera? Nie mogę już nigdzie znaleść kolekcjonerow co
go mają. ;-( Mam juz Kirys, spódnicę(;P) oraz naramienniki. ;-)


daj sobie z nim siana, skończ pre i leć do Starego Askalonu, gdzie kupisz sobie nową zbroję o lepszych statystykach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 11:02, Azrathel napisał:

daj sobie z nim siana, skończ pre i leć do Starego Askalonu, gdzie kupisz sobie nową
zbroję o lepszych statystykach :)


Sorry, ale jestem nowym graczem i nie bardzo sie kapuje co to "Pre". Mozesz mnie wysmiac nawet ;-)
--->
W sumie to ta zbroja berserkera jest niewiele lepsza od tej co ma woj na początku, ale zawsze to te 10 pancerza wiecej xD I fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-Searing jest to właśnie ten mały obszar w kampanii Prophecies, w którym zaczynają postacie. Przedstawia on kawałeczek historii całego zamieszania, jakie będzie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:07, Mastexx100 napisał:

Pre-Searing jest to właśnie ten mały obszar w kampanii Prophecies, w którym zaczynają
postacie. Przedstawia on kawałeczek historii całego zamieszania, jakie będzie później


Ok, ale z ktorym levelem mam wyruszyc dalej z Sir Tydusem? Bo mam 7 i zastanawiam się nad pojsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:15, burczynski napisał:

Ok, ale z ktorym levelem mam wyruszyc dalej z Sir Tydusem? Bo mam 7 i zastanawiam się
nad pojsciem.

Wykonaj najpierw wszystkie możliwe questy - dzięki temu zdobędziesz trochę skilli i zaoszczędzisz kasę, bo później nie będziesz musiał ich kupować. 7-8 poziom są optymalne do opuszczenia Pre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:20, Pajonk78 napisał:

> Ok, ale z ktorym levelem mam wyruszyc dalej z Sir Tydusem? Bo mam 7 i zastanawiam
się
> nad pojsciem.
Wykonaj najpierw wszystkie możliwe questy - dzięki temu zdobędziesz trochę skilli i zaoszczędzisz
kasę, bo później nie będziesz musiał ich kupować. 7-8 poziom są optymalne do opuszczenia
Pre.


Zostaly mi 2 questy. Przechodze i idę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:07, Mastexx100 napisał:

Jeżeli chcesz to postaraj nabić jeszcze do 9-10 to znacznie łatwiej będzie grać po wyjściu.

Ta, najlepiej niech nabije 20 :PPP


Takie pytanko:
obstawia ktoś z obecnych xunlai tournament?
Bo ciekaw jestem czy to zawsze co miesiąc jest tak że gracze zmieniają nicki i nie ma połowy faworytów w 1vs1 :/
Dobrze że z gvg nie ma takich problemów... chociaż w dużej mierze obstawianie tego pierwszego przypomina loterię. Ale nie ważne, zobaczymy jak pójdzie w tym miesiącu - szkoda że dopiero się zorientowałem w tym miesiącu że takie coś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:27, patrYX93 napisał:

Ta, najlepiej niech nabije 20 :PPP

Co też Cię podkusiło, aby to napisać? Przecież na 90% koleś zapyta: "A da się nabić 20 lv w Pre? A jak można to zrobić?" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować