Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Wymyślasz... nie mów, że zepsułeś postać, tylko że grasz za krótko, żeby sobie pozwolić na wszystko, albo jesteś zbyt leniwy, żeby zarobić (albo nie wiesz jak ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jezżeli dyskusja wchodzi na temat zarabiania pieniędzy. To jaki jest najlpeszy i nałatwiejszy sposób na zarobienie troche więcej golda? Gram w podstawke i ledwo daje rade uciułac na ostatnią zbroje w grze dla ele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Chyba bardziej z tym lenistwem, chociaż lubię sobie czasem warkiem iść gdzieś pofarmic i troche kasy zarobic, ale wolę wykonywa misje.
A czy gra jedna postacią przez ponad półtora roku to krótko (chodzi mi o derwisza, bo trudno że dla kogoś kto gra np. warkiem od premiery Propa, to 1,5 roku będzie długo)?

A właśnie, kiedy była premiera NF, bo już kompletnie nie pamiętam?

Lord Andre - wyfarmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia zbroja w grze? To przecież Obsidian za ok. 1kk Przykro i ale nie będąc jeszcze w FoWie lub w DoA z odpowiednim buildem (którego nie możesz zdobyć mająć samą podstawkę) nie zarobisz tej kasy ;) Na chyba że na jakich innych farmach - ale to zajmie Ci kupę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:04, Lord Andre 1 napisał:

No to jezżeli dyskusja wchodzi na temat zarabiania pieniędzy. To jaki jest najlpeszy
i nałatwiejszy sposób na zarobienie troche więcej golda? Gram w podstawke i ledwo daje
rade uciułac na ostatnią zbroje w grze dla ele.


Musisz mieć all kampanie, żeby skutecznie i szybko zarabiać. Narazie nie masz skilli, żeby solo farmić.
Na razie możesz robić vanqi , misje na HM.

Farmer
chodziło mu o ostatnią zbroje w propie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 14:04, Pajonk78 napisał:

> gram łowcą i też jakoś cienki jest.
Krótko: sam jesteś cienki skoro uważasz za takiego Łowcę - jest to jedna z najlepszych
i najbardziej wszechstronnych klas w GW, jeśli ktoś nie umie jej docenić to... szkoda
mi go. :/


Może i tak. Ale łowca mi się podoba. Elementalista poprostu z wyglądu mi nie przypadł. Może dla innych fajny. Wiem to, że każda klasa ma swoje zalety i wady, jak każdy z nas. Łowca jest dobry. To, że gram od tygodnia to nie znaczy, że nic nie mogę umiec nie ? A co do Derwisza może tobie się nie podoba, ale mi tak xD

@Farmer Widmo

Nie oceniam profesji. Mówię, że mogła byc trochę lepsza niż myślałem, ale i tak jest. A i co tu do myślenia ? używam tylko skilli z łuku. W końcu łowca w GW w tym jest najlepszy.

trutututu

Ech... nie zaczynam. I niby jak trudna ? chyba tak samo jak każda inna klasa, no moze oprócz woja, bo on zawsze na początek najlepszy xD (prawie najlepszy- co nie robi wielkiej różnicy xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2008 o 11:22, dambialko napisał:


Ale łowca mi się podoba. Elementalista poprostu z wyglądu mi nie przypadł.


... To po co się pytasz, która klasa najlepsza, jak można było zrobić konkurs piękności?...
Nie no, po prostu zabiłeś mnie tym postem - "Nie lubię tej klasy bo nieciekawie wygląda" - powodzenia w życiu :)
Sorry, ale już pomijam fakt, że wygląd da się zmienić, ale żeby klasę skreślić, bo wygląda "nieelo" ?... W takim razie powinieneś napisać, że dodatkowym kryterium w pomocy przy znalezieniu Tobie klasy jest fajny wygląd, na pewno nikt by Ci ele nie zaproponował... -.-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:44, Budep napisał:

Farmer
chodziło mu o ostatnią zbroje w propie :P


Hoho! Weź Budep mnie lepiej nie dobijaj , otwórz sobie wiki i poczytaj o obsi ;) Przecież to jest "Core" armor. A to oznacza ,że jest ona ostatnia w Prophie. OmG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 08:24, Budo napisał:

Wolny atak patryx, derwisz ma wolny atak, jak młot. O to mi chodziło.W dodatku w swoich
skillach raczej nie ma buffów do prędkości ataku.

Czekałem na takie coś, ale widzę L33t Ci odpowiedział :)

http://guildwars.wikia.com/wiki/Whirling_Charge
^^

Dnia 23.07.2008 o 08:24, Budo napisał:

Przecież napisałem, że zadaje dużo dmg... czytałeś w ogóle mojego posta? xD Mi chodziło o to, że zadaje dużo dmg w czasie, czyli nie jest taki wolny :) dlatego jest dobrym dpsem.
No jest taka opcja, do trzech wrogów adjacent do celu bodajże. Gościa za plecami nie
klepniesz ;]

Ok, rozumiem, że każda normalna klasa wali gościa za plecami bez odwracania się. Słyszałeś może o tym skillu na AB "Zabij wszystkich" ?

@Farmer Widmo
Obsi za 1kk? Lol
120ecto = 3.5k x 120 = 420k
120shard = 2.1 x 120 = 252 k
400cloth = eee nie wiem po ile to aktualnie chodzi ale góra 3k stack chyba
40 D. Stell = załóżmy nawet te 10k
i 75k za zbroję
SUMA = 420k + 252k + 6k + 10k = 688 k . I to wszystko oczywiście zawyżone. Bo na pewno trochę materiałów masz.

Minęły czasy gdzie obsi jest takie rare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whoaa! Umiesz liczyć!? Niestety ja liczyłem cenę obsi jakieś 4-5 miechów temu. Wtedy ecto było zupełnie droższe. Zapamiętałem tą cenę i ją tu napisałem . Jak masz jakieś problemy - to proszę zachowaj to dla siebie bo twoje posty do mnie stają się żałosne i poprostu niedługo zabraknie mi sił żeby je czytać - bo zawsze kiedy to robie i wpatruje się w ten twój dziecinny bulwers to leże i kwicze na podłodze ze śmiechu.Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 12:04, Farmer Widomo napisał:

Whoaa! Umiesz liczyć!? Niestety ja liczyłem cenę obsi jakieś 4-5 miechów temu.

Jak kupujesz samochód/mieszkanie/sprzęt RTV-AGD to również patrzysz na cenę tegoż sprzed kilku miesięcy? Nie próbuj szczekać, gdy ewidentnie dałeś ciała - źle to wygląda. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy mamy takie coś jak ostatnia zbroja?Oo Może być conajwyżej najdroższa zbroja a Lord Andre miał pewnie na myśli zbroje z droksów która ma najwięcej armora.

EDIT: To ecto znowu sięga 3k? Jak grałem ostatni raz było normalnie po 5k, a teraz co? Znowu jakiś xxxway UW run?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś sposoby aby zmniejszyć lagi do maxymalnego minimum, bądź je całkowicie usunąć? Mam detale na minimum, net - 1mb radiowka. I nie mogę grać! Te lagi mnie dobijają. ;-( Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodem jest radiówka - za słaba ;) Wyłącz wszystkie programy typu "Skype" , "GG". Wyłącz wszystkie inne strony w tle. Albo po prostu - zmień neta na Neostrade (pożal się Boże) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:01, allor10 napisał:

Mam pytanko: Ile kosztuje miesięczny abonament i czy jest roczny?

Nie ma abonamentu w tej grze. Płacisz tylko raz przy zakupie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować