Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 18:49, Adrios1 napisał:

Jak najszybciej zbierać pieniądze w grze?


identyfikuj i sprzedawaj każdy crap, który Ci dropnie, obstawiaj w Xunlai Tournament House (100k na miesiąc lekką ręką), zrób sobie postać do farmienia (chociażby ele na raptory albo sin do UW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, Która częśc guild wars jest częścią piewszą i czy reszta gier to dodatki do których działania jest potrzebna 1 częśc podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:39, 1096 napisał:

mam pytanie, Która częśc guild wars jest częścią piewszą i czy reszta gier to dodatki
do których działania jest potrzebna 1 częśc podstawowa.


Ludzie, tak trudny zobaczyć pierwszy post?

Pierwszą częścią jest Guild Wars: Prophecies. Nightfall i Factions to kampanie i nie wymagają w ogóle poprzedniej części. Za to Guild Wars Eye Of The north to osobny dodatek i aby w niego zagrać trzeba posiadać byle którą poprzednią część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:39, 1096 napisał:

mam pytanie, Która częśc guild wars jest częścią piewszą i czy reszta gier to dodatki
do których działania jest potrzebna 1 częśc podstawowa.


Ja wiem, że przeczytanie przypiętego posta i FAQ w nim zawartym jest bardzo trudne i męczące, ale warto się przemęczyć i nie zadawać miliard razy tego samego pytania. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż wiem, że żeby dalej prowadzić punkty słonecznych włóczni należy przejść misje na hm. Zrobiłem to, bynajmniej pierwszą, doliczyło mi około 750 ptk, a ja tu potrzebuję 3 rady większą kwotę niż mam. I tu tkwi mój problem, bo za powtórkę tej misji niestety już nic nie dostałem. Więc - czy w następnych misjach na hm będzie doliczać mi się większa kwota ptk słonecznych włóczni ? Bo jak na razie widzę, że kiepsko będzie zdobyć legendarnego marszałka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:12, Varo napisał:

Mam pytanie, otóż wiem, że żeby dalej prowadzić punkty słonecznych włóczni należy przejść
misje na hm. Zrobiłem to, bynajmniej pierwszą, doliczyło mi około 750 ptk, a ja tu potrzebuję
3 rady większą kwotę niż mam. I tu tkwi mój problem, bo za powtórkę tej misji niestety
już nic nie dostałem. Więc - czy w następnych misjach na hm będzie doliczać mi się większa
kwota ptk słonecznych włóczni ? Bo jak na razie widzę, że kiepsko będzie zdobyć legendarnego
marszałka :(


Ja bym to robił na twoim miejscu starym sposobem przy okazji farmu LB:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Guide_to_farming_Lightbringer_promotion_points

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej farmić w Sulfurous Wastes na HM, potrzebne są dwa questy, wystarczy że jedna osoba w teamie je ma. Idź do Remains of Sahlahja i poszukaj teamu, łatwo znaleźć. Od ostatniego updatu dostaje się też za zvanquishowanie jakiegoś terenu te punkty, chyba 5 x ilość zabitych mobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 07:33, simonemaster22 napisał:

W sumie to jest to jedna z najemniczek w Factions (jeżeli się nie mylę)


Nie bardzo, L33T już napisał. To jest babka, która była też obecna w trailerze do Factions, gdzie bila w dzwon na alarm, a potem zabił ją Shiro- przynajmniej tak samo wygląda, ale imienia konkretnego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie dokladnie dowiedziec jak jest z tym titlem Ocalaly, to znaczy jesli dojde do gwen i pojde do Kilroya, rozpoczne walke na kastety i zostane znokaltowany, czy to liczy sie jakos smierc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pograłem sobie dzisiaj w Fort Aspenwood- na amerykańskich serwach nie czeka się bardzo długo na walkę, cała rozgrywka jest teraz szybsza, a nagrody większe- także polecam, bo to fajna misja- musze jeszcze sprawdzić Jade Quarry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować