Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2009 o 23:54, Menisk napisał:

XTH jest na starą pocztę. Jak podaje dane do nowego konta(takie same jak z poprzedniego)
wyskakuje mi standardowy błąd, może zmienić dane na inne podczas rejestracji?

Nie do końca zrozumiałem o jakie dane do jakiego konta Ci chodzi (konta GW, konta PlayNC, konta mailowego?). Wymienić dane maila można trzeba tylko pamiętać, że na jedno konto GW może istnieć tylko jeden przypisany adres mailowy ponieważ mail jest jednocześnie loginem do gry. Przypisany do konta login (czyli e-mail) możesz zmienić będąc zalogowanym w Guild Wars, albo będąc zalogowanym w PlayNC (z GW i tak przeniesie do www PlayNC, co może na początku spowodować konieczność utworzenia konta w tym serwisie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 09:08, Pajonk78 napisał:

Po co szukać u pośredników? Nie lepiej chwilę pomyśleć i sprawdzić u źródła? https://secure.plaync.com/cgi-bin/Store.pl?dnv=705400846&action=viewItem&item_id=64

Pajonk - PlayNC wymaga posiadania karty kredytowej honorowanej przez internet. Jeżeli chce się kupić za złote mając tylko co najwyżej bankowe konto internetowe lub zwykłą kartę debetową, to trzeba szukać u polskich pośredników. A xadras95 wyraźnie zaznaczył że chodzi o kupno "w Polsce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 11:20, Olamagato napisał:

A xadras95 wyraźnie zaznaczył że chodzi o kupno "w Polsce".

A to sorki: musiało mi to umknąć. :/ Aczkolwiek nadal uważam, że to żaden problem: wszak ktoś z rodziny/znajomych może posiadać taką kartę i pomóc przy zakupie - trzeba tylko popytać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 11:18, Olamagato napisał:

Przypisany do konta login (czyli e-mail) mo?esz zmienia bedąc zalogowanym
w Guild Wars, albo bedąc zalogowanym w PlayNC (z GW i tak przeniesie do www PlayNC, co
mo?e na początku spowodowaa koniecznośa utworzenia konta w tym serwisie).


Witam.
Z tego co tu przeczyta3em wnioskuje, ?e najpierw trzeba konto w GW i PlayNC "po3ączya". A wiec mam pytanie: czy te konta 3ączy sie za pomocą pewnej opcji która dostepna jest na koncie PlayNC jak widaa na screenie? Czy w3aśnie tutaj 3ączy sie te konta poprzez wpisanie "Serial Code"? Jeśli tak to jaki kod ma to bya, gdy? próbowa3em ju? kodu odblokowującego moja pierwszą kampanie GW - Nightfall?

EDIT: Wybaczcie za "krzaczki".

20090212120405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:33, ankle napisał:

Jakie są najlepsze umiejętności dla wojownika??


Ich jest przynajmniej kilkadziesiąt, mamy Ci wypisywać? Graj, czytaj i ruszaj głową, obserwuj innych graczy, a zobaczysz co i jak działa. Ja od siebie polecam szczególnie Flail i Enraging Charge, koniecznie razem na pasku. Oprcz tego lubię Hundred Blades oraz Savage Slash. Sever Artery i Gash to niesmiertelna dwójka, konieczna jak masz miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:33, ankle napisał:

Jakie są najlepsze umiejętności dla wojownika??

AhNhMXZkHlSn2wyXFK2lnhAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Factions i kupuje druga czesc, ktora polecacie abym mial wiecej bulidow dla postaci i ktora wydaje sie wam atrakcyjniejsza: Prophercies czy Nightfall?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:10, kozuba123 napisał:

Mam Factions i kupuje druga czesc, ktora polecacie abym mial wiecej bulidow dla postaci
i ktora wydaje sie wam atrakcyjniejsza: Prophercies czy Nightfall?

Zacznijmy od tego jaką masz postać. Jak to jest sin to w Propie nie dostaniesz dla niego skilli. Ja polecam(jak chyba większość ^^) kupić Nighfalla.
Ps. Przypięte posty pomagają z wyborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:10, kozuba123 napisał:

Mam Factions i kupuje druga czesc, ktora polecacie abym mial wiecej bulidow dla postaci i ktora wydaje sie wam atrakcyjniejsza: Prophercies czy Nightfall?


Jeśli zacząłeś od Factions to kup teraz Nightfall. Z prostej rpzyczyny - długa i momentami nudnawa kampania Prophecies moze cię odstraszyć. Poza tym jeśli masz postać z Factions (Assasin lub Rytualist) to Nightfall doda ci sporo nowych skilli. No i dostaniesz w Nightfall bohaterów, którzy znacznie umilą rozgrywkę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 12:04, harnas14 napisał:

Z tego co tu przeczyta3em wnioskuje, ?e najpierw trzeba konto w GW i PlayNC "po3ączya".
A wiec mam pytanie: czy te konta 3ączy sie za pomocą pewnej opcji która dostepna jest
na koncie PlayNC jak widaa na screenie? Czy w3aśnie tutaj 3ączy sie te konta poprzez
wpisanie "Serial Code"?

Raczej nie. Powinno to być w Game Accounts. Niestety szczegółów nie pamiętam a gry, które mam już mają już serial wklepany (widoczna jest tylko jego końcówka).

Serial Code odnosi się do czegoś innego.

20090212195948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że przed nami typowo farmerski weekend mam pytanie.
Który green bow warto spróbować wyfarmić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:18, Quire napisał:

Jako że przed nami typowo farmerski weekend mam pytanie.
Który green bow warto spróbować wyfarmić?

Ktory ci sie podoba?

Ja osobiscie wypatrzylem sobie Yakslapper, Kaolin Prot Staff i Fevorborn Staff, ale skoro szansa na greena wynosi normalnie ~0,02% (gdzies na guru z taka wartoscia sie spotkalem), to to podwojenie raczej nic nie da. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie, słyszałem plotki, nie wiem czy to prawda. Czy przy armoru specjalnego do buildu hp jest dobry armor jak najsłabszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy przy armoru specjalnego

Dnia 12.02.2009 o 20:44, Varo napisał:

do buildu hp jest dobry armor jak najsłabszy ?


Stary, to zdanie to brawura językowa w najczystszej postaci xD
Napisz jeszcze raz po polsku, a może uda mi się odpowiedzieć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Ale przy farmie 600/smite, najlepiej byłoby gdyby 600 miał jak najsłabszy armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować