Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Human -> ceny prezentują się tak (uśredniając):
Tormented: 8-10k (ew 1 ecto)
Titan: 55-65k (6-7 ecto)
Margonite: 2-3k
Stygian: 2k
I wypadają DUŻO częściej niż ecto, mnie raz na 4 grupy tytanów wypadły 3 gemy :)

Ktoś się rzucał, że mesmerem nie można na UW - można duo (jako zamiennik monka + famine), co do solo to nie mam pojęcia. I najbardziej się opłaca trapować w dwójkę, bo wychodzi dużo szybciej niż solo, a droprate jest jednak minimalnie większy niż w 3-osobowej drużynie (na papierze oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:21, HumanGhost napisał:

> Nie mow hop zanim nie przeskoczysz ;). Prosze. Build Me/Mo IW na UW ;)

Chyba jednak powiem te "hop". Spójrz na datę publikacji tego buildu i zastanów się ile nerfów
było po drodze. Cos mi sie zdaje, ze to już tak dobrze nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol żadne ecto, ja z łeberem chodzę ciągle SS/55hp i przechodzimy całe UW jakieś 5 razy dziennie. NIedługo przeżucamy się na duo trap, to będzie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się dobrze zanim coś napiszesz i nie wciskaj ludziom w usta słów których nie wypowiedzieli.
Nie działa równa sie twoim zdaniem z "już tak dobrze nie działa"?
Buildy są aktualizowane, ok. Ale ten, kóry przytoczono nie został zaktualizowany z tego co widzę. Jest taki od początku. Zimny prysznic. Nie interesuje mnie ile grasz w GW. Wnukom będziesz się chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mi też raz się zdarzyło, że prawie wszystko wyczyścilismy i żadnego ecto nie było , golda też nie ale chyba jeden purple do mnie był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol rozumiem, że mentalność newbów jest dość skąpa ale ja przynajmniej mam się czym pochwalić nie to co inni. Więc nie wmawiaj mi, że nie znam się na GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czsami jest lepszy a czasami gorszy drop... to zależy dużo od szczęścia, którego niektórzy nie posiadają za wiele;-)
Na ecto jest 4% z Ataxów a z tych ośmiornic to nie całe 2% więc nie koniecznie musi ci wypasć ecto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Łeberem, i możemy wam udowodnić, że ilość ppl nie zmieniejsza szansy na itemy/materiały jak idziesz w 8 osób nic dziwnego że masz mniejszą szanse ponieważ inni też chcą coś dostać, a jak idziesz z henchami to one nie zmniejszają szansy na drop. Szansa jest przypisana i koniec nie można jej smienic. Idź np. na IDS farm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpuść, bo może i się na GW znasz, ale nawet nie wiesz kto to ''newb'' jest...

Jak chcesz koniecznie pochwalić się swoją wiedzą załóż thread: "Quiz o GW", a tutaj daj ludziom żyć i pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:58, Demet napisał:

zgadzam się z Łeberem, i możemy wam udowodnić, że ilość ppl nie zmieniejsza szansy na itemy/materiały
jak idziesz w 8 osób nic dziwnego że masz mniejszą szanse ponieważ inni też chcą coś dostać,
a jak idziesz z henchami to one nie zmniejszają szansy na drop. Szansa jest przypisana i koniec
nie można jej smienic. Idź np. na IDS farm.


Pozwoliłem sobie rozłożyć Twoją wypowiedź na czynniki pierwsze :) Oto co przyniosły moje przemyślenia i rozkłady: "[...]ilość ppl NIE ZMNIEJSZA SZANSY NA ITEMY/MATERIAŁY" a zaraz potem "[...]jak idziesz w 8 osób nic dziwnego że MASZ MNIEJSZĄ SZANSĘ". Albo ja jestem głupszy niż mi się wydawało, albo piszesz zupełnie bez ładu i składu i przeczysz sam sobie w tym samym zdaniu...

I żeby zakończyć kolejną "mondrom" dyskusję - WIKI SAYS:
Generally speaking, the larger the party size is the fewer the drops will be assigned to each party member. It is believed that each additional NPC (henchmen/heroes) added to the party also detracts from the overall drop rate (which can be seen by all PC''s in the party). This affect on drop rates is assumed to be slightly less with NPC''s than if each additional party member were a PC instead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:54, Demet napisał:

lol rozumiem, że mentalność newbów jest dość skąpa ale ja przynajmniej mam się czym pochwalić
nie to co inni. Więc nie wmawiaj mi, że nie znam się na GW.


Hahaha, muahah weź weź zamilcz i lepiej rób te dual UW... Tak się czasem zastanawiam czy ludzie z natury są głupi czy człowiek sam się do takiego stanu doprowadza, można by o tym co najmniej magisterkę napisać a tak na marginesie zanim nazwiesz kogoś newbem to:
a) sprawdź znaczenie słowa,
b) sprawdź czy nazywając kogoś newbem sam nim nie jesteś lub co gorsze nie stajesz się noobem.
Bo jak na razie można tylko wywnioskować że dużo gadasz mało robisz i ogólnie przechwalasz się. Demeciuku mój drogi widziałeś kiedys IDS farm ? Skoro widziałeś w co wątpię to, to jest solo farm więc jego tutaj nie można używać jako argumentu, poza tym przeczysz sam sobie twierdzisz że ilość ludzi w party NIE ZMNIEJSZA dropu a za chwilę "jak idziesz w 8 osób nic dziwnego że masz mniejszą szanse...", a właśnie że jak idziesz z henchami to one również zmniejszają drop a co gorsza te gnoje zabierają nam złoto, ha! Szansa jest przypisana? Tak na kartce z tyłu monitora bez pośrednio oddziaływuje na serwery ANetu, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:11, qrczak90 napisał:

Pozwoliłem sobie rozłożyć Twoją wypowiedź na czynniki pierwsze :) Oto co przyniosły moje przemyślenia
i rozkłady: "[...]ilość ppl NIE ZMNIEJSZA SZANSY NA ITEMY/MATERIAŁY" a zaraz
potem "[...]jak idziesz w 8 osób nic dziwnego że MASZ MNIEJSZĄ SZANSĘ".
Albo ja jestem głupszy niż mi się wydawało, albo piszesz zupełnie bez ładu i składu i przeczysz
sam sobie w tym samym zdaniu...


Akurat tutaj ma rację, tylko może nie napisał tak jak należało. Chodzi o to, że aatax ma te powiedzmy 4% szans na drop ecto. I te szanse się nie zmieniają, niezależnie czy idzie 1 osoba, czy 8. Natomiast dla poszczególnych graczy w party szansa się zmienia, ponieważ jest taka sama szansa, że aatax dropnie, ale jeszcze jest tylko 1/x% szans, że to ja dostane ecto, a nie kolega z drużyny. (gdzie x to liczba członków w party)

Jeżeli nie rozumiecie to dam przykład:
aatax ma 4% szans na drop ecto, i jeżeli ide solo to mam te 4%, że to ja dostane. Ale jeśli idziemy duo, to aatax cały czas ma 4% na drop, ale ja mam tylko 2% szans, że to ja dostane ecto, a nie kumpel. Natomiast, jeżeli idziemy w 8, to aatax dalej ma 4%, ale ja mam już tylko mizerne 0,5%.

Ktoś czegoś dalej nie kapuje? Wyjaśniać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee...Tylko że to jest DOKŁADNIE TO SAMO, co MY pisaliśmy wcześniej xD To nie nam musisz tłumaczyć...Poza tym dałem definicję z wiki i tam jest wszystko czarno na białym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, związane z Guild Wars. Otóż, czy jest możliwośc ściągnięcia klienta Factions albo Nightfall, tak samo jak jest z podstawką? <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jedynie nie zgodze sie z procentami. Jesli idziesz w dwojke i z Aataxa WYPADNIE Ecto to szanse, ze to Ty je zdobedziesz wynosi nie 2% a 50%. W koncu ecto moze wpasc w Twoje rece albo w rece osoby z druzyny ;). Przy osmiu osobach, jesli wypadnie ecto, Twoje szanse wynosza 12.5%...
Reszt chyba prosciej wyjasnic sie nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:03, ad0 napisał:

Mam pytanie, związane z Guild Wars. Otóż, czy jest możliwośc ściągnięcia klienta Factions albo
Nightfall, tak samo jak jest z podstawką? <;

Klien jest ten sam do wszystkich części. Powiększa on tylko swoje rozmiary poprzez aktualizację, no i gdy dodasz nowy klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich trzech czesci gry klient jest ten sam (dostepny na stronie glownej GW), wiec, de facto, nie ma znaczenia w ktora czesc chcesz grac :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:06, czapla56 napisał:

> Mam pytanie, związane z Guild Wars. Otóż, czy jest możliwośc ściągnięcia klienta Factions
albo
> Nightfall, tak samo jak jest z podstawką? <;
Klien jest ten sam do wszystkich części. Powiększa on tylko swoje rozmiary poprzez aktualizację,
no i gdy dodasz nowy klucz.


Aha, to taki "ficyk". Pytałem dlatego, że "obczajiłem" dobrą okazje na allegro i aż żal z niej nie skorzystac. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wczoraj przeszedłem Factions. I mam pytanie chce kupić Nightfall więc jaką profesją zagrać zastanawiam się między Patronem a Dervem, bo Mnich mi sie znudził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować