Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 21:09, Ari Zmc napisał:

Mam pytanie wczoraj przeszedłem Factions. I mam pytanie chce kupić Nightfall więc jaką profesją
zagrać zastanawiam się między Patronem a Dervem, bo Mnich mi sie znudził :D

Zdaje się, że razem z Nightfall dostaniesz dwa sloty, więc chyba możesz zrobić jedno i drugie... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:54, Demet napisał:

lol rozumiem, że mentalność newbów jest dość skąpa ale ja przynajmniej mam się czym pochwalić nie to co inni. Więc nie wmawiaj mi, że nie znam się na GW.


Hmm ostro. Często widzisz rzeczy, których inni nie widzą? Czy ja Ci coś wmawiam? Człowieku wyluzuj, bo trzydziestki nie dożyjesz. Nie pisz takich głupot, bo jak widzisz tylko na pośmiewisko się wystawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:11, czapla56 napisał:

> Mam pytanie wczoraj przeszedłem Factions. I mam pytanie chce kupić Nightfall więc jaką
profesją
> zagrać zastanawiam się między Patronem a Dervem, bo Mnich mi sie znudził :D
Zdaje się, że razem z Nightfall dostaniesz dwa sloty, więc chyba możesz zrobić jedno i drugie...
:]

To miała być rada a to mi nic nie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:08, ad0 napisał:

Aha, to taki "ficyk". Pytałem dlatego, że "obczajiłem" dobrą okazje na allegro i aż żal z niej
nie skorzystac. <;


40zł sztuka? Ciekawe co będzie dalej...

@Piotrek K. No tak, ująłem to trochę inaczej niż chciałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Heh, przecież możesz zrobić te dwie postacie, pograć nimi trochę i wybrać tę którą Ci się lepiej gra. Tak jest trudno powiedzieć którą wybrać, bo każdy ma inny gust... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:14, czapla56 napisał:

/.../
Heh, przecież możesz zrobić te dwie postacie, pograć nimi trochę i wybrać tę którą Ci się lepiej
gra. Tak jest trudno powiedzieć którą wybrać, bo każdy ma inny gust... ;)

no to właśnie chciałbym wysłuchać różnych ,,gustów" ( gust - nie wiem jak to napisać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:16, Ari Zmc napisał:

no to właśnie chciałbym wysłuchać różnych ,,gustów" ( gust - nie wiem jak to napisać )


Lubisz stać wpierwszej linii, w ogniu walki - bierz Derwisza.
Lubisz mieć wpływ na to co robią towarzysze, mieć pole walki daleko z przodu, wspomagać - bierz Paragona.

Oczywiście do tego dochodza drugie klasy, które mogą zupełnie zmienić styl gry daną profesją, robiąc z Derwisza wspomaganie w ataku a z Paragona maszynkę do mięsa.
Najlepiej samemu sprawdzić. Levele w Nightfall zdobywa się szybko, więc łatwo sie samemu przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procent ekto czy shardow został bardzo znerfiony i to do granic skrajności, kiedyś ecto jedno kosztowało w porywach 20k u tradera a szansa jego na zdobycie była nie 4% lecz bodajże 11%, w party 8 osobowym bo tak się kiedyś chodziło na run po UW było nawet 4 ekto, poza tym obliczcie sobie cenę FoW armoru, wtedy on kosztował około 2.8mln (shardy po 6-8 chodziły) a teraz w najgorszym wypadku 1.5mln więc jego cena spadła o 1mln więc to na prawdę sporo jak na najbardziej prestiżowy armor w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jejku co ja takiego zrobiłem ? Fakt faktem temat jest o Guild Wars ale forum jest też do kontaktowania z innymi użytkownikami forum a to nie moja wina że na tym forum nie ma ani PM ani edycji postu, więc może uspokój się z tymi warnami i degradami bo nie na tym to polega, ostatnio krzyczałeś że offtop robimy o tym że rozmawiamy o Guild Warsie a wszystko wyszło na to że nie wiesz co oznacza słowo "offtop" a spełniasz funkcję moderatora chcesz go nie mieć zrób PM na forum, bo jeżeli czegoś potrzebuje to chce porozmawiać z innymi, przepraszam za przegięcie i kończymy na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jedno małe sprostowanie- robiliście offtop, bo omawialiście wewnętrzne sprawy forumowej gildii, która ma osobny wątek. Tylko o to mi chodziło, poza tym tu offtop robi sie często...
Co do warna- mógłbym nawet dowalić degrad bez problemu, Twoją karotekę trzeba przewijać, taka jest długa, jesteś delegatem i regulamin znasz- offtop i ogłoszenie w jednym krótkim poście... i tyle tutaj, reszta na nasza skrzynkę, jeśli masz dalsze wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kłócić się panowie, a w każdym razie nie o takie pierdoły :P

Właśnie pojawił się nius o nowym weekendzie - tym razem Lucky. Będą podwojone Gladiatory i Baltazary, dodatkowo większy drop rate (o którym to tak głośno było dzisiaj :P). Co Wy na to? Mnie osobiście podoba się nowa formuła (nowy weekend - nowy event), wprowadza to urozmaicenie, niestety tego eventu nie zakosztuję, bo w domu będę dopiero w niedzielę wieczorem :/ Pozostaje tylko czekać na następny, oby AN nie zabrakło pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Event co tydzień to jest to :D Co prawda są zbędne np.podówjne exp dla herosów,ale w końcu dali event z podwójnym dropem ecto(tego dotyczy zwiększony drop rate?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym double hero xp to się wygłupili, biorąc pod uwagę tempo w jakim i tak oni awansują...Ale armorki sie przydały :)

Drop rate dotyczny niestety tylko unique''ów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jedna hiena ewoluowała mi na Hearty. :-/ Czyli -15% damage i +60hp. Na szczęście reszta została przy Playful. Ale wreszcie Hieny mam na 15lvl i skubane urosły. I to bardzo. Nie sądziłem, że tak urosną. W porównaniu do petów z Prophecies to wyglądaja świetnie. Hiena na 15lvl wygląda jak jakiś dziwny niedźwiedź. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie śmieszne pytanko... Czy warto kupić Nightfall?? :) Bo już ukończyłem calusieńką kampanię Factions, w podstawkę nie grałem, a słyszałem dużo dobrego of Nightfall właśnie... Więc, czy warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO warto - nawet bardzo. Dla mnie akurat Factions było najgorszą częścią. Choć i tak za najlepszą uważam tak jak i większość Prophecies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz. Jeśli chcesz mieć dwie dodatkowe klasy postaci to "łykaj" NF-a - jeśli natomiast chcesz się naprawdę dobrze i długo bawić to bierz Prophecies. Wszystko zależy od osobistych preferencji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować