Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 12:36, SyNu510346071 napisał:

mam taki problem:
wczoraj kupiłem NF i wszystko super tylko co jakiś czas coś brzydkiego sie dzieje i śmiesznie
to będzie wyglądać jak opisze ale jak sie gra to wcale nie jest zabawne- wręcz wkurzające.
otóż idę sobie moim derwiszem i nagle jestem w innym miejscu mapy, i tak co chwila albo klikam
na np rozmowę albo atak na potwora i nic sie nie dzieje albo dopiero po chwili jest jakaś reakcja.
nie wiem co sie dzieje? może jest na to jakas latka?

Moim zdaniem to jest LAG. I to dosc potęzny. Nie wiem co to moze byc oprócz lagów(ale takie lagi miec)? Jakiego masz neta? I moze cos ci sie sciąga podczas grania i to robi lagi. W ostatecznosci , zmniejsz wszystkie ustawienia graficzne na minimum i rozdzielczosc 640x480 i zobacz cyz wtedy problem wystepuje. Jesli nie to chyba wina sprzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:43, SyNu510346071 napisał:

need help here guys....


To po prostu lag. Jakie masz połączenie z netemi jaki komp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:43, SyNu510346071 napisał:

> mam taki problem:
> wczoraj kupiłem NF i wszystko super tylko co jakiś czas coś brzydkiego sie dzieje i śmiesznie

> to będzie wyglądać jak opisze ale jak sie gra to wcale nie jest zabawne- wręcz wkurzające.

> otóż idę sobie moim derwiszem i nagle jestem w innym miejscu mapy, i tak co chwila albo
klikam
> na np rozmowę albo atak na potwora i nic sie nie dzieje albo dopiero po chwili jest jakaś
reakcja.
> nie wiem co sie dzieje? może jest na to jakas latka?


Ty poprostu masz lagi. Jakią masz prędkośc neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 12:39, qrczak90 napisał:

Elitki łapiesz od bossów za pomocą Signet of Capture (Sygnet Przechwycenia). Nie ma co więcej
o tym pisać...


Zkąd można wziąśc ten sygnet? Gdzie jest centrum dowodzienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:49, Zieloonnyy napisał:

Zkąd można wziąśc ten sygnet? Gdzie jest centrum dowodzienia?

Czy Ty w ogóle masz GW? xD

SoC kupujesz u dowolnego Skill trainera poza Istanem...CP jest obok SS Sanctuary (cośtam Słonecznych Włóczni, w Kournie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ale mnie przestraszyles z tym poteznym lagiem. sprzet mam raczej do tej gry dobry, net slaby bo radiowy 350-400 kb/s
ale wczoraj jak gralem to nic sie nie dzialo. mam nadzieje ze to chodzi o to ze sciagam nowego losta :) anyway thx 4 help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:53, SyNu510346071 napisał:

mam nadzieje ze to chodzi o to ze sciagam nowego losta :) anyway thx 4 help


O stary.. teraz to przegiąłeś. Czytałes regulamin tego forum?
Net radiowy jest zawsze dziwny, ale taka prędkosć na spokojnie starczy. Nie pirać to bedzie dobrze działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:47, HumanGhost napisał:

> need help here guys....

To po prostu lag. Jakie masz połączenie z netemi jaki komp?


no raczej tak. neta mam radiowego 350-400 kb/s a kompa: 1 GB RAM, GeForce 6600 GT, Athlon 3000 + wiec jak na GW to nie powinno byc problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób znających trochę lepiej technikalia MMorpg-ów, a w szczególności Guild Wars. Powoli dojrzewam do zakupu tej gry ale wszędzie można już znaleźć informacje, że Arena przygotowuje już drugą część.
I tu moje pytanie: jak długo będą działać serwery pierwszego GW, czy arena będzie je utrzymywać póki im się będzie opłacać, czy na przykład po pewnym czasie od wydania GW2 wyłączy możliwość grania w GW i trzeba będzie się na sequel przesiąść?
Ja jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o mmorpg-i więc będe wdzięczny za wszystkie konkretne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Be działać przez jakiś czas po premierze dwójki (np., zeby móc osiągnięcia przekopiować), a poem wszyscy będą musieli się przesiąść na dwójkę, żeby grac w GW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 13:12, bartek_kawa napisał:

ja mam 30 kb/s i nie ma lagów ;) chyba, ze w miastach, ale to też raczej wina RAMu (320 MB
;])

to 1 GB nie wystarcza juz na GW? cos jest nie w porzadku. Poza tym jak pewnie juz porzeczytales zgrzeszylem i to moja fault. nie przeczytalem regulaminu przyznaje sie i mnie Waz skusil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 13:07, darkwind21 napisał:

Mam pytanie do osób znających trochę lepiej technikalia MMorpg-ów, a w szczególności Guild
Wars. Powoli dojrzewam do zakupu tej gry ale wszędzie można już znaleźć informacje, że Arena
przygotowuje już drugą część.


najpierw wyjdzie GW:EN, potem dopiero GW2, ale zanim to nastapi to moze wypuszcza jeszcze jeden dodatek

Dnia 03.05.2007 o 13:07, darkwind21 napisał:

I tu moje pytanie: jak długo będą działać serwery pierwszego GW, czy arena będzie je utrzymywać
póki im się będzie opłacać, czy na przykład po pewnym czasie od wydania GW2 wyłączy możliwość
grania w GW i trzeba będzie się na sequel przesiąść?


nie jest planowane wylaczenie GW (moim zdaniem obie czesci beda dzialac w tych samych serwerowniach)
w GW2 bedzie mozliwosc korzystania z osiagniec uzyskanych w GW:EN wiec pewnie ludzie w GW1 beda jeszcze dlugo grali

do przesiadki na sequel nikt cie nie bedzie zmuszal (ale skoro juz sie uzyska wszystkie osiagniecia to bedzie to naturalna kolej rzeczy i ludzie sami sie przeniosa)


sam jestem bardzo ciekaw czy po rozpoczeniu gry w GW2 bedzie mozna kontynuowac zdobywania kolejnych osiagniec w GW:EN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:31, Zieloonnyy napisał:

Kurdę akurat mi chodziło jak Nightfallu zminic :/. Możecie mi podac jakąś polską stronę z tytułami
bo w ang. to ja noga jestem. I oc chodzi z łapaniem elitów od bossów?

Tu masz kilka elitek dla derwa jeśli cię to urządza ;-)
http://czerwoneberety.6te.net/viewtopic.php?t=572&sid=f6306de9bebe368b227fdd262b7ccab5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nie gram AB tylko RA/TA. :)

@SyNu510346071

"mam nadzieje ze to chodzi o to ze sciagam nowego losta :) "
"dobra dzięki jeśli chodzi o piracenie to nie wiem o czym mówisz :0 ja sie do niczego nie przyznalem.."

Udajesz debila czy może nim jesteś ? Przeczytaj regulamin, piractwo jest przestępstwem więc skoro jesteś złodziejem to może chociaż byś nie dawał o tym znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:39, qrczak90 napisał:

Za pomocą wytrychów otwierasz Chesty w Hard Mode. Możesz ich użyć również do tych w Normalu,
ale jest to nieopłacalne - jeden Lockpick kosztuje 1,5k (1,2k u discount tradera) a szansa
jego odzyskania po użyciu to 10% + 3% za każdy poziom Lucky/Treasure Hunter.


w normal mode szansa na zachowanie Lockpicka jest wieksza, mi udalo sie otworzyc 5 skrzyn zanim lockpick sie zniszczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi to wycenić (Mursaat Skin)? Dragon już mi podpowiedział, ale wolę mieć info z większej ilości źródeł, na gwguru mówią że 200-300k (btw ktoś jeszcze narzeka na dropy w hard mode? :P). I czy warto raczej wystawić na aukcje czy sprzedać w grze?

20070503143647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wrzucił bym 20/20 oraz +30hp, wydasz na to z 40k a zwróci Ci się z 500k za takiego perfekta. Sprzedawaj na guru, tam jest pełno napaleńców oraz kolekcjonerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować