Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 18:27, Junior Gong napisał:

Jeszcze mam jedno pytanie. Czy wie ktoś gdze mógłbym złapać elita dla necro Przywołanie Golema
Tkankowego, bo kazdy boss necro, jakiego zabijam ma głównie umiejetnosci na klatwy:/
Z gory dzieki;)


Ghial w Xaquang Skyway w Factions. Przy okazji wypada też z niego Ghial''s Staff - świetny dla MM necro

Następnym razem najlepiej podawaj nazwy po angielsku. Golem tkankowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:08, Junior Gong napisał:

A ja mam pytanie co do mojej rozdzki. Powiedzcie mi czy warto bylo dac za nia 4k:)
Nie wysmiewajcie mnie itp. po prostu pytam:P
Aha, i czy mialby ktos z was na sprzedaz Różdżkę (nie kostur) dla Rytualisty (moze byc kazdy
atrybut, no może prócz magii odnowy:P).


Dlaczego mielibyśmy się wyśmiewać? Przepłaciłeś około 1k..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:40, Outlander-pro napisał:

Wyścigi żuków - zbugowana gra, w ogóle głupia

Buahaha...Konstruktywny argument, nie ma co :) Nie ma żadnych bugów, to że Ci nie wychodzi, nie zawsze jest winą połączenia/twórców gry...

Dnia 25.06.2007 o 17:40, Outlander-pro napisał:

Dragon Arena - fajne ale szybko sięnudzi

Ale jak się gra z kumplami, to już nie ;) Chociaż Dragon Arenę można sobie równie dobrze via GH zrobić.

Dnia 25.06.2007 o 17:40, Outlander-pro napisał:

Nine rings - to już największa chała jaką widziałem w GW - badziewne nagrody - zysk/wydatek
sięnie spłacają i w ogóle badziew.

Lucky FTW.

Zapomniałem jeszcze dodać Dragon Nest (czy jakoś tak, tam gdzie się gania za smoczkami) - urocze :)

Dnia 25.06.2007 o 17:40, Outlander-pro napisał:

Zna się ludzi, taa

Coś nie tak napisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:52, Adamzzz napisał:

Dlaczego mielibyśmy się wyśmiewać? Przepłaciłeś około 1k..

Wiesz, ludzie sa rozni, a ja mam przegrane 140h przez okres 10 (!) miesięcy. Robota, brak czasu i dlatego mało grałem i niewiele teraz wiem:)

Astropath
Dzięki wielkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:57, qrczak90 napisał:

> Wyścigi żuków - zbugowana gra, w ogóle głupia
Buahaha...Konstruktywny argument, nie ma co :) Nie ma żadnych bugów, to że Ci nie wychodzi,
nie zawsze jest winą połączenia/twórców gry...


Może nie konstruktywny, ale i tyak wiadmomo o co chodzi. A w wyścigach, jestem dobry, zawsze pierwsze lub drugie miejsce mam, ale ta gera jest chlernie zbugowana, że nie chce się grać : / A to nagle przed metą cię cofa o 15 metrów, a to nagle nie wiadomo co .. głupia gra, zdzierająca żywcem z trakich kultowej serri jaką jest mario Kart :/

Dnia 25.06.2007 o 18:57, qrczak90 napisał:

> Dragon Arena - fajne ale szybko sięnudzi
Ale jak się gra z kumplami, to już nie ;) Chociaż Dragon Arenę można sobie równie dobrze via
GH zrobić.


Drużyny są losowe, więc wybrać sie nie da ludzi.

Dnia 25.06.2007 o 18:57, qrczak90 napisał:

> Nine rings - to już największa chała jaką widziałem w GW - badziewne nagrody - zysk/wydatek

> sięnie spłacają i w ogóle badziew.
Lucky FTW.

FTW ? nie wiem co masz na myśli, ale ta gra jest głupia .. tak samo jak większośćtytułow w GW. Tylko niektóre sądobre.

Dnia 25.06.2007 o 18:57, qrczak90 napisał:

Zapomniałem jeszcze dodać Dragon Nest (czy jakoś tak, tam gdzie się gania za smoczkami) - urocze
:)


Urocze ? ee tam, głupie raczej

Dnia 25.06.2007 o 18:57, qrczak90 napisał:

> Zna się ludzi, taa
Coś nie tak napisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eech no ogólnie to teraz wszystkie ceny padły na pysk - i najdroższe niegdyś upy (runy, surowce itp) można kupować za grosze... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 14:55, HumanGhost napisał:

Popieram, też bym skorzystał na takie weendzie. Podszkoliłbym sobie Paragona przynajmniej w
SS na maksa.

No raczej!Ja i tak zamierzam klepać na maxa SS i LB w biegu kombinowanym w jednym takim queście jak już wróce po sesji do domciu :D W zasadzie już po egzaminach tylko trzeba sie zebrać :>

Qrczak->ja nie lubie żuczków,bo nudzi mnie to niezmiernie.Poza tym szkoda mi na to czasu.

Outlander->niekoniecznie żuczki są zabugowane.Może po prostu masz laga i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:04, Outlander-pro napisał:

A to nagle przed metą cię cofa o 15 metrów, a to nagle nie wiadomo co ..

Jak już Jarzy napisał - lag.

Dnia 25.06.2007 o 19:04, Outlander-pro napisał:

głupia gra, zdzierająca żywcem z trakich kultowej serri jaką jest mario Kart :/

Czy wzorowanie się na najlepszych jest ujmą? Muszę Cię w takim razie zasmucić, ale w GWEN ma być więcej takich minigierek, i to normalnie wplecionych w fabułę.

Dnia 25.06.2007 o 19:04, Outlander-pro napisał:

Drużyny są losowe, więc wybrać sie nie da ludzi.

Tak samo jak w RA - bezpośrednio się nie da. Ale wystarczy odliczanie na TS i już się da :P

Dnia 25.06.2007 o 19:04, Outlander-pro napisał:

FTW ? nie wiem co masz na myśli, ale ta gra jest głupia ..

For the win.

Dnia 25.06.2007 o 19:04, Outlander-pro napisał:

tak samo jak większośćtytułow w GW. Tylko niektóre sądobre.

Mimo wszystko wolę nabijać te "głupie" tytuły, niż po raz n-ty (i nie wiadomo po kiego grzyba) przechodzić kampanię...Zresztą naprawdę irracjonalny jest tylko Drunkard, reszta jest jak najbardziej do zrobienia i nie jest stratą czasu.

Dnia 25.06.2007 o 19:04, Outlander-pro napisał:

Urocze ? ee tam, głupie raczej

Głupie i głupie...Po prostu twórcy gry traktują ją momentami z przymróżeniem oka - i dobrze. Chcesz w 100% nie-głupiej gry? Saper czeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Nest - naprawdę fajna gra, szczególnie za sprawą, że wygrywam jakieś 90% walk (sam nie używam speed buffów, zaś czasem jak przeciwnik ich użyje to to nie wystarcza, by mnie pobić). Problem w tym, że:
-powinni wyeliminować sugar rushy, bo to jak oszukiwanie
-nieco większa nagroda
-ranking!
-nabijanie tytułu Gamer

9rings aka afk rings, gdzie dostajesz punkty do tytułu w zamian za trochę złota (w grze) i wyższych rachunków za prąd (real life). Wtedy też jest najlepszy moment liczenia liczby aktywnych graczy, by móc się pochwalić, ile graczy naraz gra w GW :P.

Żuki, których skille (typu Ram) działają, kiedy chcą, i gdzie wygrana polega na trzymaniu się skrzynki tak długo, aż nie dostanie się super beetle + echo (trochę fuksu do losowania i masz pierwsze miejsce).

A Dragon Arena takie sobie, szybko mi się nudzi, nikłe nagrody.

Jeżeli to będzie Dragon Festval faktycznie (a nie boardwalk open), to jedynie maski może dadzą radę (no i ew. niektóre nagrody typu alkohol/ciacha w przypadku jedynie boardwalka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu Drunkard jest irracjonalny?Całkiem fajny tytuł i możesz klepać go w trakcie nabijania innych tytułów albo w czasie np.gadania z ludźmi :> Możesz sobie np.łyknąć przed zwiedzaniem mapy do cartographera.
Co do ronbienia kampanii po raz n-ty to ja właśnie coś takiego robie :D Mam 6 postaci PvE,zamierzam dorzucić jeszcze 2(mniszka i paragonka lub mesmerka) i każdą zrobić każdą misje i quest w każdej kampanii :D Nigdy mi sie to nie nudzi :D

Dragon->ja tam w Dragon Nest dostaje w tyłek :/ Jaki masz klucz do sukcesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:49, Jarzy napisał:

Dragon->ja tam w Dragon Nest dostaje w tyłek :/ Jaki masz klucz do sukcesu?

Logika (żadne tam namierzanie najbliższego, to nie działa!). Poluj w rejonie, gdzie nie ma graczy. Gdy więcej ludzi goni do twojego upatrzonego robaka i widzisz, że nie zdążysz, odpuść sobie, szczególnie ważne przy White Dragon (jak ktoś Ci go sprzątnie, a ty jesteś blisko to gg). Kamera max do tyłu, by mieć dobry widok. I tyle, do tego dobra mysz + reflex od counter strika i masz wina prawie w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 21:30, The Lurker napisał:

Z serii itemów do wyceny ciąg dalszy:
Czy opłaca się próbować sprzedać to komuś, czy od razu pobiec do mercha? ;]


Do mercha, to nie jest max dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 21:30, The Lurker napisał:

Z serii itemów do wyceny ciąg dalszy:
Czy opłaca się próbować sprzedać to komuś, czy od razu pobiec do mercha? ;]


Raczej merch... bardzo wysoki req i lipny skin i upy i nie max dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować