Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 18:15, Sth`Devilish napisał:

Znaczy się 6-10 platyn? Nie mialeś chyba na myśli 6 000 - 10 000 platyn? :P

k = kilo. Tak jak w kilogramach albo kilometrach ;] A kilo-coś to 1000 tego czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 17:30, awnuk napisał:

CZY CENE GWN MOZNA OBNIZYC WPLNAMI??

Czytać uczą w podstawówce. Czytać ze zrozumieniem musisz się nauczyć już sam. :(
Cytat:
Kupując ten produkt w naszym sklepie oszczędzasz 65 zł. Zobacz jak:
Ten produkt kosztował wcześniej 129,90 zł. Jego cenę sugerowaną obniżyliśmy o 65 zł.

Więc zniżkę masz bez wykorzystywania wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:19, awnuk napisał:

Wiem,ze teraz jest promocja 64,90 ale mi chodzilo o dodatkowe obnizenie tej ceny do 44,90

Jest takie przysłowie:
"Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda"
Zmniejszyli cenę o połowę poprzedniej a ci nadal mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz robić po stronie Kurzicków i Luxonów bez problemu.Wystarczy odpowiednie questy zrobić,żeby sie przypodobać danej frakcji,żeby wpuścili Cie na swoje terytorium.Poza tymi mało ważnymi korzyściami dostajesz możliwość dochodowego FARMU!Na terenie Kurz:Scar Eater,Sunrach Warkamker,Ritualist Construct,Darkroot Entrop.Na terenie Luxonów:Sessk Woe Spreader,Tomton Spiriteater,Geofffer Pain Bringer,Jacqui The Reaver i jeszcze wielu innych.
Sposób z elitami,który opisuje Budo,możesz też wykonywać WYFARMIWSZY tomy a nie kupując je!Ja tak robie do tytułu skill huntera z niektórymi elitami.Tomy farmisz w HM na bossach jeśli nie jesteś zorientowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:18, qrczak90 napisał:

> Znaczy się 6-10 platyn? Nie mialeś chyba na myśli 6 000 - 10 000 platyn? :P
k = kilo. Tak jak w kilogramach albo kilometrach ;] A kilo-coś to 1000 tego czegoś...


No to to jest kilo złota czy platyn, bo nadal jestem nieobeznany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 19:22, Sth`Devilish napisał:

> > Znaczy się 6-10 platyn? Nie mialeś chyba na myśli 6 000 - 10 000 platyn? :P
> k = kilo. Tak jak w kilogramach albo kilometrach ;] A kilo-coś to 1000 tego czegoś...


No to to jest kilo złota czy platyn, bo nadal jestem nieobeznany :)

Oczywiście że złota, tyle platyny to mało kto się dorobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:15, Sth`Devilish napisał:

Znaczy się 6-10 platyn? Nie mialeś chyba na myśli 6 000 - 10 000 platyn? :P


Lol, niezle xD
O ile sie nie mylę tylko parę itemów w gw może osiągnąć taką cenę. 15k to 15 000 golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 19:52, Solstheim napisał:

Mam pytanie czy obsidian tank nadal działa w DoA? Czy po ostatnim nerfie mozna sobie go w pupe
wsadzic?

Ludzie na PvXwiki piszą, że nadal działa mimo nerfu "składania" armoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:38, Sth`Devilish napisał:

Ile taki tom kosztuje lub jak/gdzie można go zdobyć? No i właśnie przy okazji - jak odblokuje
za punkty Balthazara jakiś skill, to pisze że nie nauczę się go, ale będzie on dostępny dla
postaci PvP. Czy to oznacza, że taki skill zostaje odblokowany w taki sposób, że i tak mogę
go potem kupić u nauczyciela umiejętności, do rozgrywki PvE?


Odpowiedziano Ci poniżej. Podaj swój nick z gry, zagadam w sprawie tego tomu jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie jaka jest dobra druga profesja dla nekromanty ? Na wiki pisze ze monk ,ale czesciej widuje nekromante/mesmera.Jak wy sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:52, KonLee napisał:

Hej mam pytanie jaka jest dobra druga profesja dla nekromanty ? Na wiki pisze ze monk ,ale
czesciej widuje nekromante/mesmera.Jak wy sadzicie?


Wszystko zależy od tego, jakim buildem planujesz grać (a najczęściej ten wybiera się w zależności od misji/questa/sytuacji w jakiej jesteś). W wielu wypadkach necrosi, podobnie jak chyba każda inna profesja, mogą wymiatać na polu bitwy bez pomocy skilli drugiej profesji. Ja polecam Mo ze względu na wielokrotne rezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 22:40, lordfett napisał:

> Hej mam pytanie jaka jest dobra druga profesja dla nekromanty ? Na wiki pisze ze monk
,ale
> czesciej widuje nekromante/mesmera.Jak wy sadzicie?

Wszystko zależy od tego, jakim buildem planujesz grać (a najczęściej ten wybiera się w zależności
od misji/questa/sytuacji w jakiej jesteś). W wielu wypadkach necrosi, podobnie jak chyba każda
inna profesja, mogą wymiatać na polu bitwy bez pomocy skilli drugiej profesji. Ja polecam Mo
ze względu na wielokrotne rezy ;)


Druga profa Monk jest jeszcze przydatne przy MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:52, KonLee napisał:

Hej mam pytanie jaka jest dobra druga profesja dla nekromanty ? Na wiki pisze ze monk ,ale
czesciej widuje nekromante/mesmera.Jak wy sadzicie?

2 najczęstsze buildy-N/Me jako SS Nuker i N/cokolwiek jako MM.Nie warto brać dla MM drugiej klasy Mo,bo powstaje mało przydatne połączenie,które niepotrzebnie wsysa pkt.atrybutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

2 najczęstsze buildy-N/Me jako SS Nuker i N/cokolwiek jako MM.Nie warto brać dla MM drugiej
klasy Mo,bo powstaje mało przydatne połączenie,które niepotrzebnie wsysa pkt.atrybutów.


Nie byłbym tak kategoryczny w sądach. Ja gram czystym MM, bez skilli monka i nie mam problemu, ale widziałem też MM leczących minionki między walkami czarami monka i świetnie sobie radzili. Kwestia gustu. Zgodzę się jednak z twierdzeniem, że monk jako druga klasa nie jest niezbędny dla MM.
Rebirth to jednak zaleta.
SS można złapać dopiero w Shivepeakach, a wcześniej da się zmienić profesję, więc wybór mesmera nie jest konieczny. No chyba, że ktoś skorzysta z elite toma, albo złapie SS wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 00:47, walgierz napisał:

Nie byłbym tak kategoryczny w sądach. Ja gram czystym MM, bez skilli monka i nie mam problemu,
ale widziałem też MM leczących minionki między walkami czarami monka i świetnie sobie radzili.


Tak wiesz ;]
Heal Area albo Karei Healing Circle leczy wszystko wokół Ciebie także wrogów- a miniony często są daleko i klepią wroga.

Dnia 02.08.2007 o 00:47, walgierz napisał:

SS można złapać dopiero w Shivepeakach


Już w Shiverpeakach. I to szybko i prosto. Poza tym ss to core, możesz łapać wszędzie.

Ja dla nekro polecam Derwa dla posiadaczy nf- a to dlatego że mm z mystic regeneration to niezła maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 14:32, Jarzy napisał:

Najprościej załatwisz sprawe jak weźmiesz rangerowego duszka Winter.

Ehhh Jarzy, Jarzy - dlaczego nie czytasz wszystkiego? Gdybyś przeczytał to: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=30876 oraz to: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=30878 uniknąłbyś powielania odpowiedzi, która i tak nie satysfakcjonuje zainteresowanego. :>

lordfett przepraszam za wczorajszą nieobecność: mam urwanie głowy z tym remontem i w grze będę chyba dopiero w piątek wieczorem, ale postaram się pograć do późnych godzin nocnych, więc jakby co to wal jak w dym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 08:07, Pajonk78 napisał:

lordfett przepraszam za wczorajszą nieobecność: mam urwanie głowy z tym remontem i w
grze będę chyba dopiero w piątek wieczorem, ale postaram się pograć do późnych godzin nocnych,
więc jakby co to wal jak w dym. ;)


Nie ma problemu, dzięki mojej upartości zrobiłem misję z hero i henchami :P Gdyby było jednak trzeba pomocy, z chęcią mogę ją jeszcze raz kiedyś wykonać :)

Swoją drogą, zmasterowałem wczoraj, prócz Rilohn Refuge, jeszcze: Venta Cemetery, Kodonur Crossroads i Moddok Crevice. Dwie pierwsze za pierwszym razem, tylko z ostatnią bawiłem się kilka razy, do tego stopnia, że znam teraz niemal na pamięć :P Ci runnerzy są irytujący, ale dzięki rady kogoś z gildii (nie wiem kto to pisał, ale dzięki! :D) użyłem Deep Freeze, który załatwił sprawę.

Teraz przede mną Tihark Orchard, ale jakoś do mima cierpliwości nigdy nie miałem ;/ Kto z Was zmasterował tą misję, jakieś rady? :> Wykuć się emotek na pamięć? Jakichś używa szczególnie często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować