Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 04:06, Sth`Devilish napisał:

1) Czy można się dostać do Ring of Fire w Tyrii bez wykonywania wszystkich wcześniejszych misji w kampanii GWP?


Tak. Wystarczy dostać sie do południowych gór i wykonać misję Thunderhead Keep, czy jakoś tak (dawno nie grałem w Tyrii). Nie musisz nawet pustyni robić. :-)
Drugie pytanie to się jeszcze nie orientuje za bardzo, bo dopiero jestem na poziomie misji Aborstone. Nie chcę w błąd wprowadzać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 04:06, Sth`Devilish napisał:

Mam dwa pytanka :)

1) Czy można się dostać do Ring of Fire w Tyrii bez wykonywania wszystkich wcześniejszych misji
w kampanii GWP? Chodzi mi o to, że aktualnie przechodzę GWF zabójczynią i przeglądając ostatnio
buildy znalazłem takie cacko: http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/Me_Fever_Outbreak - i właśnie
na tej elitarnej umiejętności Mesmera mi zależy :) No chyba, że jest jakiś inny sposób na zdobycie
tego (Fevered Dreams), lub skill który działa niemal identycznie.


Jeden sposób podał Ci HumanGhost. Możesz też kupić Mesmer Elite Skill Tome, odblokować elit w PvP (3k punktów Balthazara) i wtedy prościutko nauczyć się go zabójczynią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 04:06, Sth`Devilish napisał:

2) Moja gildia należy do Kurzicków - ale co to tak właściwie oznacza dla mnie? Bo nie bardzo
rozumiem, wiem tylko że są jakieś dwie strony konfliktu - Luxoni i Kurzickowie,ale nie wiem
jakie ma znaczenie to czy robię dla tych czy dla tych (chodzi mi o fabułę i o same korzyści/straty
w grze).

Oznacza to mniej więcej tyle, że jeśli gracie Alliance Battles, to będziesz sobie zdobywał punkty uznania Kurzicków.
Na fabułę PvE wpływa to w minimalnym stopniu, tam w pewnym momencie musisz zdobyć 10k punktów uznania dla jednej lub drugiej strony aby kontynuować fabułę. Oczywiście w tym momencie łatwiej będzie Ci opowiedzieć się po stronie Kurzicków, ale po wykonaniu dwóch misji dla nich możesz pójść do Luxonów - nic nie blokuje takiej opcji.
Dodatkowo oddając punkty uznania na sojusz będziesz sobie nabijał tytuł Friend of the Kurzicks, który później pozwoli Ci na uzyskanie kilku dość fajnych skilli PvE-only w House zu Heltzer: http://gw.gamewikis.org/wiki/Kurzick/Luxon_skill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nawet dobry pomysł, bo albo był noob team i zdychał albo my tłuczemy tych dalszych margonitów a tu bach ogrodnik zdycha:/ A zanim zabiją 9 poczwar na 18 lvlu i golema na 26 to zdąży się dobiec i wytłuc ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 10:37, DemonFex napisał:

Hmm... nawet dobry pomysł, bo albo był noob team i zdychał albo my tłuczemy tych dalszych margonitów
a tu bach ogrodnik zdycha:/ A zanim zabiją 9 poczwar na 18 lvlu i golema na 26 to zdąży się
dobiec i wytłuc ich.

Jest też inna metoda. Bierzesz światełko od ogrodnika i nie zabijasz dwóch pierwszych harbingerów, tylko dopiero tego na schodach. Upuszczasz mu światełko pod nogi i od teraz to jest twoja baza - tzn. bierzesz światełka od tego duszka przy schodach. Później czyścisz teren i znowu nie zabijasz dwóch harbingerów na dziedzińcu. W ten sposób spawnujące się co 2 minuty grupy margonitów będą słabiutkie (nie będą nawet miały monka) i bez problemu będziesz je rozwalał, a w przerwach między falami zdążysz zrobić bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, próbowałem własnie zrobić Rilohn Refuge na mastera ;/ Poszło bez problemu do samego Droughta... Został on i jeden Droughtling... Jako, że pompy zostały włączone, poleciał mi jednym stoningiem i ponad 500 dmg ;/ Team leżał w 2-3 sekundy (gram z hero i henchami). Mimo dwóch ele na SF i MM-a w teamie,niewiele to pomogło na samego Droughta... Może ktoś doradzić, jak tego bydlaka szybko załatwić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metod jest kilka: warto wziąć Winter oraz Broad Headed Arrow dla Rangera - pierwszy aby zniwelować Thirst of the Drought a drugi, aby wrzucać jej Dazed. Nekro SS wydaje mi się również bardziej przydatny niż MM. Powodzenia. :D
P.S. Można również wszystkich herosów i samego siebie wyposażyć w broń zadającą Earth dmg - dzięki temu będzie ona skuteczniejsza o 50%. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:37, Pajonk78 napisał:

Metod jest kilka: warto wziąć Winter oraz Broad Headed Arrow dla Rangera - pierwszy aby zniwelować
Thirst of the Drought a drugi, aby wrzucać jej Dazed. Nekro SS wydaje mi się również bardziej
przydatny niż MM. Powodzenia. :D
P.S. Można również wszystkich herosów i samego siebie wyposażyć w broń zadającą Earth dmg -
dzięki temu będzie ona skuteczniejsza o 50%. ;)


I tu pojawia się życiowy problem: nie mam hero-rangera ;) No ale zawsze można zarzucić second-prof. i dać te skille ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:47, lordfett napisał:

I tu pojawia się życiowy problem: nie mam hero-rangera ;)

Ale... masz mnie w gildii. ;) Akurat ja nie wybrałem Master of Whispers, więc chętnie bym Ci towarzyszył w tejże misji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:27, lordfett napisał:

Może ktoś doradzić, jak tego bydlaka szybko załatwić? :/

Pamiętam, że nie sprawił mi jakichś większych problemów.
Rozstawiłem po prostu hero i henczy za pomocą flag naokoło Droughta (oczywiście w odległości), żeby mi wszystkich nie zdjął jedną obszarówką. I miałem Acolyte Jin z Broad Head Arrow. :)
Później wpadnę i pomogę, jeśli już z Pajonkiem nie zaczęliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić GW, ale rodzice są niechętni bo ostatnio w radiu było na temat szkodliwości GW i WOWa (ogólnie MMO) ,iż strasznie wciągają młodzierz przy nich traci poczucie czasu itp. Jakie mogę wysunąć argumenty za GW? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:56, Krejt napisał:

Później wpadnę i pomogę, jeśli już z Pajonkiem nie zaczęliście.

Ja to w pracy jestem jeszcze :( - dziś niby wychodzę wcześniej, ale:
- idę wykupić mieszkanie na własność: właściwie złożyć wniosek dopiero;
- wracam do remontowanego mieszkania i nie wiem czy będę miał możliwość odpalić kompa;
- na 99% za to powinienem być w grze około 22-giej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:00, AR999 napisał:

Chcę sobie kupić GW, ale rodzice są niechętni bo ostatnio w radiu było na temat szkodliwości
GW i WOWa (ogólnie MMO) ,iż strasznie wciągają młodzierz przy nich traci poczucie czasu itp.
Jakie mogę wysunąć argumenty za GW? Proszę o pomoc.


"Bo inaczej zjem kota!" :P

A tak na poważnie... Wykaż się rozsądkiem, a rodzice będą wiedzieć, że nie stracisz głowy dla MMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:03, Pajonk78 napisał:

- na 99% za to powinienem być w grze około 22-giej.


Mnie w przedziale 21-23 znów nie będzie, więc o ile się spotkamy, będzie można zrobić potem lub np. jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:06, lordfett napisał:

> Chcę sobie kupić GW, ale rodzice są niechętni bo ostatnio w radiu było na temat szkodliwości

> GW i WOWa (ogólnie MMO) ,iż strasznie wciągają młodzierz przy nich traci poczucie czasu
itp.
> Jakie mogę wysunąć argumenty za GW? Proszę o pomoc.

"Bo inaczej zjem kota!" :P

A tak na poważnie... Wykaż się rozsądkiem, a rodzice będą wiedzieć, że nie stracisz głowy dla
MMO :)



Z tym kotem niezłe:) (żart).
A do twoiej odpowiedzi to wiem i tak robie tylko rodzice tego nie zauważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:15, AR999 napisał:

A do twoiej odpowiedzi to wiem i tak robie tylko rodzice tego nie zauważają.


A jakby w radio nakazali im skoczyć z dachu to tez by posłuchali? Niech Ci przedstawią racjonalne argumenty przeciwko GW najpierw. Moge się założyć, że nie maja zielonego pojęcia o co chodzi. Zresztą, jak 90% ludzi starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie! Chyba naprawdę jestem uzależniony od Guild Wars. Wchodzę na Guildwiki i szukam tytułu Poszukiwacza Wiedzy, a jako, że wszystko tam jest po angielsku, także hasło "title", niewiele myśląc... wciskam prawy Ctrl. I zastanawiam sie, czemu dalej txt jest po angielsku xP

BTW. Dostałem pre release Pack GWEN. Wszystko ładnie zainstalowane, bronie niezłe (tak doszedłem do refleksji że po wpisaniu /bonus, mam sporo tego. AN mogłaby wprowadzić, po wpisaniu /bonus, jakieś okienko, żeby wybrać, które bronie "wypakować"), tylko że co z tą zniżką na GWEN? Od CDP dostanę maila z kodem, czy cuś? A ten weekend z GWEN - w piątek, wieczorem, po prostu będę mógł zagrać, czy jakaś aktualizacja się pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:26, HumanGhost napisał:

> A do twoiej odpowiedzi to wiem i tak robie tylko rodzice tego nie zauważają.

A jakby w radio nakazali im skoczyć z dachu to tez by posłuchali? Niech Ci przedstawią racjonalne
argumenty przeciwko GW najpierw. Moge się założyć, że nie maja zielonego pojęcia o co chodzi.
Zresztą, jak 90% ludzi starszych.


Właśnie dobrze o tym wiem. Ale oni są starsi i jeśli tak uważają, to tak jest. Wiem że to dziwne, ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:00, AR999 napisał:

Chcę sobie kupić GW, ale rodzice są niechętni bo ostatnio w radiu było na temat szkodliwości
GW i WOWa (ogólnie MMO) ,iż strasznie wciągają młodzierz przy nich traci poczucie czasu itp.
Jakie mogę wysunąć argumenty za GW? Proszę o pomoc.


a ja jako świerzy gracz (od ok 2 tyg) uważam że Twoi rodzice mają rację, gra bardzo wciąga, mnie żona straszy że wywali komp przez okno :D
osobiście nagtywne skutki odczuwam w pracy, ostatnio mniej śpię i często padam na klawiaturę ale w przeciwieństwie do Ciebie mam to szczęście że jestem już duży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować