Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 11:47, walgierz napisał:

hehehehe


Bo opublikuję któres z Twoich pytań z gg, albo zdjęcie jak zaganiasz wieprzka, tak tak wszystko mam :D

Dnia 02.08.2007 o 11:47, walgierz napisał:

Do tego czasu przyda się rebirth od monka. Tylko o to mi chodziło :)


Eh, rebirhta wcale nie dostajesz duzo wcześniej, no ale nvm...
A ja do Camp Rankor przebijałem sie jako nab bez elitów z henchami głupszymi obecnie od petów. I dałem radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:43, Budo napisał:

Ss akurat jest pół minuty od camp rankor- wychodzisz z miasta i w zasadzie widzisz bossa :)

Zalezy od spawnu. Jak łapałem elity Rangerem, to akurat przy Rankor złapałem z 5, w tym SS.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia gustu... w początkowych obszarach można i iść jakimś gównianym buildem, ale w zaawansowanych nie da się wyrobić z energią, w szczególności po nerfie SR. Tam musisz co chwila rzucać BotM, leczysz się czasem Sygnem/Taste of Death, a jak dodasz do tego OoU (>>> Golem) z Fiendami to masz ogromne problemy z maną. Ale niektórzy wolą oczywiście tracić punkty SR na rzecz Healing, by marnować 10 many za heal + mniej za śmierć + mniej z syga. Z Healing Area można faktycznie ładnie iść, ale gdy masz armię złożoną z Horrorów... Fiendy i spam BotM są po prostu za kosztowne (co dopiero z używaniem OoU), by jeszcze móc używać Heal Area ze zmniejszonym SR, jak chcesz heala, to 5 Vampów z orderem radzi sobie bardzo dobrze jako leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP sobie leci w ballsy, dostałem pre-release packa GW:EN (razem z większym zamówieniem) tydzień temu, a nadal nie otrzymałem kodu rejestracyjnego. Wysłałem już maila, ale jak na razie milczenie jest jedyną odpowiedzią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:20, Krejt napisał:

CDP sobie leci w ballsy, dostałem pre-release packa GW:EN (razem z większym zamówieniem) tydzień
temu, a nadal nie otrzymałem kodu rejestracyjnego. Wysłałem już maila, ale jak na razie milczenie
jest jedyną odpowiedzią...


Ja właśnie otrzymałem, a zamawiałem w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:58, Łeber napisał:

Ale nie fart :S ... przed chwilą wygrał bym HoH na buildzie Tanieded Heroway :S


Cóz, ja bym wczoraj prawie wygrał w Dużego Lotka. Tylko sześciu cyfr prawidłowych mi zabrakło. To dopiero niefart! ;-)
Swoją drogą musze trochę pograć na Arenach żeby sobie troche punktów nabić i trochę rzeczy odblokować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No no power... podobają mi sie mini-gry (pokemony sa dobre :P) i hall of monuments (kolekcja minipetów hehe), również lokacje wygladaja spoko- szczególnie ten spalony las na początku. Za to nie jestem pewien jak to wyjdzie z lochami.
Aha i miasto Nornów po chamsku ściągniete z morrowinda ;P
Chyba, że jako hołd dla tej gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym,że na magie uzdrowienia wyrzucasz punkty atrybutu.Jedną ze składowych mojej taktyki jest tankowanie i zadawanie dość dużych obrażeń przez trupy.Dzięki temu,że mam 16Death moje trupki mają 18lv a golem 26.Marnując pkt.atrybutów na magie leczenia obniżam od razu poziomy trupom i są mniej przydatne.Soul Reaping raczej opłaca sie mieć na jak najwyższym poziomie,żeby odzysk energii był szybszy.Poza tym leczenie w postaci Heal Area jest mało efektywne.Ja wole jednak Blood Of The Master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:13, Furion III napisał:

Można usunąc postać jak np braknie mi miejsca, a chciałbym spróbowac postacią której jeszcze
nie mam??

Wystarczy w menu postaci wcisnąć usuń i wpisać imię postaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:13, Furion III napisał:

Można usunąc postać jak np braknie mi miejsca, a chciałbym spróbowac postacią której jeszcze
nie mam??


tak, da się.
na samym początku masz 4 miejsca na postacie. zakup każdej kolejnej kampanii dodaje Ci 2 dodatkowe miejsca. można też zdobyć sloty na postacie kupując specjalne klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotta catch''em all! :D Naprawdę zrobiło się pokemonowo, ale ja uwielbiam te miniaturki, chyba mi niektóre przynoszą szczęście albo w farmie, albo w misjach :D
Mam takie pytanko, ile mogę wziąć za dwa Fiery Dragon Swords, oba złote, max dmg, jeden req10, +14% in stance i +7 ele armor, drugi req11, też max dmg, =15% in stance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 16:14, Adamzzz napisał:

Ukazuje on wiele nowości, które pokażą się w nadchodzącym dodatku :D


Zbroja dla rangerki (pokazana w momencie, gdy widzimy menu wyboru postaci) wprost W-Y-M-I-A-T-A!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to słabo obstawiałeś. Ja byłem na heroway i były na końcu 3 drużyny przegraliśmy 4(dla nas)-0(żółci)-9(czerwoni). Rozgromili nas rit spikem :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:25, lordfett napisał:

Zbroja dla rangerki (pokazana w momencie, gdy widzimy menu wyboru postaci) wprost W-Y-M-I-A-T-A!!!
:D


Tak, mi też się bardzo podoba i czuję, że Eye of The North będzie wybitne :D. Poprawiony silnik graficzny, możliwość modyfikacji wyglądu swojej postaci.. miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować