Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 09:04, lordfett napisał:

Swoją drogą, zmasterowałem wczoraj... jeszcze: Venta Cemetery, Kodonur Crossroads
i Moddok Crevice.

GZ. Dwie pierwsze masterowałem podczas przechodzenia. Moddok Crevice muszę poprawić, bo właśnie runnerzy spierniczyli mi Mastera. :/

Dnia 02.08.2007 o 09:04, lordfett napisał:

Teraz przede mną Tihark Orchard, ale jakoś do mima cierpliwości nigdy nie miałem ;/ Kto z Was
zmasterował tą misję, jakieś rady? :> Wykuć się emotek na pamięć? Jakichś używa szczególnie
często?

Ogólnie: poczytaj o emotkach, których używa Mim na GWWiki - wtedy będziesz wiedział co i kiedy robi - osobiście z mimem nigdy nie miałem problemu. Max 5 minut przy nim siedziałem. Za to jedna rada: jeśli robisz sobie Kartografa Elony to... zmapuj sobie cały Garden of Seborhin robiąc tę misję - trochę nerwów dzięki temu zaoszczędzisz. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 09:11, Pajonk78 napisał:

Ogólnie: poczytaj o emotkach, których używa Mim na GWWiki - wtedy będziesz wiedział co i kiedy
robi - osobiście z mimem nigdy nie miałem problemu. Max 5 minut przy nim siedziałem. Za to
jedna rada: jeśli robisz sobie Kartografa Elony to... zmapuj sobie cały Garden of Seborhin
robiąc tę misję - trochę nerwów dzięki temu zaoszczędzisz. :>


Do tytułów "Kartograf..." mam jakiś uraz i totalny brak ochoty na ich robienie :P Choć skorzystam z rady, może kiedyś choć tego z Elony zrobię... Z trzech, chyba właśnie Elonę najłatwiej zmapować, nie mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 09:15, lordfett napisał:

Z trzech, chyba właśnie Elonę najłatwiej zmapować, nie mylę się?


Mylisz się. :-)
Właśnie Elona nastręcza wielu problemów. O dziwno najłatwiejsza jest Tyria a to ze względu na duży margines błędu. Choć Elona też ma taki margines, który wynosi 2% to odkrywanie poszczególnych obszarów nie jest takie łatwe jak się wydaje. Nie raz łaziłem po kilka razy w to samo miejsce żeby zrobić tylko jeden krok w innym kierunku, który to krok mógł się okazac tym właściwym.
Mam 100% Elony, po jakichś 2 tygodniach odkrywania. Teraz robię Kintaj i mam na razie 45% przy 1/3 fabuły. Może kiedyś Tyria, ale to zabiera dużo czasu ze względu na ogromny obszar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 09:22, HumanGhost napisał:

Mylisz się. :-)
Właśnie Elona nastręcza wielu problemów.


Dzisiaj Chronos mówił mi, że Tyria jest najgorsza ;]
A zdaje sie, że ma legendary cartographer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 10:09, Budo napisał:

Dzisiaj Chronos mówił mi, że Tyria jest najgorsza ;]
A zdaje sie, że ma legendary cartographer.


Co tylko dowodzi faktu, że ile osób tyle doświadczeń i opinii. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 10:15, HumanGhost napisał:

Co tylko dowodzi faktu, że ile osób tyle doświadczeń i opinii. :-)


No, więc mu nie mów, że sie myli skoro każdemu gra sie inaczej ;]
Ja sie za ten tytuł w ogóle nie biorę (przymierzam sie do Canthy, ale troche jak pies do jeża), bo dla mnie to strata czasu ;]
Wolę posiekać suxonów na ab, albo połapać elity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 09:04, lordfett napisał:

Wykuć się emotek na pamięć? Jakichś używa szczególnie często?

Hm, mim jest łatwy. Jak Ci z nim nie idzie, to zrób sobie rangera faceta pvp-only i naucz się wzrokowo jego emotek. Mim korzysta właśnie z modelu męskiego rangera.

Bo chyba nie muszę pisać, że wiki (na stronie misji) ma opisane wszystkie używane przez niego emoty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz GMC Elony, to jakieś tabletki na uspokojenie itp. Przy tym można się pochlastać. Od 97% porównywałem wzrokiem tą mapę ze 100% z wiki i zanim znalazłem wszystko minęło spoooro czasu. Guru przeskanowało mi mape, ale niei znalazłem na niej wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:05, graczomaniak napisał:

Jak robisz GMC Elony, to jakieś tabletki na uspokojenie itp. Przy tym można się pochlastać.
Od 97% porównywałem wzrokiem tą mapę ze 100% z wiki i zanim znalazłem wszystko minęło spoooro
czasu. Guru przeskanowało mi mape, ale niei znalazłem na niej wszystkiego

graczooooo.... możesz podać mi linka (linka, tylko linka - nie bierz mnie za idiotę któremu trzeba wszystko tłumaczyć ;)) do stronki odnośnie tego ''skanowania przez guru'' ? coś o tym słyszałem, ale za bardzo nie wiem o co chodzi...
97.1% Tyrii - i zaczynają się schody :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A proszę Cie bardzo :) :

Tyria - http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=3021985

Elona - http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10051772

Canthy nei skanują, poniważ jest za mała. Jedynie można im podać przyblizone kawałki mapy, w których domyślamy się braków.

A i pamietać. Wszystkie mapy jakie tam skanują, biorą od minimum 95%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 06:16, Budo napisał:

Tak wiesz ;]
Heal Area albo Karei Healing Circle leczy wszystko wokół Ciebie także wrogów- a miniony często są daleko i klepią wroga.

Nie doczytałeś - "ale widziałem też MM leczących minionki między walkami czarami monka" ;P

Dnia 02.08.2007 o 06:16, Budo napisał:

Już w Shiverpeakach. I to szybko i prosto. Poza tym ss to core, możesz łapać wszędzie.

SS to nie core. Skill z Prophecies.
Przyznasz sam, że przebijanie się przez Lornar Pass po elitka może być kłopotliwe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SS, jest bardzo łatwy do złapania. Wystarczy odkryty Camp Rankor i wychodzenie z niego na dobry spawn, a boss necro na pewno się pojawi.:)
Nie musi się nigdzie przebijać. Może wziąć runa, alby powoli sam dojść. Droki, a Camp to 5 minut drogi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:18, walgierz napisał:

Przyznasz sam, że przebijanie się przez Lornar Pass po elitka może być kłopotliwe ;]

Ja tam go (Spiteful Spirit) bez większych problemów złapałem w Talus Chute - a to nie wymaga przebijania się przez Lornar`s Pass. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:27, Pajonk78 napisał:

> Przyznasz sam, że przebijanie się przez Lornar Pass po elitka może być kłopotliwe ;]
Ja tam go (Spiteful Spirit) bez większych problemów złapałem w Talus Chute - a to nie wymaga
przebijania się przez Lornar`s Pass. ;)


Ale dostałeś się do niego wykonując misje - wcześniej miałeś możliwość zmiany drugiej profesji. A ja o "późnym" dostępie tego elita mówiłem właśnie w tym kontekście. Że nie trzeba wybierać mesa, bo bez runu przez Lornar nie ma możliwości złapania go wcześniej (oczywiście bez użycia książki). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:38, graczomaniak napisał:

To jak chce go mieć tak bardzo, to niech kupi książkę za 10k (nie wiem ile teraz).:)


Ech, Graczo... To czysto teoretyczne rozważania - jaką drugą klasę wybrać ;P
Zresztą:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=30926 "SS można złapać dopiero w Shivepeakach, a wcześniej da się zmienić profesję, więc wybór mesmera nie jest konieczny. No chyba, że ktoś skorzysta z elite toma, albo złapie SS wcześniej."

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=30945 "bo bez runu przez Lornar nie ma możliwości złapania go wcześniej (oczywiście bez użycia książki)."

;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:18, walgierz napisał:

SS to nie core. Skill z Prophecies.


nvm ;]

Dnia 02.08.2007 o 11:18, walgierz napisał:

Przyznasz sam, że przebijanie się przez Lornar Pass po elitka może być kłopotliwe ;]


Ss akurat jest pół minuty od camp rankor- wychodzisz z miasta i w zasadzie widzisz bossa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:43, Budo napisał:

> SS to nie core. Skill z Prophecies.
nvm ;]

hehehehe

Dnia 02.08.2007 o 11:43, Budo napisał:

> Przyznasz sam, że przebijanie się przez Lornar Pass po elitka może być kłopotliwe ;]
Ss akurat jest pół minuty od camp rankor- wychodzisz z miasta i w zasadzie widzisz bossa :)

<ściana> - że tak użyję badziewnego emotka z gg. Przeciez ja nie mówię,że to uber trudny do chwycenia skill ;P Ale który początkujący gracz robi runy do Droknar lub wydaje 10k na elite toma ;P To był tylko argument mówiący dlaczego większość necro gra jako MM - minionki można robić już w pre. A na grę SS przyjdzie czas ispokojnie można wcześniej zmienić drugą profesję. Do tego czasu przyda się rebirth od monka. Tylko o to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować