Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2007 o 22:55, Budo napisał:

Suprajs! Henche to WoH''y :)
Może nie idealne, ale jednak ;]

Nigdy się nie przypatrywałem, jakim tam czarem we mnie rzucają. :)
Grunt że w ogóle leczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 22:56, Azrathel napisał:

łączymy się z tobą w żalu. nie wiem jak inni, ale ja idę wystawić świeczkę w oknie. ;]


Gryźnij się ;P
W ogóle to pecha mam - chciałem tamtago posta zedytować, a mi się usunął...

Treść:
Moje doświadczenie z AB jest malutkie, ale muszę się pożalić. Obaczcie co mnie dzisiaj spotkało.
Cały mecz goniliśmy sporą stratę, a tutaj taka końcówka. Ech...

obrazek mniejszy daję, bo coś się wolno uploaduje...

20070803230000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 21:08, Jarzy napisał:

Pozwole sobie skomentować Twoje spostrzeżenia.No więc:

Dnia 03.08.2007 o 21:08, Jarzy napisał:

Nie wypala w wiekszości przypadków.Zwykle ludzie walą w kogo chcą.

Dokładnie. Zorganizowana grupa > hero/hencze > PUG.

Dnia 03.08.2007 o 21:08, Jarzy napisał:

Dla mnie standard to jest 3xWoH healer i świetnie sie sprawdza z herosami SF ele i MM.

No, to widać, że o grze w HM nie masz pojęcia ;) Poza tym hero średnio się spisują z SF...

Dnia 03.08.2007 o 21:08, Jarzy napisał:

Jeśli masz taką ekipe jak podałem wyżej to duża grupa też wiele Ci nie zrobi.Zależy jeszcze
z kogo sie ekipa wroga składa.

Tylko na normalu.

Dnia 03.08.2007 o 21:08, Jarzy napisał:

Mnisi,potem spowalniacze ataku(np.Margonite Warlock),Mesmerzy(wysysają mnichów) i potem ele(jak
masz 3xWoH to skoczyć sie mogą).

Po monkach jedzie się tych, którzy najbardziej zagrażają całej drużynie, a nie Tobie. To nie jest FPS. Kolejność podana przez Ola jest z reguły prawidłowa, ale przecież każda sytuacja jest inna, nie ma co sztucznie tworzyć wyznaczonych ram zachowań...

Dnia 03.08.2007 o 21:08, Jarzy napisał:

Ale po co?W grupie siła.

Po raz kolejny - zależy gdzie i kiedy. Powodzenia Ci życzę w trzymaniu się blisko siebie, kiedy po drugiej stronie grupa 10 derwiszów na przykład :P

Dnia 03.08.2007 o 21:08, Jarzy napisał:

Owszem.PRzydatne skróty.

...które są w instrukcji/opcjach...Jeszcze ''T'' się przydaje, no i oczywiście wszystkie do obsługi menu.

Dnia 03.08.2007 o 21:08, Jarzy napisał:

Czy to aby na pewno konieczne?

Ano, chyba rzeczywiście nie ;)

Dnia 03.08.2007 o 21:08, Jarzy napisał:

Walgierz->polecam nauke do Skill Huntera z elite tomów :D Mnie do max SH zostało jeszcze:1mes
elit,2ele i wszystkie dla wojów.Robota na 2h :D Oczywiście elity dla mesa i ele złapie tomami,bo
szkoda czas tracić,biegając ciągle po Hells.

Klasyczny przykład wyrzucania kasy w błoto. Ja rozumiem, że może nie masz jej na co wydawać, ale w taki sposób marnować? Drogo cenisz swój czas, 10min=10k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na ab to nie takie rzeczy panie :P
Tam można zobaczyć wszystko, ostatni hit to woj z Fireballem i Liquid Flame- mialem gdzieś screeny, ale coś dziwnego mi sie z nimi stało własnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2007 o 23:08, Budo napisał:

Tam można zobaczyć wszystko, ostatni hit to woj z Fireballem i Liquid Flame- mialem gdzieś
screeny, ale coś dziwnego mi sie z nimi stało własnie :/


ee tam, nie znasz się - to pewnie była jakiś uber-Pr0 build, tylko ty nie potrafiłeś dostrzec jego geniuszu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to machnąłem sie i to konkretnie :P Najwyraźniej miałem chwilowe zaćmienie.Chodziło mi o 3 mnichów,z czego do 2 to WoH :D Stosuje taktyke ustawienia herosów:SF ele,MM,WoH albo WoH,WoH i MM.Jednakowoż Budo dobrze zauważył,że henche walą WoH''em.Jednak to nie jest ten build,którego moi używają.

Qrczak->puścił bym Ci słownego fireballa.Oj chętnie,ale regulamin nie pozwala.Nie gram na Hm,bo nie czuje potrzeby.Biore 2 SF i spokojnie wróg pada bez problemu.
Pokaż mi,gdzie w grze napdanie Cie grupa 10derwiszów jeśli sam sobie tego nie posadzisz na łeb?(Behemothy?)
W zasadzie co Cie obchodzi co ja z hajsem w grze robie?Naprawde.Co Cie w ogóle obchodzi co ja w grze robie?Staram sie oszczędzać czas,bo nie moge grać cały rok.Ludzie wolą wydawać na jakieś zbędne pierdoły,typu Urgoz Long a ja wole sobie skrócić zdobywanie tytułu.W dodatku w ciągu 3dni hajs wydany na tomy regeneruje mi sie w całości z niezłą nadwyżką.Poza tym tomy średnio kosztują mnie 3-4k.Nie jestem na tyle frajerem,żeby kupować w grze elite tomy.Dziś kolesiowi zjechałem elite rit tome za 8.7k-koszt tomu dla derwa i woja zresetował mi sie z 50%zyskiem.Zapomniałbym dopisać-o ile umiesz czytać to napisałem nie raz,że sam farmie tomy(mes,wojowe,necro,rit,mnisze).Kupuje tych,których nie potrafie wyfarmić-czyli elemowe.Nie farmie tomów dla A,P i D,bo elity te można spokojnie oblecieć szybko w grze.A z resztą,po co ja Ci to tłumacze?Co mnie obchodzi co masz do napisania?I tak pewnie będziesz miał zdanie z którym sie nie zgodze.Ide spać,bo nie chce mi sie zaczynać bezsensownej dyskusji na temat "Skill Hunter tylko z SoC czy po częście z elite tomami?".Zarób hajs to nie będziesz sie czepiał ludzi,że kupują za kapuste tomy do Skill Huntera.Dla Ciebie to strata a dla mnie nie.Na tym stwierdzeniu warto zakończyć tą dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 00:04, Jarzy napisał:

No to machnąłem sie i to konkretnie :P Najwyraźniej miałem chwilowe zaćmienie.Chodziło mi o
3 mnichów,z czego do 2 to WoH :D Stosuje taktyke ustawienia herosów:SF ele,MM,WoH albo WoH,WoH
i MM.Jednakowoż Budo dobrze zauważył,że henche walą WoH''em.Jednak to nie jest ten build,którego
moi używają.

Qrczak->puścił bym Ci słownego fireballa.

Typowy przejaw braku sensownych argumentów ;)

Dnia 04.08.2007 o 00:04, Jarzy napisał:

Nie gram na Hm,bo nie czuje potrzeby.

Jak wolisz przez 2 lata pałętać się po NM PvE - Twoja sprawa.

Dnia 04.08.2007 o 00:04, Jarzy napisał:

Pokaż mi,gdzie w grze napdanie Cie grupa 10derwiszów jeśli sam sobie tego nie posadzisz na
łeb?(Behemothy?)

Zachodnia ściana Sunward Marches. Dokładniej jest ich koło 16.

Dnia 04.08.2007 o 00:04, Jarzy napisał:

W zasadzie co Cie obchodzi co ja z hajsem w grze robie?Naprawde.Co Cie w ogóle obchodzi co
ja w grze robie?

Nic. Ale przejawy noobostwa, takie jak marnowanie czasu i kasy mnie obchodzą.

Dnia 04.08.2007 o 00:04, Jarzy napisał:

Staram sie oszczędzać czas,bo nie moge grać cały rok.

Zakładając, że możesz grać przez pół roku - nie możesz poświęcić dziesięciu z 250 tysięcy minut?

Dnia 04.08.2007 o 00:04, Jarzy napisał:

Ludzie wolą wydawać na jakieś zbędne pierdoły,typu Urgoz Long a ja wole sobie skrócić zdobywanie tytułu.

W przypadku takiego Urgoza płacisz za fizyczną rzecz (o ile można tak nazwać broń z gry). Ty płacisz za zaoszczędzenie paru minut.

Dnia 04.08.2007 o 00:04, Jarzy napisał:

że sam farmie tomy(mes,wojowe,necro,rit,mnisze).

Suuuper. 1 tom na 10 runów. Nie ma to jak owocne spędzanie czasu, którego podobno masz tak mało?

Dnia 04.08.2007 o 00:04, Jarzy napisał:

Co mnie obchodzi co masz do napisania?

To co robisz na forum dyskusyjnym? Jak chcesz popisać sam dla siebie, to otwórz sobie Notepada...

Dnia 04.08.2007 o 00:04, Jarzy napisał:

Zarób hajs

Mam ciekawsze sposoby spędzania czasu w grze, szczególnie, że nie miałbym na co tej kasy wydać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 00:15, qrczak90 napisał:

> Qrczak->puścił bym Ci słownego fireballa.
Typowy przejaw braku sensownych argumentów ;)

To straszne.

Dnia 04.08.2007 o 00:15, qrczak90 napisał:

> Nie gram na Hm,bo nie czuje potrzeby.
Jak wolisz przez 2 lata pałętać się po NM PvE - Twoja sprawa.

Tak właśnie wole.W HM jedynie farmie.Zamierzam sie w NM pałętać jeszcze przez długi czas.Może kiedyś zachce mi sie Vanquishera,ale raczej wątpie,żeby czas sie znalazł.

Dnia 04.08.2007 o 00:15, qrczak90 napisał:

> Pokaż mi,gdzie w grze napdanie Cie grupa 10derwiszów jeśli sam sobie tego nie posadzisz
na
> łeb?(Behemothy?)
Zachodnia ściana Sunward Marches. Dokładniej jest ich koło 16.

O przepraszam.Zachodnia ściana SM to Mindclouder,którego ciągle farmie,więc nie ściemniaj.

Dnia 04.08.2007 o 00:15, qrczak90 napisał:

> W zasadzie co Cie obchodzi co ja z hajsem w grze robie?Naprawde.Co Cie w ogóle obchodzi
co
> ja w grze robie?
Nic. Ale przejawy noobostwa, takie jak marnowanie czasu i kasy mnie obchodzą.

Boli Cie,bo sam nie masz hajsu,więc komentujesz postępowanie innych ludzi.Rozumiem,że Ty jesteś super pro,bo nie marnujesz czasu(tego masz nadmiar) i hajsu(którego nie masz).Skąd masz pewność,że to co Ty robisz nie jest noobostwem?Od kiedy granie według własnego uznania jest noobostwem?Bo super mega Qrczak tak twierdzi?O sorry!Teraz to już przygrzałeś!Rozumiem też,że wydawanie swego czasu 300k na Kanaxai''s Edge albo w tej chwili ileśset tysiaków na mini peta,który tylko kręci sie wokół to nie jest nooberskie marnowanie hajsu?Ależ nie,bo pewnie Mr.pro Qrczak tak robi.Eh,siły nie mam do takich ludzi jak Ty,co nie dają żyć innym.

Dnia 04.08.2007 o 00:15, qrczak90 napisał:

> Staram sie oszczędzać czas,bo nie moge grać cały rok.
Zakładając, że możesz grać przez pół roku - nie możesz poświęcić dziesięciu z 250 tysięcy minut?

Nie.10h moge poświęcić na klepanie SS/LB.Jeszcze raz zapytam-co Cie obchodzi jak gram?Przepraszam bardzo,czy ja komentuje Twoje zapędy do PvP,które dla mnie są typowym szczeniackim zacięciem w kierunku exterminacji(dlatego też nastolatki lubią FPS''y,które mnie dawno znudziły).Owszem,czasu mam mało,ale poświęcam go na to na co mi sie podoba.Mam hajs i możliwości to klepie tytuł w szybszym tempie.Boli Cie to tak bardzo?Może zaaplikuj sobie Fentanyl to dosłownie będzie po bólu?

Dnia 04.08.2007 o 00:15, qrczak90 napisał:

> Ludzie wolą wydawać na jakieś zbędne pierdoły,typu Urgoz Long a ja wole sobie skrócić
zdobywanie tytułu.
W przypadku takiego Urgoza płacisz za fizyczną rzecz (o ile można tak nazwać broń z gry). Ty
płacisz za zaoszczędzenie paru minut.

Tak samo wygląda bieganie w misjach/z miasta do miasta itd.Może to też jest bez sensu?To po co tyle ludzi to robi?

Dnia 04.08.2007 o 00:15, qrczak90 napisał:


> że sam farmie tomy(mes,wojowe,necro,rit,mnisze).
Suuuper. 1 tom na 10 runów. Nie ma to jak owocne spędzanie czasu, którego podobno masz tak
mało?

Naprawde niepojęte jest dla mnie coś sie czepił.Gram jak mi sie podoba i Tobie zupełnie nic do tego.10biegów na bossa zajmuje mi 10minut.Ostatnim razem w ciągu 10biegów dostałem 2 elite tomy mesa.Poza tym lubie farmić od czasu do czasu.Nie wolno mi?Poza tomami zbieram też złote perfekty,skrole do UW/FoW i rózne inne śmieci.

Dnia 04.08.2007 o 00:15, qrczak90 napisał:

> Co mnie obchodzi co masz do napisania?
To co robisz na forum dyskusyjnym? Jak chcesz popisać sam dla siebie, to otwórz sobie Notepada...

Nie zrozumieliśmy sie-nie obchodzi mnie co TY masz do napisania,jako,że zupełnie nie zgadzam sie z Twoim beznadziejnym podejściem i tyle.Jeśli moja percepcja nie zawodzi to Ty nie stanowisz forum dyskusyjnego tylko raptem na nim sie udzielasz.Najwyraźniej wg.Ciebie ludzie powinni grać jak Ty tego chcesz,bo Ty jesteś de best.Komentowałeś Budo za to,że on zdobywa factiony na AB podczas,gdy Ty jedyne co uznajesz to FFF.Śmieszny jesteś dla mnie.

Dnia 04.08.2007 o 00:15, qrczak90 napisał:

> Zarób hajs
Mam ciekawsze sposoby spędzania czasu w grze, szczególnie, że nie miałbym na co tej kasy wydać
:>

Jakbyś ją miał to byś znalazł dla niej miejsce.Typowe gadanie jak sie chce a sie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem wczoraj Arborstone z grupą innych graczy i nie daliśmy rady. Ale nie przez trudnosc samej misji, która teraz nie wydaje mi się specjalnie trudna, lecz przez głupich graczy. Najpierw przez większośc misji nie było jednego gracza, który nie wiedzieć czemu zostawił nas i zrobił afk. Potem jak przyszło rozwalić Oni to odłączył się warek tank. No i .... blada sie zrobiła. Ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta misja jest tak samo łatwa jak początkowa misja w NF. Nazywa się bodajże Chanbek Village.

@walgierz
Luxon for ever! Luxon rulez! Luxon the best!

A i możecie mi powiedzieć co to jest takiego nad tą minaturką, wiem że to jej poziom ale skąd się to wzięło?

20070804084613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 08:20, HumanGhost napisał:

Robiłem wczoraj Arborstone z grupą innych graczy i nie daliśmy rady. Ale nie przez trudnosc
samej misji, która teraz nie wydaje mi się specjalnie trudna, lecz przez głupich graczy. Najpierw
przez większośc misji nie było jednego gracza, który nie wiedzieć czemu zostawił nas i zrobił
afk. Potem jak przyszło rozwalić Oni to odłączył się warek tank. No i .... blada sie zrobiła.
Ehh..


Będę w grze późniejszym wieczorem, z chęcią bym wykonał tą misję, jak da radę, na mastera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

To straszne.

Raczej smutne ;)

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

Tak właśnie wole.W HM jedynie farmie.Zamierzam sie w NM pałętać jeszcze przez długi czas.Może
kiedyś zachce mi sie Vanquishera,ale raczej wątpie,żeby czas sie znalazł.

Jak wyżej...

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

O przepraszam.Zachodnia ściana SM to Mindclouder,którego ciągle farmie,więc nie ściemniaj.

Screen na dole, nie obrażaj mnie.

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

Boli Cie,bo sam nie masz hajsu,więc komentujesz postępowanie innych ludzi.

Nie rozumiesz, panie farmerze, że go nie potrzebuję? Mam wszystkie interesujące mnie armory, większość interesujących mnie tytułów (jedyny, który mógłbym kupić, to Connoisseur of Confectionaries, ale dopóki nie ma tytułu za 20 lub 25 wymaksowanych, to też go nie potrzebuję), i jakoś wolę nabić sobie 500 fame niż 500k golda.
Poza tym - nawet jakbym miał farmić, to bym tego nie robił na elite tomach, tylko w DoA, Urgozie lub na Deepie :>

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

Skąd masz pewność,że to co Ty robisz nie jest noobostwem?

Mam również wrzucić skrina z czasem gry i nabitymi tytułami, czy uwierzysz mi na słowo? :)

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

Rozumiem też,że wydawanie swego
czasu 300k na Kanaxai''s Edge albo w tej chwili ileśset tysiaków na mini peta,który tylko kręci
sie wokół to nie jest nooberskie marnowanie hajsu?

"Czasu 300k"? Rozumiem, że nie chodziło o 300k golda, bo przecież taki farmer jak Ty zna cenę Kanaxa? I wie również, że wszystkie minipety, które mam, dostałem?

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

Ależ nie,bo pewnie Mr.pro Qrczak tak robi.Eh,siły
nie mam do takich ludzi jak Ty,co nie dają żyć innym.

"Nie dawanie żyć innym". Dobre usprawiedliwienie lamienia :)

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

Przepraszam
bardzo,czy ja komentuje Twoje zapędy do PvP,które dla mnie są typowym szczeniackim zacięciem
w kierunku exterminacji(dlatego też nastolatki lubią FPS''y,które mnie dawno znudziły).

LOL Ty to na serio piszesz? Spora część osób grających PvP na poważnie (ci których znam) mogłaby przy odrobinie szczęścia być Twoimi rodzicami xD

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

Boli Cie to tak bardzo?Może zaaplikuj sobie Fentanyl to dosłownie będzie po bólu?

Słabe. Ale skoro jesteś taki obeznany w lekach, to znajdź dla siebie coś na uspokojenie, bo trzydziestki nie dociągniesz...

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

Tak samo wygląda bieganie w misjach/z miasta do miasta itd.Może to też jest bez sensu?To po
co tyle ludzi to robi?

Bo na przykład mają za niski level, brak hero etc. Wtedy zaoszczędzą znacznie więcej, niż parę minut.

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

Naprawde niepojęte jest dla mnie coś sie czepił.Gram jak mi sie podoba i Tobie zupełnie nic
do tego.10biegów na bossa zajmuje mi 10minut.

Awykonalne, biorąc pod uwagę, że samo załadowanie się i dobiegnięcie do dowolnego bossa zajmuje co najmniej pół minuty. Daj screena to uwierzę.

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

Najwyraźniej wg.Ciebie ludzie powinni grać jak Ty tego chcesz,bo Ty jesteś de best.

Chyba najlepiej się uczyć od lepszych, tak jak ja się uczyłem? Nie dotyczy to wszystkich tutaj, rzecz jasna, ale w dalszym ciągu...

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

Komentowałeś Budo za to,że on zdobywa factiony
na AB podczas,gdy Ty jedyne co uznajesz to FFF.Śmieszny jesteś dla mnie.

Vice versa. Nie komentowałem zdobywania factionów jako takich, tylko nabijanie tytułu. Zresztą co ja się będę strzępił, jak chcesz to Ci mogę dać listę 32 Saviorów Kurzicków, spytasz się ich osobiście, czy nabijali na FFF czy AB.

Dnia 04.08.2007 o 00:32, Jarzy napisał:

Jakbyś ją miał to byś znalazł dla niej miejsce.Typowe gadanie jak sie chce a sie nie ma.

Fakt, kasy nigdy za dużo. Ale jakbym chciał ją mieć, to bym ją miał. Nie będę specjalnie dla farmer-boya marnował czasu, żeby to udowodnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 08:46, Łeber napisał:

A i możecie mi powiedzieć co to jest takiego nad tą minaturką, wiem że to jej poziom ale skąd
się to wzięło?


To mały bonusowy przedpremierowy Pyre Fierceshot- ktoś dostał kod na niego, ma wczesniej i hoduje od 1 levelu. Charry jak są młode to są wlasnie takie maleńkie. Słodkie co? :P

HumanGhost---> nie idź z byle kim, weź hero i kogoś z gildii i będzie grało. I idźcie środkiem.

qrczak---> ale masz szalone menu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 23:08, Budo napisał:

/.../

Na ab to nie takie rzeczy panie :P
Tam można zobaczyć wszystko, ostatni hit to woj z Fireballem i Liquid Flame- mialem gdzieś
screeny, ale coś dziwnego mi sie z nimi stało własnie :/


Ja ostatnio sobie gram na HB bo w nic innego nie da sięgrać bo ludzi nie ma ;P (a ile można grać w RA). Więc spotkałem kolesia, grał Assassinem i nie zgadniecie jakiego miał elita.... Zealous Benediction !!!! No myślałem, że rotfla walne xD. Skąd się biorą tacy ludzie... Rozumię, że assek nie ma self heala, ale żeby brać elita od monka ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:

> To straszne.
Raczej smutne ;)

Smutne jest to,że takie dzieciaki jak Ty nie mają co robić i uważają,że tylko oni mają racje i wszyscy powinni robić to co oni,bo tylko to jest prawidłowe.

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:

Jak wyżej...

Jak wyżej.

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:

> O przepraszam.Zachodnia ściana SM to Mindclouder,którego ciągle farmie,więc nie ściemniaj.

Screen na dole, nie obrażaj mnie.

Notuki to frajerzy.Nie są specjalnie groźni jesli masz mm z ekipą trupków.Zanim zdążą narozrabiać to sprawna drużyna większość z nich położy.Czemu mam Cie nie obrażac skoro sugerujesz mi,że jestem noobem i lamerem?

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:

> Boli Cie,bo sam nie masz hajsu,więc komentujesz postępowanie innych ludzi.
Nie rozumiesz, panie farmerze, że go nie potrzebuję? Mam wszystkie interesujące mnie armory,
większość interesujących mnie tytułów (jedyny, który mógłbym kupić, to Connoisseur of Confectionaries,
ale dopóki nie ma tytułu za 20 lub 25 wymaksowanych, to też go nie potrzebuję), i jakoś wolę
nabić sobie 500 fame niż 500k golda.
Poza tym - nawet jakbym miał farmić, to bym tego nie robił na elite tomach, tylko w DoA, Urgozie
lub na Deepie :>

Patrz wyżej.Każdy robi co mu sie podoba.Mnie bardziej raduje widok elite toma i zielska.DoA mi lata.Urgoz i Deep jest za długi,więc też mi lata.Apropos pierwszej Twojej odpowiedzi to naprawde smutne jest to,że wszystko musisz przeplatać zbędnymi angielskimi zwrotami.Tam gdzie są one przydatne to sie ich używa,np.build albo bonus.Jednak nie orzumiem zupełnie potrzeby używania zwrotów typu "armor" albo "gold".To takie smutne...

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:

> Skąd masz pewność,że to co Ty robisz nie jest noobostwem?
Mam również wrzucić skrina z czasem gry i nabitymi tytułami, czy uwierzysz mi na słowo? :)

No i co mi tym udowodnisz?Że nie masz co w domu robić?Że jesteś super pro?Co mnie obchodzi ile przegrałeś i ile tytułów masz?

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:

> Rozumiem też,że wydawanie swego
> czasu 300k na Kanaxai''s Edge albo w tej chwili ileśset tysiaków na mini peta,który tylko
kręci
> sie wokół to nie jest nooberskie marnowanie hajsu?
"Czasu 300k"? Rozumiem, że nie chodziło o 300k golda, bo przecież taki farmer jak Ty zna cenę
Kanaxa? I wie również, że wszystkie minipety, które mam, dostałem?

Taki farmer jak ja zna cene Kanaxa obecną i mówi o cenie ,która obowiązywała ZARAZ PO WYJŚCIU GWF.Napisałem "swego czasu" był wart 300k.Nie umiemy czytać?

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:

> Ależ nie,bo pewnie Mr.pro Qrczak tak robi.Eh,siły
> nie mam do takich ludzi jak Ty,co nie dają żyć innym.
"Nie dawanie żyć innym". Dobre usprawiedliwienie lamienia :)

Lemienie to jest właśnie to co Ty odstawiasz.Gry są dla rozrywki a Ty traktujesz je jako przedłużacz.Mam nadzieje,że chociaż to określenie odpowiedno zrozumiesz.

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:


> Przepraszam
> bardzo,czy ja komentuje Twoje zapędy do PvP,które dla mnie są typowym szczeniackim zacięciem

> w kierunku exterminacji(dlatego też nastolatki lubią FPS''y,które mnie dawno znudziły).
LOL Ty to na serio piszesz? Spora część osób grających PvP na poważnie (ci których znam) mogłaby
przy odrobinie szczęścia być Twoimi rodzicami xD

Dobrze,że to szczęście nie spotkało mnie i nie są moimi rodzicami.Nie wiem czemu odnosisz sie do ogółu skoro ja pisze o Tobie.Dla mnie tylko Ty jesteś upierdliwym małolatem,który uważa,że jest uber pro i wszyscy inni nie robiący podobnie to lamy.

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:


> Boli Cie to tak bardzo?Może zaaplikuj sobie Fentanyl to dosłownie będzie po bólu?
Słabe. Ale skoro jesteś taki obeznany w lekach, to znajdź dla siebie coś na uspokojenie, bo
trzydziestki nie dociągniesz...

Oj wierz mi,że dociągne.Ale Ty nie chciałbyś w tej chwili trafić na stół do mnie :>

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:

> Tak samo wygląda bieganie w misjach/z miasta do miasta itd.Może to też jest bez sensu?To
po
> co tyle ludzi to robi?
Bo na przykład mają za niski level, brak hero etc. Wtedy zaoszczędzą znacznie więcej, niż parę
minut.

Tak trudno zrozumieć,że ja po prostu nie cierpie powtarzać w nieskończonośc 3 ostatnich misji w GWP,bo są za długie?O wiele bardziej wole tomy dla tych elitów skołować z farmu,który sprawia mi przyjemność.

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:


> Naprawde niepojęte jest dla mnie coś sie czepił.Gram jak mi sie podoba i Tobie zupełnie
nic
> do tego.10biegów na bossa zajmuje mi 10minut.
Awykonalne, biorąc pod uwagę, że samo załadowanie się i dobiegnięcie do dowolnego bossa zajmuje
co najmniej pół minuty. Daj screena to uwierzę.

W jaki sposób mam Ci skrina dać?Pofarm sobie Byzzz Wingmendera w LS za pomocą N/Me ze Spil Victor,Empathy,Ignorance i Necrosis to sam sie przekonasz.Nie mam potrzeby Ci niczego udowadniać.

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:


> Najwyraźniej wg.Ciebie ludzie powinni grać jak Ty tego chcesz,bo Ty jesteś de best.
Chyba najlepiej się uczyć od lepszych, tak jak ja się uczyłem? Nie dotyczy to wszystkich tutaj,
rzecz jasna, ale w dalszym ciągu...

Do prawdy bawisz mnie.Tak poważnie to wszystko bierzesz,że nie wytrzymam!To jest tylko gra a Ty chcesz sie sie uczyć?I co z tego będziesz miał?Większy przedłużacz?A to dobre.Uczyć sie gry.Po co?Mnie radoche sprawia granie w NM i robienie każdej kampanii w GW po kolei każdą z moich 6 postaci,powtarzanie tych samych questów,farm i nabijanie FB na Zaishenach.Przeżyj to!O wiele bardziej wole posiedzieć nad odpowiednią książką,żeby za te 5 lat być w stanie odpowiednio leczyć takiego upierdliwca jak Ty,który całymi dniami "uczył" sie grać na kompie i przypadkiem pojawiła mu sie otyłość,cukrzyca i początki choroby wieńcowej XD To jest chociaż wiedza,która sie przydaje.Tak na marginesie wydaje mi sie,że wiem odpowiednio dużo na temat GW,żeby móc komfortowo w nią grać.
Niedawno robiłem z Ziloh Gate Of Madness i przypadkiem zabiło nam sie Shiro na początku i potem Lich w trakcie brania kapliczek rozklepał nam 5 z 8 ludków.Jednakowoż udało mi sie za pomocą Protective Spirit,Whirling Defence,Rebirth i odrobiny kiteowania wskrzesić całą ekipe i potem wygrac na mastera misje.Czy taki ze nie noob?

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:

> Komentowałeś Budo za to,że on zdobywa factiony
> na AB podczas,gdy Ty jedyne co uznajesz to FFF.Śmieszny jesteś dla mnie.
Vice versa. Nie komentowałem zdobywania factionów jako takich, tylko nabijanie tytułu. Zresztą
co ja się będę strzępił, jak chcesz to Ci mogę dać listę 32 Saviorów Kurzicków, spytasz się
ich osobiście, czy nabijali na FFF czy AB.

A ja sie Ciebie spytam-co mnie to obchodzi?Uuuu!Jaki jesteś super!Znasz aż tylu?łał!Jaki przedłużacz!Normalnie FFF to też farmerstwo i to skrajne!Ja popieram poglądy Budo,bo też wole klepać factiony w AB,bo jest to dla mnie przyjemniejsze.

Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:


> Jakbyś ją miał to byś znalazł dla niej miejsce.Typowe gadanie jak sie chce a sie nie ma.


Dnia 04.08.2007 o 09:28, qrczak90 napisał:

Fakt, kasy nigdy za dużo. Ale jakbym chciał ją mieć, to bym ją miał. Nie będę specjalnie dla
farmer-boya marnował czasu, żeby to udowodnić :)

Nie musisz mi nic udowadniać,bo kompletnie mnie nie obchodzi co robisz tak samo jak ja nie musze Tobie nic odowadniać.


Budo->kurna,jaki znowu mały Pyre Fierceshot?On jest tylko dostępny z bonus packa czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach,zapomniałbym.Już od dawna nie zajmuje sie poważnym farmem.Kiedyś bardziej mnie to kręciło i więcej czasu poświęcałem.W tej chwili nie musze farmić,żeby zdobyć duży hajs.Wystarczy odpowiednia manipulacja(coś o czym nie masz pojęcia) i mam hajs bez problemu.Poza tym po drodze wypada mi taka ilośc perfektów,że zysk na nich wyłącza u mnie farm.Farm,który teraz robie jest szczątkowy.Byzzr-10minut,Mindcouder-12-15min;Sessk-15minut,Tomton-ok.15minut.2 ostatnich jakoś nie chce mi sie farmić,bo są upierdliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować