Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Co nieco z polskiego dystryktu, gdy czekałem na kolegę...

Oczywiście tego było o wiele więcej, nie wspominając o erotycznych piosenkach disco-polo...
Ciekawe - dziś spotkałem gracza, który jest moim ''mentorem'' i nareszcie coś troszeczkę rozumiem z tej gry. No i mam z kim troszkę pogadać, bo samemu się głupio gra(i tak dalej jest, gdy pójdzie ;P) Mam wszystkie części, a osoby, które zaczęły grać w czerwcu, wiedzą lepiej ode mnie. Hm... Dopiero dziś zaczęła się moja prawdziwa gra...

20070804224206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także (po raz pierwszy) prosiłbym o pomoc w wycenie, a także o krótki tutorial - jakie staty są w porządaniu, co uważa się za max staty, jak połapać się co ile może być warte, może jakieś krótkie rady gdzie i jak łatwo sprzedawać na początku itd. Jestem samodzielnym graczem, więc wolę się w tym połapać, niż ciągle kogoś prosić o wycenę jak inni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i screena zapomniałem... Dodam, że mam też bzdety typu runy o żółtym kolorku i sporo ulepszeń do bronii i też nie bardzo wiem co z tym robić, aby nie stracić.

20070804232923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 23:28, Sth`Devilish napisał:

Ja także (po raz pierwszy) prosiłbym o pomoc w wycenie, a także o krótki tutorial - jakie staty
są w porządaniu, co uważa się za max staty


max staty- max obrażenia broni
staff, wand: 11-22
sword: 15-22
axe: 6-28
hammer: 19-35
bow: 15-28
spear: jw
scythe: 9-41
daggers: 7-17

oraz maksymalna jakość ulepszeń np health +30, 15^50, sundering 20/20 itd.

>jak połapać się co ile może być warte, może jakieś

Dnia 04.08.2007 o 23:28, Sth`Devilish napisał:

krótkie rady gdzie i jak łatwo sprzedawać na początku itd.


Gdzie sprzedawać? Duże miasta, obecnie handel kwitnie w Kaineng, LA, Ascalonie trochę. Znacznie ciszej niż kiedyś w Droks. Jak sie połapać ile co jest warte? Liczy sie skin (rare, rzadki, drogi), oraz req (niski- 9,10). Dla broni z F i P liczy sie tez max inskrypcja, np 15^50, a nie 13^50. W dalszym rzędzie upy. Spis rare skinów masz na gw guru---> trade forum---> price check---> baseline pricing on rare skin weapons
Twoje itemy do mercha, jedynie z łuku wyjąłbym +30hp i opchnał za 5-10k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 23:39, Budo napisał:

bow: 15-28
spear: jw

Wcale nie; 14-27 :P
W ogóle przydałby się tego typu "tutorial" dokleić do posta na górze strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 23:42, qrczak90 napisał:

Wcale nie; 14-27 :P


Sorewicz, nie mam nf może coś porąbałem.

Dnia 04.08.2007 o 23:42, qrczak90 napisał:

W ogóle przydałby się tego typu "tutorial" dokleić do posta na górze strony...


Będzie można pomyśleć, ale i tak nikt tego nie czyta ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 22:23, Ziloh napisał:

Dwa tygodnie bez GW, nie wyobrarzam sobie tego, ale wakacje się wszystkim należą :). Mam nadzieję,
że znajde na Słowacji gdzieś jakąś cafejkę z GW, oby. Więc co nie tęsknijcie i bacznie wypatrujcie
mnie na horyzoncie. No nie ominie mnei Dragon Festical, mam nadzieję, że to nie ostatni.NARAZIE!

Dobra,spadaj już a nie będziesz robił łazwe pożegnania :P Zamiast grac w GW odpocznij troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 22:23, Ziloh napisał:

Dwa tygodnie bez GW, nie wyobrarzam sobie tego, ale wakacje się wszystkim należą :). Mam nadzieję,
że znajde na Słowacji gdzieś jakąś cafejkę z GW, oby. Więc co nie tęsknijcie i bacznie wypatrujcie
mnie na horyzoncie. No nie ominie mnei Dragon Festical, mam nadzieję, że to nie ostatni.NARAZIE!


Dla mnie nie byłoby problemem takie oderwanie się... ale nie mam możliwości, by wyjechać gdzieś... Ciesz się tym, że trochę ochłoniesz, odpoczniesz od Sieci, a i grał będziesz ze zdwojoną przyjemnością po powrocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś już w sklepie, który jest w grze?
Pomęczyłem się ze zrobieniem (po utworzeniu konta dostaje się e-maila z linkiem by sprawdzić działanie podanego adresu e-mail i oczywiście nie było żadnych linków tylko sam tekst - tworzyłem to konto przez grę, musiałem się zalogować przez przeglądarkę internetową na ich stronę i wysłać sobie kod do aktywacji) konta na plaync.com i dzisiaj chciałem sobie coś kupić.
Jak wybrałem sobie produkty to podałem wszystkie dane, które chcieli i oczywiście znowu jakiś błąd. Na początek był jakiś dłuższy (coś o tym bym sprawdził czy dane są poprawne), ale kilka razy popróbowałem i teraz wyświetla się już tylko taki:
FRAUD SUSPICION (Code=1751058).
Bezsensowne to, bo chyba tylko idiota podawałby fałszywy numer karty mając już na koncie gry wszystkie, dotychczas wydane, części Guild Wars.

Więc może ktoś już coś tam kupował i mi poda jakiego rodzaju karty użył i czy adres zamieszkania był taki sam jak adres do płacenia (ja mam podane różne), bo może to ma znaczenie. Może też nie obsługują wszystkich kart, ta którą chciałem użyć niby jest na liście, ale nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 00:29, tsk napisał:

Więc może ktoś już coś tam kupował i mi poda jakiego rodzaju karty użył i czy adres zamieszkania
był taki sam jak adres do płacenia (ja mam podane różne), bo może to ma znaczenie. Może też
nie obsługują wszystkich kart, ta którą chciałem użyć niby jest na liście, ale nie działa.


Możliwe, że czepia się tego adresu zamieszkania. Takie rzeczy są często dokładnie sprawdzane, wszystko po to aby nie ułatwiać życia złodziejom kart kredytowych czy tym używającym fałszywych (podrobionych) kart. Jako przykład niech posłuży to, że miałem raz problem z opłaceniem abonamentu w WoWie, bo dane adresowe różniły się na karcie i na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 23:46, Budo napisał:

Będzie można pomyśleć, ale i tak nikt tego nie czyta ><

Czytają. Nawet przypadkiem. :)
Tylko nic nie piszą bo ich straszysz swoim awatarem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak tam sie gra w GW:EN ,jak wam sie podoba? Bo nie jestem pewien czy kupic bo mam juz te 3 i chyba mi wystarczy ,a poza tym teraz nie mam teraz czasu grac w GW :) Moze mi ktos strzelic pare screenow amourow dla necro albo dla kogo innego z GWËN ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 04:30, Farmer Widomo napisał:

Witam. Jak tam sie gra w GW:EN ,jak wam sie podoba? Bo nie jestem pewien czy kupic bo mam juz
te 3 i chyba mi wystarczy ,a poza tym teraz nie mam teraz czasu grac w GW :) Moze mi ktos strzelic
pare screenow amourow dla necro albo dla kogo innego z GWËN ? :)

Jak można grać w gre,która jeszcze nie wyszła?Weekend testowy będzie tydzień przed premierą.

Budep->kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 08:58, Budep napisał:

błehehe ale super 2 kosy znalazlem , obrazenia od 9-41 :D i są fioletowe :P

jakie dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:31, graczomaniak napisał:

P: Czy, żeby zagrać w, któryś z dodatków GW, muszę mieć część podstawową?
O: Nie. Każda z 3 części GW, które do tej pory wyszły, są osobnymi grami i do ich uruchomienia
nie potrzeba podstawowej części.

P: Czy jeśli będę chciał zagrać w nowy dodatek do GW, to będe musiał posiadać poprzednią
część sagi?
O: Tak, ponieważ GWEN ma łączyć fabułę GW1 z GW2, więc do jej uruchomienia niezbędna
jest, któraś z poprzednich części GW.


Trochę kłócą się ze sobą, nie prościej "Czy GW: Eye of the North wymaga którejś części GW?" No i to, że łączy jedynkę z dwójką nie jest żadnym powodem, by wymagała poprzedniej części.

Dnia 27.02.2007 o 19:31, graczomaniak napisał:

5. Noże (daggers): 7-17 [3-7] fizyczne, kłute/sieczne (dwuręczne)

Sztylety

Dnia 27.02.2007 o 19:31, graczomaniak napisał:

7. Oszczep (spear): 14-27 [?-?] fizyczne, kłute

Włócznia

Dnia 27.02.2007 o 19:31, graczomaniak napisał:

9. Różdżka (wand): 11-22 [7-11] żywioły/cień/chaos/święte +0..10 [0..3] energii*

Wandy nie mają bonusów do energii chyba, że mają magiczne ulepszenie. A i tak wtedy jest 1-5 i to pod warunkiem (+5^50% np.), sama w sobie zadaje tylko dmg

Dnia 27.02.2007 o 19:31, graczomaniak napisał:

Niektóre ulepszenia broni 1-8 potrafią zmienić typ obrażeń na żywioły (ogień, zimno, pioruny,
ziemia).

Staff nie może zmienić dmg upem.

Dnia 27.02.2007 o 19:31, graczomaniak napisał:

Różdżki i dodatki nie mają ulepszeń, a jedynie bonusy/inskrypcje.***

Wandy mają inskrypcję oraz wand wrapping. Focusy podobnie, inskrypcją + jakaś część.

Dnia 27.02.2007 o 19:31, graczomaniak napisał:

W drugiej ręce postać może trzymać tarczę (shield) lub dodatek (focus).
Tarcza (shield): pancerz maks. +16 [+10]

+8 to max bez req.

Dnia 27.02.2007 o 19:31, graczomaniak napisał:

*maks. +24 z -1 do regeneracji
**maks. +26 z -1 do regeneracji

Obie bronie nie mogą mieć takich statów, mogą mieć co najwyżej inskrypcję +15/-1, ale wtedy i tak dają inne wartości energii.

I należy raczej wykasować typy obrażeń, miecze mogą być Blunk, młoty mogą mieć obrażenia kłute, to samo topory, a do pozostałych nawet, jak jest jeden typ dmg, to nie wiadomo, co GW:EN przyniesie. Plus tak naprawdę nikt się nie przejmuje typem obrażeń poza średnio- i zaawansowanym PvP, a wtedy każdy będzie wiedział znacznie lepiej typy poszczególnych broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować