Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Może być kiedyś pomógł;P Ta pomoc by mi się bardzo przydała, bo:

Raz: W gildii nie ma chętnych do pomocy mi w tym;\
Dwa: Mam tu duży kawałek terenu do odkrycia, a robię GMC więc ta misja przekreśla mi ten tytuł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chmmm...a mnie długośc podstawki na tyle odrzuciła, że wraz w pre-orderem zamwiam Nightfalla i dodatkowo robię nową postać. I dlatego moje pytanie:
Jeśli starą postacią z Propha przechodzi się do F i N to gra się od pewniego momentu gry. A jak przechodze na przykład z N do Propha to co wtedy? Odkąd zaczynam? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:05, Oskar24 napisał:

Chmmm...a mnie długośc podstawki na tyle odrzuciła, że wraz w pre-orderem zamwiam Nightfalla
i dodatkowo robię nową postać. I dlatego moje pytanie:
Jeśli starą postacią z Propha przechodzi się do F i N to gra się od pewniego momentu gry. A
jak przechodze na przykład z N do Propha to co wtedy? Odkąd zaczynam? ;]


Gdy "przechodzisz" z N do P to pojawiasz się w mieście Lion''s Arch, czyli tym samym od tamtąd powinieneś robić misje. Chociaż nie stoi na przeszkodzcie cofnąnć się do Ascalonu i od tamtąd robić misje :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że dawno nie wrzucałem screenów. Trzy pierwsze z Festiwalu Smoka.

Swoją drogą, pokaźna armia na ostatnim screenie. <;

20070823200736

20070823200746

20070823200756

20070823200842

20070823200855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście już mapę GWEN? http://www.guildwars.com/downloads/eyeofthenorth/gwen-mapposter.jpg - fajnie, że zapełnili też trochę pustych miejsc na mapie (tzn miejsc, w których niczego nie było), tylko ciekawe co to bedą te dungeony - po prostu kolejny zestaw zwykłych i nudnych na dłuższą metę misji, czy też wreszcie coś bardziej grywalnego z bardziej wymagającymi bossami (wymagającymi jakichś taktyk)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:09, ad0 napisał:

Swoją drogą, pokaźna armia na ostatnim screenie. <;


Ja w tamtym queście miałem pod dowództwem z kilkanaście takich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:13, Sth`Devilish napisał:

Ja w tamtym queście miałem pod dowództwem z kilkanaście takich :D


Co poradzę, nie wszyscy się zmieścili. Choć może być tak, że nie wszystkich zebrałem, oczywiście. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:11, Sth`Devilish napisał:

Widzieliście już mapę GWEN? http://www.guildwars.com/downloads/eyeofthenorth/gwen-mapposter.jpg
- fajnie, że zapełnili też trochę pustych miejsc na mapie (tzn miejsc, w których niczego nie
było)


Zwalili jak tylko się dało. Mapa wygląda super szkoda tylko, że tak mało nowych terenów: np. (wybaczcie nieprofesjonalne nazwy) w tej zielonej krainie nad Ascalonem i nad Krytą, wyspa na północy (mogliby zrobić coś w stylu RoF). No i jednak mogliby nadać jakieś rysy kontynentowi :) góry nad Maguumą przypominają mi te z GWN, więc może coś kombinują nad połączeniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, powierzchnia wygląda fajnie(mam nawet dokładne screeny ja wygląda już po odkryciu, ale tylko niektóre skrawki) lecz nadal nie mogę sobie wyobrazić przemieszczania się pod ziemią;( Skoro cały ,,podziemny obszar" ma być pod Tyrią, Canthą i Eloną to wątpię, żeby komuś się chciało robić GMC GWEN ;P No ale cóż, ja ten tytuł zdobędę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:06, m4teU5z napisał:

Gdy "przechodzisz" z N do P to pojawiasz się w mieście Lion''s Arch, czyli tym samym od tamtąd
powinieneś robić misje. Chociaż nie stoi na przeszkodzcie cofnąnć się do Ascalonu i od tamtąd
robić misje :>.


Wiem, co to Lion''s Arch ;D
Jestem dużo dalej teraz.
Jeszcze jedno pytanie:
Skoro pojawiam się w Lion''s Arch ot mam wszystkie tereny od AC do LA odkryte?;P
Bo jakoś mi się nie uśmeicha odkrywac tego wszystkiego od początku na 20 lvl ;D

ad0 - najlepsze 4 i 5. No i nice guild tag ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie fajnie by było jakby AN zrobiło taki programik podobny do google earth, by można było zobaczyć cały Tyria World :D Ale to tylko marzenia;P Choć może jakiś fan to zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 20:21, Oskar24 napisał:

Skoro pojawiam się w Lion''s Arch ot mam wszystkie tereny od AC do LA odkryte?;P

oczywiście, że nie. każdą postacią trzeba odkrywać tereny i odwiedzać outposty na nowo.

Dnia 23.08.2007 o 20:21, Oskar24 napisał:

Bo jakoś mi się nie uśmeicha odkrywac tego wszystkiego od początku na 20 lvl ;D

wrzucasz na pasek jakiś build do biegania i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 20:21, Oskar24 napisał:

Skoro pojawiam się w Lion''s Arch ot mam wszystkie tereny od AC do LA odkryte?;P


Nieeee... Nie ma tak dobrze :) Ale są runnerzy którzy (za opłatą oczywiście) przebiegną z Tobą dokąd chcesz.

Vasilli -----> Fajnie by było, może w GW2 dadzą coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>3misje w GWF zostały i będzie Prot Canthy :)
A Mi zostały jeszcze 4 . I niemam chęci bo zabrakło mi po raz 3 kilku sekund do mastera w Raisu Palace(za pierwszym razem 6, za drugim 17 za trzecim 30) . Narazie po protcie tryi mam dosc Protowania. Jesli jednak tez bedziesz robil Raisu palace moglibysmy sie zgrac o ile chcesz. Ign _> Kapitan kastrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:20, Vasilli napisał:

No cóż, powierzchnia wygląda fajnie(mam nawet dokładne screeny ja wygląda już po odkryciu,
ale tylko niektóre skrawki)


Czyżbyś korzystał z Texmoda i CartographyMadeEasy? ;] Też zauważyłem, że widać tam sporą część tego co będzie w GWEN :)

@ Arar - to przecież tylko Tyria :) Mnie i tak się podoba sam fakt, że zobaczę tam m.in. miejsca bardzo podobne do starego Ascalonu (które to jak do tej pory podobało mi się najbardziej ze wszystkiego co widziałem w GWP) :) Szkoda tylko, że nadla na mapie jest kilka miejsc, w których nie ma żadnych lokacji (m.in. to na zachód od pustynii, ta wyspa na północnym zachodzie i teren z jakimś wielkim akwenem na północ od dżungli). No i uważam, że fajnie by było jakby też zapełnili te dziury na mapie np Kintaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak textmod :) Włączyłem sobie made Easy do Elony i wszedłem do Tyrii :D Ale niesty widać tylko Tarnished Coast kawałek, a Far Shiverpeaks już nie widać :(
Co do tych terenów, to bardziej bym wolał, aby dorobili ten wielki obszar na północ od Kryty :)

PS. Rady pomogły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:03, Xeluf napisał:

Słuchajcie. mam ważne pytanie na temat GW prosze napisać na moje GG: 1703254


Nie prościej je zadać tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować