Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 21:17, Xeluf napisał:

dobra.Wyjdzie edycja kolekcjonerska EN? Jak tak to mam jeszcze kilka pytań

Z oficjalnej wiki: There will also not be a Collector''s Edition.

Zadaj wszystkie pytania na raz, szybciej uzyskasz na nie odpowiedź i nie będzie zbędnego spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:17, Xeluf napisał:

dobra.Wyjdzie edycja kolekcjonerska EN? Jak tak to mam jeszcze kilka pytań

o ile mnie pamięć nie myli to kolekcjonerki nie będzie.
a swoje pytania możesz zadawać tutaj - wypisz je w jednym poście, na pewno ktoś z chęcią Ci odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy :D Póki co trzymam sie z dala od misji w GWP,bo już przerabiałem je 4 postaciami,więc nieco mnie nudzą,ale przynajmniej spokojnie robie każdą z bonusem :D

Solstheim->Ziloh bardzo łądnie robi Raisu i wie co,gdzie i jak :D Sekretem jest unikanie walk,kiedy to tylko możliwe :) No i ja wiem gdzie ich unikac,żeby czas oszczędzić :) Poza tym-to nie będzie nowość-trzeba mieć konkretną siłe ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdębiałem. postanowiłem zerknąć jak się ma przesyłka GWEN, spogladam na zamówienia... NIE MA. Szukam dokładniej... JEST w wysłanych! Sprawdzam po numerze przesyłki w DPD/Masterlink... przesyłka ruszyła z magazynów CDP! Jesli to nie jest pomyłka, to trzeba bedzie przyznac, że tym razem postarano się o logistykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie będę czekał;) Moze ktoś po drodze mi pomoże i Cię wyręczy;P Obecnie już 3 dni zabieram się do wykonania Iron Mines of Moladune i chyba tej nocy z gościem wip_01 to wykonamy z bonusem;) ja już jestem Infused :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciągle jest ,,zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)" ciekawe czy mi wyślą też teraz? ;) Zamówiłem grę z pre-order packiem i za pobraniem ;) Mam nadzieję, że wyślą;) Choć o kuriera się nie martwię, bo paczki zawsze dochodzą na czas w godzinach 14:00-17:00. Jedyne kiedy czekałem to na Gothic 3 EK(1 tyg. czekałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zastanawiało mnie czemu nigdy mie zadziałał re-connect (mam problemy z netem) - nic dziwnego, dopiero teraz zauważyłem, że w nieudokumentowanym patchu 13 września usunięto możliwość reconnectu z powodu graczy używających tego jako metody do dupowania itemków...

Heh, zawsze przez jeden wybryk cheaterów (który i tak zostaje wykryty) muszą cierpieć inni -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:32, Vasilli napisał:

W każdym razie będę czekał;) Moze ktoś po drodze mi pomoże i Cię wyręczy;P Obecnie już 3 dni
zabieram się do wykonania Iron Mines of Moladune i chyba tej nocy z gościem wip_01 to wykonamy
z bonusem;) ja już jestem Infused :D

Póki co nie chce mi sie Dunes robić.Przynajmniej dziś.Nadal musze zrobić bonus w Ironmines moją ele,więc być może dołącze sie.Oczywiście infused :) IGN Aryss Strife jakby co.

Dobry motyw z tymi przesyłkami,bo napisali mi,że paczka wysłana została 27sierpnia....a dziś jest 23 :P
Kurde,właśnie mi ciśnienie wzrosło!Ale fajnie,bo zapowiadają paczke na wtorek.Co prawda 4 września mam poprawke lichego egzaminu,ale te 2-3dni trzeba będzie posiedzieć XD Tylko,że GWEN pewnie będzie mnie odciągać od nauki :/ Jednakowoż patrząc na mape "powierzni" stwierdzić moge jedynie,że GWEN to jedna wielka klapa.ZA pewne AN wiekszość miast i fortec umieściło pod ziemią :D Bo jak nie to GWEN szybko pójdzie na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:10, Jarzy napisał:

/.../


Ty masz jedną poprawkę, więc jakoś przeżyjesz :P
Ja do 14 września muszę złożyć pracę magisterską, którą dziś zacząłem pisać. GW i wszystko inne poszło na dalszy plan niestety. GW:EN nawet nie zamówiłem jeszcze, co by mnie nie kusiło :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie czekamy na miejscu;) Będzie trzech ele;)
Co do twojej wypowiedzi o GWEN, to zgodzę się z tobą. Według mnie trochę mało tego powierzchni. Fajnie by było gdyby dali do odkrywania ten duży kawał terenu na północ od Kryty i tą wyspę podobną do RoF ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:17, Buhahahahaha napisał:

Czy pomoże mi ktoś (kto ma postać która może zadać cripping hit) zrobić mastera w szczelinie
moddok?

Ja osobiście poszukałem kilka razy i gdzieś za 4 zrobiłem na mastera.. W poprzednich przypadkach team był noobiarski ;/
Grałem paragonem z crippling anthem i godspeed - wszystko poszło jak z nut ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:19, The Lurker napisał:

> Czy pomoże mi ktoś (kto ma postać która może zadać cripping hit) zrobić mastera w szczelinie

> moddok?
Ja osobiście poszukałem kilka razy i gdzieś za 4 zrobiłem na mastera.. W poprzednich przypadkach
team był noobiarski ;/
Grałem paragonem z crippling anthem i godspeed - wszystko poszło jak z nut ;]



Lecz czy pomożesz mi to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:20, Buhahahahaha napisał:

Lecz czy pomożesz mi to zrobić?

Mógłbym, lecz nie dzisiaj - jestem zmęczony tak, że pożytku ze mnie nie byłoby żadnego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:22, The Lurker napisał:

> Lecz czy pomożesz mi to zrobić?
Mógłbym, lecz nie dzisiaj - jestem zmęczony tak, że pożytku ze mnie nie byłoby żadnego. ;]


Ok odezwę się na gg, Czy ktoś jeszcze jest chętny do pomocy (rozgląda się błagalnym wzrokiem)?

BTW: coś ostatnio Budo nie widać, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:18, Vasilli napisał:

Co do twojej wypowiedzi o GWEN, to zgodzę się z tobą. Według mnie trochę mało tego powierzchni.
Fajnie by było gdyby dali do odkrywania ten duży kawał terenu na północ od Kryty i tą wyspę
podobną do RoF ;)


Na mapie powierzchniowo za dużo może i tego nie jest, ale nie zapominajmy, że są przecież jeszcze podziemia, które pewnie do tytułu GMC w tym dodatku (zakładam, że takowy będzie) zapewne będą się liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować