Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Najlepiej będzie, jak kupisz mu Proph, najbardziej rozbudowany samouczek, w dodatku taki przyjazny ^^ Z początku może się nie podobać, ten rozwalony Ascalon i w ogóle...
W dodatku jeżeli będzie chciał, pogra ze mną lub z Cyberem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:17, Probos napisał:

Najlepiej będzie, jak kupisz mu Proph, najbardziej rozbudowany samouczek, w dodatku taki przyjazny
^^ Z początku może się nie podobać, ten rozwalony Ascalon i w ogóle...
W dodatku jeżeli będzie chciał, pogra ze mną lub z Cyberem ^_^


a ja tez do was dolacze bo zrobie sobie przerwe od wowa :P
i jeszcze dojdzie 1 kolega :)

wiec prosze o pare postwo w mojej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z zagranicznych for spotkałem się przed chwilą z ciekawą uwagą...

Jeden z graczy zauważył, iż Vekk (Asura Ele Hero) - mając na uwadze ATRYBUTY Jory - nie będzie mógł zobaczyć jej twarzy :D

Czy nie czujecie, że ekipa AN nie przesadziła troche? Niektóre grafiki pokazują, że jej piersi są większe niż głowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 15:19, hammerfall87 napisał:

a ja tez do was dolacze bo zrobie sobie przerwe od wowa :P


W końcu :) Jednego fana WoW mniej :P

Dnia 23.08.2007 o 15:19, hammerfall87 napisał:

i jeszcze dojdzie 1 kolega :)


Czyli będzie nas 5, może wtedy jeszcze Rethon dojdzie i będzie ekipa ^^ Granie z henchami jest po prostu tragiczne...

Dnia 23.08.2007 o 15:19, hammerfall87 napisał:

wiec prosze o pare postwo w mojej sprawie :)


Co Ci więcej mogę napisać, mam jeszcze Factions i Proph i jeżeli jesteś nastawiony na szybkie levelowanie w góre, to kupcie sobie Factions, tam za jednego questa średnia PD wynosi 3k :) Natomiast w Proph zdecydowanie mniej... Wiesz, wybór należy do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:28, Probos napisał:


> a ja tez do was dolacze bo zrobie sobie przerwe od wowa :P

W końcu :) Jednego fana WoW mniej :P

> i jeszcze dojdzie 1 kolega :)

Czyli będzie nas 5, może wtedy jeszcze Rethon dojdzie i będzie ekipa ^^ Granie z henchami jest
po prostu tragiczne...

> wiec prosze o pare postwo w mojej sprawie :)

Co Ci więcej mogę napisać, mam jeszcze Factions i Proph i jeżeli jesteś nastawiony na szybkie
levelowanie w góre, to kupcie sobie Factions, tam za jednego questa średnia PD wynosi 3k :)
Natomiast w Proph zdecydowanie mniej... Wiesz, wybór należy do Ciebie ;)


nie prawda wowa nigdy niepozuce to jest dla mnie swietna gra ba nawet genialan ale na gw sie skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest OK.Problem był chwilowy,bo po ponownym logowaniu udało mi sie zalogować :)

Niedawno dostałem prezent na 2 rudzoiny GW.I co dostałem...mandragor impa.Trzeba go szybko na guru spylić za duże kafle,bo podobno jest w łaskach.Mniejsza z tym,że jest białym mini petem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wreszcie mam wszystkie częsci i teraz będę mógł spokojnie grać ;). Jedną z bardziej denerwujących rzeczy jest długośc drogi do przebycia podczas misji ,ale to tylko jeden z niewielu błędów tej gry ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:45, deih napisał:

Jedną z bardziej denerwujących rzeczy jest długośc drogi do przebycia podczas misji ,ale to tylko jeden z niewielu błędów tej gry ;).


Hehe to ciekawe co byś powiedział jakby Cię przytłoczył ogrom otwartego swiata takiego WoW''a. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:45, deih napisał:

Jedną z bardziej denerwujących rzeczy jest długośc drogi do przebycia podczas misji ,ale to tylko jeden z niewielu > błędów tej gry ;).


Wiesz, są dłuższe drogi misji ;) Np taki Riverside Province, z bonusem robiłem to chyba 1,5 h ;P Albo Frost Gate;P

BTW: W tym ostatnim mam kawałek terenu do odkrycia na południu i się zebrać do zwiedzania nie mogę:P Ktoś robi tą misję? Bym się przy okazji zabrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te misje są prościutkie.Riverside jest jedną z moich ulubionych misji...przynajmniej była-teraz to nuda jak w prawie każdej misji w GWP.
BTW-właśnie dobiłem do Elonian Prota :D 3misje w GWF zostały i będzie Prot Canthy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o długość ścieżki do końca misji -_- Riverside wykonałem z bonusem dopiero za 5 razem ;P Choć teraz mam już taktykę na bonusa w tej misji i wykonanie go nie stanowi już problemu ;) Ale tak naprawdę to najgorszy z możliwych jest chyba bonus Dunes of Despair ;| Do tej pory bonusa nie wykonałem(misję skończyłem 3 tyg. temu) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:27, lordfett napisał:

Czy nie czujecie, że ekipa AN nie przesadziła troche? Niektóre grafiki pokazują, że jej piersi
są większe niż głowa...

Czytałem. Biedny Vekk, nigdy nie zobaczy twarzy Jory. :<
Ale to prawda, z każdym kolejnym concept artem Jora jest... większa tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:23, Vasilli napisał:

Wiesz, są dłuższe drogi misji ;) Np taki Riverside Province, z bonusem robiłem to chyba 1,5
h ;P Albo Frost Gate;P

Riverside z bonusem 1,5 h? Mi góra chyba 30 minut poszło na misję, i tyle samo na bonus (jeden ele na całą drużynę zabijał tych na wieży :P

Dnia 23.08.2007 o 16:23, Vasilli napisał:

BTW: W tym ostatnim mam kawałek terenu do odkrycia na południu i się zebrać do zwiedzania nie
mogę:P Ktoś robi tą misję? Bym się przy okazji zabrał :D

Ja ostatnio sam robiłem, teren odkryłem. Pełen freestyle, trzeba tylko otwierać odpowiednie bramy- prościzna.

BTW Czy zna ktoś prostszy sposób na FoWa, bo za każdym razem płacenie 1k mija się z celem, jak przez jakiś błąd zabiją cię podczas farmu. Nie mniej jednak to dobrze, że loot tam się sypie jak nigdy, shard za shardem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 17:09, Krejt napisał:

Ale to prawda, z każdym kolejnym concept artem Jora jest... większa tu i ówdzie.


I a propos tego, mały "dowcip" znaleziony w sieci:

Jora: Dang, I forgot to pack my bras!
Gwen: Here, you can use one of mine.
Jora: ... Do you have any Runes of Holding?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Rotfl, wypas :D

patryx---> no to tylko 30 minut krócej niż Vassiliemu, musiałeś mieć dobrą ekipe, bo ten bonus należy do dość długich. Na hm tym bardziej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:53, Vasilli napisał:

Mi chodziło o długość ścieżki do końca misji -_- Riverside wykonałem z bonusem dopiero za 5
razem ;P Choć teraz mam już taktykę na bonusa w tej misji i wykonanie go nie stanowi już problemu
;)


Podziel się nią proszę, bo właśnie jestem na etapie tej misji, a nie chcę znowu prosić ludzi o pomoc w jej zrobieniu (tzn wraz z bonusem), więc zamierzam spróbować z heńkami.

@ HumanGhost - ehh, jak mi brakuje mojej latającej wywerny (wierzchowiec do szybkiego poruszania się po lądzie i w powietrzu w WoWie - dla nieobeznanych)...To jedne z tych rzeczy, za którymi najbardziej tęsknie grając w GW :) Przez to w zasadzie to bardziej mnie przytłaczają wszędobylskie ograniczenia i dłuuugie wędrówki w GW, niźli otwartość i rozmiary świata w WoW ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:46, Jarzy napisał:

Te misje są prościutkie.Riverside jest jedną z moich ulubionych misji...przynajmniej była-teraz
to nuda jak w prawie każdej misji w GWP.

Heh, też tak myślałem jakiś tydzień temu, wybierając "szybką i lajtową" misję do wyhenczowania na HM :P Skończyło się dopiero trzecim udanym podejściu, które w dodatku trwało 1h20min...

Dnia 23.08.2007 o 16:46, Jarzy napisał:

BTW-właśnie dobiłem do Elonian Prota :D 3misje w GWF zostały i będzie Prot Canthy :)

Gz, gz :P To rozumiem, że potem się zabierasz za Guardiany? :P

Dnia 23.08.2007 o 16:46, Jarzy napisał:

Niedawno dostałem prezent na 2 rudzoiny GW.I co dostałem...mandragor impa.Trzeba go szybko na guru spylić za duże kafle,bo podobno jest w łaskach.Mniejsza z tym,że jest białym mini petem :D

Też go dostałem; obok Aatxa jest to najbardziej uber-pro biały minipet ;D Nie wiem, jak możesz go sprzedawać, przecież tak fajnie się kurzy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale obiektywnie patrząć obecność mountów w GW byłaby zbędna, bo odległości nie są aż tak duże, że pokonanie odległości z jednego krańca danej lokacji do drugiego zajmowałaby masę czasu. Przy tym przez niektóre lokacje przechodzi się jak nóz przez ciepłe masło.
Aczkolwiek przy częściowym otwarciu świata w GW2 zapewne doczekamy się czegoś na kształt wierzchowców. Pozostaje poczekać do bety w rpzyszłym roku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 17:25, Sth`Devilish napisał:

Podziel się nią proszę, bo właśnie jestem na etapie tej misji, a nie chcę znowu prosić ludzi
o pomoc w jej zrobieniu (tzn wraz z bonusem), więc zamierzam spróbować z heńkami.


No to tak: Zawsze zabijaj tych co są najdalej od wieżyczki(tak aby Ci z wieży ci nie mogli ściągnąć). Później zabijasz tych co pod wieżą siedzą cały czas(choć warto chwilę poczekać, bo mogą sie jednak oddalić). W tym czasie warto, aby jakiś elemek puścił na tych na wieżyczkach meteor shower albo jakiś inny czar obszarowy( jak nie ma elemka to trudno, skup się na tych pod wieżyczką). Gdy już się tych na dole wybije, bierzesz się za tych na górze. I to wszystko ;) I takie małe rady:

1. Zawsze na samym początku zabijaj tych co leczą. Znacznie ułatwi to zabijanie innych.
2. Po kapłanach zabijaj tych co mają duży zasięg.
3. Jeśli podleci do ciebie jakiś White Mantle z bronią białą, to skup na nim całą uwagę zanim Cię zabije.
4. Zawsze okrąż choć jeden raz wieżyczkę.
5. Weź jakiś czar na wskrzeszanie;)
6. Gdy dojdziesz do ostatnich dwóch wieżyczek, polecam zlikwidować najpierw ta na prawo;)

Jeśli chcesz, abym Ci pomógł to kontakt masz w podpisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dunes Of Despair robi sie taką sztuczke,że zostawiasz swojego Ghostly Hero przed fortem,nie tykasz obcego Ghostly.Lecisz do podniesionego mostu i jeśli masz farta to pojawi sie Scarab,którego z daleka rozwalasz a potem mnich z Necrotic Traversal teleportuje sie na drugą strone.Potem albo ściągasz więcej scarabów,żeby ludzie zrobili tak samo,o ile mają NT,albo idą w jedno miejsca,zabijają sie i są rezowani za pomocą rebirth przez teleportowanego mnicha.Sposób dokładnie opisany na wiki.W każdym razie nie uruchamia sie licznik czasu i możesz hasać po terenie za fortem dowolną ilośc czasu.

Krejt->Vekk zawsze może podskoczyć albo Jora może go podnieść do góry.

Qrczak->leje na Guardiany,bo nie mam wiele czasu do końca wakacji a przecież GWEN wychodzi,więc NF pójdzie w odstawke.Póki co i tak musze dokończyć Elite Skill Huntera.Został mi cały dervish i całą Cantha-powoli mi to idzie,bo mi sie nie chce :D
Mandragora jest fajnym mini,ale póki jest dużo warty to zhandluje go jakiemuś leszczowi.Pewnie po drodze i tak znowu go dostane.Aatax jest wypasisty :D Co ciekawe wg Guru niektóre białe mini pety są tańsze 2razy od fioletowych :D

Human->ocb z tym częściowym otwarciem świata GW2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować