Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 12:36, Patryk R napisał:

Wiem głupio to zabrzmi, ale o ile zrozumiałem to krasnoludy mają się w coś zamienić ? (forever
transformed)? no i podobno w GWEN będziemy świadkami narodzin Sylvari ( czy jak się ich tam
pisze ) więc może część krasnoludów przejdzie taką transformację ?


To właśnie powyżej napisałem :) Zastanawiająca sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 12:39, lordfett napisał:

To właśnie powyżej napisałem :) Zastanawiająca sprawa...


Sorki nie zauważyłem twojego wcześniejszego posta, ale widać, że doszliśmy do podobnych wniosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z nadchodzącym eventem, czyli GW:EN sneak peek weekendem, chciałem, żeby każdy, kto będzie w nim uczestniczył dostał coś w prezencie. Wpadłem na pomysł, żeby każdemu uczestnikowi rozdawano mini peta: Ooze''a (wiecie, te gluty które skaczą po LA, Kamadanie i Kaineng w związku z trzęsieniami ziemi). Jak to zrealizować? Napisać petycję. No i napisałem. Poniżej umieszczę link do tej petycji, i proszę was, bracia i siostry, byście ją podpisali (no chyba chcecie mini gluta, no nie? NO NIE?! :)) Dobra, teraz powiecie, że daje ogłoszenie na forum i że jest to niezgodne z regulaminem. Pytałem się wczoraj pracownika CDP czy mogę to umieścić, i... on sam nie wiedział. Na szczęście uzyskałem zgodę moda. Więc mogę powiedzieć wam tylko tyle: bawcie się dobrze na weekendzie, no i podpisujcie petycję :P

Link do petycji: http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10189254

Dziękuje za zgodę Buda na umieszczenie tego na forum :D

Jeszcze jedno. NIE PROŚCIE MNIE O MINI OOZE''A. To tylko petycja. Takiego przedmiotu nie ma nawet w grze (jeszcze :)). Natknąłem się na idiotów proszących mnie o mini ooze''a, kiedy takiego nawet nie ma. To tylko POMYSŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mimo to topic nadal istnieje, więc coś jest na rzeczy. Poza tym, nawet jeżeli nie będzie tego minipeta na weekendzie, to ANet może go zrobić jako nagroda za ukończenie dungeonu, albo poprostu na kolejne urodziny, lub przy innym weekendzie. Podpisujcie, wszystko może się zmienić. Never give up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w większości przypadków jest to "zabezpieczone". I tak insignie dające +10armor dają tyle pancerza gdziekolwiek byś ich nie wsadził. Zaś te od energii dają +3 na korpus (3/8 szans na trafienie), +2 na nogi (2/8 na trafienie) i po 1 na resztę (każda 1/8 na trafienie). Wyjątkiem są Bloodstained oraz Stonefist insignia (i jakiś o warka, co zmniejsza działanie hexów), które należy zawsze wkładać w część po 1/8 szans trafienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, inna sprawa, że taki minipet nie byłby wiele więcej warty od świnki czy asury...
A co do urodzin... Myślę, że 3 urodziny będą już obchodzone w gw2, chociaż nie pamiętam dokładnych dat... Tak czy kolejna seria minipetów powoduje gwałtowny spadek cen poprzedniej, już lepszy byłby Ooze jako nagrada, ale nie za ukończenie gwen, tylko raczej uzyskanie np.wszystkich tytułów na max z gwen, zdobycie paru legendary czy też za jakieś wybitne osiągnięcia z bonus mission packa...
Po prostu by ten pet był warty przynajmniej 50k, a nie 5k...


@Oloninho - Najlepiej znajdź jakąś przyzwoita gildie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na tym, żeby tak miniaturka była jakimś uber wypasem. Zależy mi, żeby glut za mną skakał :D Pomyślałem że ten weekend to znakomita okazja żeby wprowadzić tą miniaturkę, Gaile odmówiła ale to nie znaczy że jej nie będzie. Topic dalej istnieje, słyszałem wiele o "wyrozumiałości" modów na guru, więc coś w tym jest. Podpisujcie, gluty rządzą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:53, PirO 17 napisał:

byłby Ooze jako nagrada, ale nie za ukończenie gwen, tylko raczej uzyskanie np.wszystkich tytułów
na max z gwen, zdobycie paru legendary czy też za jakieś wybitne osiągnięcia z bonus mission
packa...

Ta, Mission Packa nie wszyscy mają i to by było nieuczciwe wobec tych, którzy nie chcą płacić im haraczu przez ich prze drożały sklep. Chociaż czemu ja mówię o uczciwości, skoro skośnoocy mają (przynajmniej szansę) unikalne miniaturki za nic, a europejscy i USA gracze muszą ostro grindować, by je zdobyć... Mam tylko nadzieję, że zrobią coś w rodzaju Tengu Event (Maski z niego są jednymi z bardziej unikalnych, szczególnie w porównaniu do tych świątecznych/demonich/smoczych/lwich).


Co do tytułów - jeśli wprowadzą tytuły dla tych 2 czy 3 stronnictw (a pewnie wprowadzą), a ich zbieranie będzie podobne do Sunspear/Lightbringer (a pewnie będzie) to GW coraz bardziej zaczyna przypominać grinding z WoWa (tym razem prawdopodobnie posiadanie wysokiego tytułu na skille będzie w PvE wymagane, żeby robić co trudniejsze misje z GW:EN). Sigh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:06, DragonLord napisał:

Ta, Mission Packa nie wszyscy mają i to by było nieuczciwe wobec tych, którzy nie chcą płacić
im haraczu przez ich prze drożały sklep. Chociaż czemu ja mówię o uczciwości, skoro skośnoocy
mają (przynajmniej szansę) unikalne miniaturki za nic, a europejscy i USA gracze muszą ostro
grindować, by je zdobyć... Mam tylko nadzieję, że zrobią coś w rodzaju Tengu Event (Maski z
niego są jednymi z bardziej unikalnych, szczególnie w porównaniu do tych świątecznych/demonich/smoczych/lwich).


Właśnie o to mi chodzi, by ta miniaturka była tak unikalna, jak tylko się da, osobiście nie chciałbym kolejnego minipiga którego dostaje się za darmo... Zresztą kiedy zaczynałem grać, to owszem minitaurki były, ale były czymś unikalnym, rzadkim, a teraz nowy gracz zaczyna grać w gw i już w ascalonie może kupić jakiegoś minipeta za 3k...

Dnia 23.08.2007 o 14:06, DragonLord napisał:

Co do tytułów - jeśli wprowadzą tytuły dla tych 2 czy 3 stronnictw (a pewnie wprowadzą), a
ich zbieranie będzie podobne do Sunspear/Lightbringer (a pewnie będzie) to GW coraz bardziej
zaczyna przypominać grinding z WoWa (tym razem prawdopodobnie posiadanie wysokiego tytułu na
skille będzie w PvE wymagane, żeby robić co trudniejsze misje z GW:EN). Sigh...


Tak, mi też to bardzo si nie podoba, miałem namyśli raczej tytuły w stylu GMC/protectorów/skill hunterów/vanqisherów...

A czy ten sklep jest taki drogi? Nie pamiętam dokładnej ceny gwen €, ale w najgorszym przypadku wychodzi 110zł. jeżeli bym kupował gwen w gram.pl zapłaciłbym 105ł ponieważ tak wszystko załatwili, że mam 10 wpln... Gdybym miał więcej i kupował bonus packa to płacę 80+30 jeżeli chcę mieć to kurierem i mieć szansę na dostawę przed terminem...Czyli mam do wyboru: kupić gwen w mm, dołożyć dychę i mieć tego bonus packa albo dołożyć tą samą dychę i mieć mission bonus packa... O ile da się kupując gwen załapać do bonus packa,ponieważ jeżeli nie, to idę do mm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z połączeniem sie z serverem w GW?Najpierw z minute pisze "Connecting" a potem błąd 0058 i komunikat,że chyba mam problem z routerem :/ Mam Neo więc nie mam routera :/ OCB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:34, Jarzy napisał:

Czy tylko ja mam problem z połączeniem sie z serverem w GW?Najpierw z minute pisze "Connecting"
a potem błąd 0058 i komunikat,że chyba mam problem z routerem :/ Mam Neo więc nie mam routera
:/ OCB?


Mi włącza się bez problemu, ale Walgierz i ktoś jeszcze podobny problem miał.

Ironią niech będzie to, że ja mam Internet przez router :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:34, Jarzy napisał:

Czy tylko ja mam problem z połączeniem sie z serverem w GW?Najpierw z minute pisze "Connecting"
a potem błąd 0058 i komunikat,że chyba mam problem z routerem :/ Mam Neo więc nie mam routera
:/ OCB?

Miałem rano ten problem, teraz narazie jest spokój... :) Proponuję odczekać kilka minut i spróbować ponownie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 14:39, lordfett napisał:

Mi włącza się bez problemu, ale Walgierz i ktoś jeszcze podobny problem miał.

Ironią niech będzie to, że ja mam Internet przez router :P


Ja miałem taki problem, przestałem go miewać, gdy tylko wyłączyłem antywirusa. Widocznie coś tam krzaczył ;) Teraz jest spoko i mogę grać ile chce, bez wywalania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:32, PirO 17 napisał:

Właśnie o to mi chodzi, by ta miniaturka była tak unikalna, jak tylko się da,

Jak będzie unikalna jak mini-naga albo mini-rollerbeetle to i tak nic Ci nie da, bo na 99% jej nie zdobędziesz.

Dnia 23.08.2007 o 14:32, PirO 17 napisał:

A czy ten sklep jest taki drogi? Nie pamiętam dokładnej ceny gwen €, ale w najgorszym
przypadku wychodzi 110zł.

Niektórzy wolą dostać fizyczny produkt (pudełko), niż tylko kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:01, Master J napisał:

Prośba o wycenę.Prosiłbym o podanie cen w kolejności obrazków (1, 2, 3)


merch, merch, merch ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce sprawic na urodziny bratu gw ale niewem podstawke, nightfall i inne dodatki.on nigdy niegral w gry tego podobne.Wiec co mam kupic dodatek bo ma nowe klasy czy podstawke pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować