Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 22:10, Jarzy napisał:

Dobry motyw z tymi przesyłkami,bo napisali mi,że paczka wysłana została 27sierpnia....a dziś
jest 23 :P


Mam tak samo. Ale co mnie jeszcze zastanawia mam przy zamówieniu "pobierz klucz". Naciskam, otwieram plik tekstowy, a tam pusto. Nie wiem o co biega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko przeraża mnie to, że podziemia mają być pod wszystkimi kontynentami, co oznacza, że podziemia bedą bardzo duże i aby zrobić tam GMC będzie dużo czasu trzeba poświecić;)

BTW: Chętny ktos na Iron Mines jeszcze? Bo za chwilę ruszamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Trudno sie mówi, żeyje sie dalej- reconnect wróci, to jeden z lepszych pomysłów AN co do usprawniania gw.

Ehh... ale swoją drogą łezka mi sie oku kręci, jak sobie przypomnę dawne gw... jedna krypta w storage, bez schowku na materiały, brak zapisywania buildów, idiotycznie głupie henche, sup vigor za 40k, brak niektórych farbek, niemożność wybrania upgrade''u którego chce sie wyciągnąć z broni, brak tytułów i mini-petów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:31, boogie85 napisał:

Szukam dokładniej... JEST w wysłanych!

Z datą 27.08...
Mam nadzieję, że to jednak pomyłka i jutro zgarniemy nasze paczki. W końcu numer przewozowy jest nadany i po sprawdzeniu track&trace przesyłka ponoć jest już w drodze. :)

20070823230757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:05, Kogamin napisał:

Gdzie dostanę questa, który pozwoli mi wejść na teren luxonów?

Maatu Keep. Journey to Cavalon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:08, Krejt napisał:

Z datą 27.08...
Mam nadzieję, że to jednak pomyłka i jutro zgarniemy nasze paczki. W końcu numer przewozowy
jest nadany i po sprawdzeniu track&trace przesyłka ponoć jest już w drodze. :)


Również tak mam... Czyżby...? Nadzieje trzeba mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update jest.
Cóż, użytkownicy polskiej wersji, których wrzucało na polskie dystrykty powinni być teraz zadowoleni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:02, Krejt napisał:

Update jest.
Cóż, użytkownicy polskiej wersji, których wrzucało na polskie dystrykty powinni być teraz zadowoleni...
;)


No nareszcie :D No i wróciła też opcja reconnect, więc może wreszcie będe mógł normalnie dokończyć misję w razie gdyby net mi padł... Swoją drogą, w jednym z poprzednich update ładnie podrasowano assassinów, o czym chyba nikt nie wspominał.

PS. GWEN sneak-peek zaczyna się o 6 rano, zgadza się? Pisze, że o 12:01 AM Pacific Time (-7 GMT), a mnie się to zawsze te różnice czasowe myliły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:02, Krejt napisał:

Update jest.
Cóż, użytkownicy polskiej wersji, których wrzucało na polskie dystrykty powinni być teraz zadowoleni...
;)


Ja od razu -image zapuszczam, by jutro problemów nie mieć ;) Ponad 3600 nowych plików :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy apdejcik i jak zwykle duży :/ Ciekawe co AN nam zaserwowało w tej paczce?
Z innej beczki-fajnym pomysłem byłoby umożliwienie rekrutacji Szlamów jako bohaterów :D Na pewno byłyby rozkoszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:09, Jarzy napisał:

Nowy apdejcik i jak zwykle duży :/ Ciekawe co AN nam zaserwowało w tej paczce?


Poza poprawkami, zapewne resztę GW:EN, bo wiele elementów było przy okazji powiększenia mapy Tyrii... Choć kto tam wie co ludziom z AN po głowach chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:09, Jarzy napisał:

Nowy apdejcik i jak zwykle duży :/ Ciekawe co AN nam zaserwowało w tej paczce?

Na gw wiki nie łaska spojrzeć? :)

Dnia 24.08.2007 o 00:09, Jarzy napisał:

Z innej beczki-fajnym pomysłem byłoby umożliwienie rekrutacji Szlamów jako bohaterów :D Na
pewno byłyby rozkoszne!

Bohaterów znamy, szlam to nie jest junundu w sumie wieć raczej z tego zbyt wiele by nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten nowy apdejcik :) Poleciałem do Ameryki zobaczyć ocb.I z czym wróciłem?Z 10kaflami,które dostałem za mojego mini żółwia :D Za niedługi czas ceny między obszarami wyrównają sie,więc trzeba będzie ostro pohandlować.!AN psuje wszelkie możliwości zarobku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:31, Jarzy napisał:

Fajny ten nowy apdejcik :) Poleciałem do Ameryki zobaczyć ocb.I z czym wróciłem?Z 10kaflami,które
dostałem za mojego mini żółwia :D Za niedługi czas ceny między obszarami wyrównają sie,więc
trzeba będzie ostro pohandlować.!AN psuje wszelkie możliwości zarobku... :(

Widzę Jarzy, że Twoja dusza handlowca nie oszczędza nikogo. :)
Ale ja też zahandlowałem, Elite Mesmer Tome poszedł od ręki za 10k bez żadnych targów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować