Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2007 o 20:06, Buhahahahaha napisał:

Czy to prawda że ta tarcza jest b. rzadka?

Prawda, jest dość rzadka.
Ale płacenie za nią prawdziwymi pieniędzmi uważam za kretynizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak jak wszystkie tego typu aukcje z dopiskami "płacisz za mój czas potrzebny na zdobycie xxx". Heh.. kto to kupuje/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:06, Buhahahahaha napisał:

Rzadka jest , ładna (dla mnie) tez. Ale bardzo to nie. Mi 2 razy dropneła jako reward z chesta na koncu dungeonu(selvetarm). A cena jest poprostu Imo komiczna. Spokojn ie mozna kase na tą tarcze wyfarmic w kilka dni. Do tego q12 command to jest 70k. Tak więc szkoda mi tych ludzi którzy to kupili i dali sie zrobic w ch..usteczke. A no i gratuluje pomysłu jak zarobić na dzieciach neo temu panu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:16, Budo napisał:

Tak jak wszystkie tego typu aukcje z dopiskami "płacisz za mój czas potrzebny na zdobycie xxx".
Heh.. kto to kupuje/?

Siepacze kasy, no-liferzy, kolekcjonerzy, albo wypaczeńcy ;P. Kolega dawał mi kiedyś linka do aukcji na allegro, gdzie wystawiony był przedmiot z Lineage 2, a ludzie dawali za niego... 2000zł. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:21, gothicsheep napisał:

> Tak jak wszystkie tego typu aukcje z dopiskami "płacisz za mój czas potrzebny na zdobycie
xxx".
> Heh.. kto to kupuje/?
Siepacze kasy, no-liferzy, kolekcjonerzy, albo wypaczeńcy ;P. Kolega dawał mi kiedyś linka
do aukcji na allegro, gdzie wystawiony był przedmiot z Lineage 2, a ludzie dawali za niego...
2000zł. Masakra.



pewnie bron +15 na retailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiecie chcę kupić GW ale mam pytanie...

1. Kiedy wychodzi GW2 ?
2. I czy ja wyjdzie GW2 to już wyłączą servy od GW1 ?? Bo nie chcę kupować gry na rok bo i tak nie kupię 2 bo mi nie pójdzie. Geforce 2 rlz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:27, Chlorofil napisał:

Jak już wiecie chcę kupić GW ale mam pytanie...

1. Kiedy wychodzi GW2 ?
2. I czy ja wyjdzie GW2 to już wyłączą servy od GW1 ?? Bo nie chcę kupować gry na rok bo i
tak nie kupię 2 bo mi nie pójdzie. Geforce 2 rlz !!



1.nikt tego nie wie dokladnie,ale nie predko
2.nie wylacza,niech sprobuja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:27, Chlorofil napisał:

Jak już wiecie chcę kupić GW ale mam pytanie...

1. Kiedy wychodzi GW2 ?
2. I czy ja wyjdzie GW2 to już wyłączą servy od GW1 ?? Bo nie chcę kupować gry na rok bo i
tak nie kupię 2 bo mi nie pójdzie. Geforce 2 rlz !!


lol! Kupuj! Wiesz ile to jest 1 rok gry? OGROM! Pozatym jak kupisz GW 2 będzie mógł dalej grać w GW!! I to jeszcze nie jest pewne czy wyjdzie w 2009. Bo jest planowane na 2009-2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 21:01, Chlorofil napisał:

Eeee... to nie kupuję GW ;(((( Nie będę kupował gry w którą pogram rok :( Tym bardziej że nie
kupię od razu 4 części.

Czemu rok? Serwery GW1 nie zostaną wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 21:01, Chlorofil napisał:

Eeee... to nie kupuję GW ;(((( Nie będę kupował gry w którą pogram rok :( Tym bardziej że nie
kupię od razu 4 części.


Jaki rok? Premiera datowana jest za ok 2-3 lat.
I po co od razu wszystkie czesci? Jedna na początek wystarczy, potem im dłuzej grasz tym bardziej czujesz potrzebę kupienia kolejnej.
A co ja mam powiedziec w przeciagu 2 ostatnich miesiecy kupiłem 2 postatnie części i po co (idąc podanym przez CIebie strumieniem myślowym) jeżeli ma wyjść GW2. Przeciez też od razu po wyjściu GW2 nie będzie wszystko pieknie i doskonale, powoli i stopniowo gra będzie a raczej powinna brać górę nad GW1, ale czy tyle graczy zostawiłoby od razu GW1, niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 21:06, KrzychoCJ napisał:

> Eeee... to nie kupuję GW ;(((( Nie będę kupował gry w którą pogram rok :( Tym bardziej
że nie
> kupię od razu 4 części.
Czemu rok? Serwery GW1 nie zostaną wyłączone.

było gdzieś mówione że mają być wyłączone serwery GW jak GW2 bedzie sie sprzedawac w ogromnych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 21:37, Lukas1992 napisał:

> > Eeee... to nie kupuję GW ;(((( Nie będę kupował gry w którą pogram rok :( Tym bardziej

> że nie
> > kupię od razu 4 części.
> Czemu rok? Serwery GW1 nie zostaną wyłączone.
było gdzieś mówione że mają być wyłączone serwery GW jak GW2 bedzie sie sprzedawac w ogromnych
ilościach


niczego nie wylacza :P

http://www.gamersglobal.com/special/interview/guild-wars-2-more-interview-with-arenanets-founders?page=0%2C4


Jeff Strain: Our goal is to make Guild Wars 2 so phenomenally cool that no one will even consider not to play it! If we succeed in that, then we expect the vast majority of players is going to play Guild Wars 2. However, some will be willing to continue GW1. And as long as there are people who play Guild Wars 1, we will keep that game going. We’re not going to shut down servers and kick thousands of people out! There may come a time where we will not keep adding new content to GW1, though.

GG: So the last 5.000 players will still be running around in GW1 in 2050.

Jeff Strain: If they want to play it, we’ll keep the servers running.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli GW2 nadal będzie polegać na klepaniu (zbyt czasochłonnych i nie fajnych) tytułów i ciągłym farmie, nadal mając braki w kwestii swobody ruchu (i ogólnie poruszania się po świecie) i rozwijania postaci, to ja nie będe się zaliczać do żadnej z tych dwóch grup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować