Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2008 o 16:36, jasiu1993 napisał:

bylem w palacu Raisu ale tam nie ma zadnych skrzynek tam jest tylko misja ;(


Owszem są. Poza tym do Raisu możesz wejść nie robiąc misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 16:36, jasiu1993 napisał:

bylem w palacu Raisu ale tam nie ma zadnych skrzynek tam jest tylko misja ;(

Nawet podczas misji można natknąć się na skrzynki*, ale wchodząc na teren Raisu Palace z Imperial Sanctum ma się trochę większą szansę na ich obecność.
*- skrzynki pojawiają się losowo i w różnych miejscach, więc to nigdy nie jest pewnik. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 16:36, jasiu1993 napisał:

bylem w palacu Raisu ale tam nie ma zadnych skrzynek tam jest tylko misja ;(

Zużyłem pare kluczy(Forbidden Key dostępny za 3 albo 5 imperial commendations) na tym terenie i chyba nigdy nic ciekawego mi nie wypadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja stojąc tylko w kamadanie, i nic nie robiąc oprócz spamu WTS zarobiłem na czysto 80ecto(ze startowych 80k jakie mialem, zrobilem 100k+73ecto,) Tak więc kazdy robi to co lubi a imho najlepiej zarabiać na ludzkiej glupocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wszystkoe zależy czy masz czas na WTS czy nie.Ja nie mam do dyspozycji zbyt dużo czasu,więc wole na krótko do miast sie wbijać i obczajać co i jak.Jak mam coś dobrego na sprzedaż to zwykle puszczam to na guru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 18:38, Solstheim napisał:

A ja stojąc tylko w kamadanie, i nic nie robiąc oprócz spamu WTS zarobiłem na czysto
80ecto(ze startowych 80k jakie mialem, zrobilem 100k+73ecto,) Tak więc kazdy robi to
co lubi a imho najlepiej zarabiać na ludzkiej glupocie

Czym handlowałeś?! O_O Gratulacje, widać jesteś w tym dobry... Czy mógłbyś opisać co z tego początkowego 80k kupowałeś i za ile co sprzedawałeś? Miałbym jakieś wyznaczne przykłady na których mógłbym nieco się nauczyć ;)
BTW. mniej więcej, jak długo handlowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakis tydzien. Kupilem q12 Stygian reavera za 50k i sprzedlame za 80, za 80k kupilem q11 i sprzedlame za 100k+5 za 100k+5 kupilem q9 i sprzedlame za 100k+30 :P. A potem Tormented itemy. Wlasnie sprzedalem swoj eternal sword q13 caster za 100k+50e + torm str perf shield czyli jakies 100k+98e:P.
Btw stygiany juz nie działają bo spadły na ryj straszliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:15, Solstheim napisał:

Jakis tydzien. Kupilem q12 Stygian reavera za 50k i sprzedlame za 80, za 80k kupilem
q11 i sprzedlame za 100k+5 za 100k+5 kupilem q9 i sprzedlame za 100k+30 :P. A potem Tormented
itemy. Wlasnie sprzedalem swoj eternal sword q13 caster za 100k+50e + torm str perf shield
czyli jakies 100k+98e:P.
Btw stygiany juz nie działają bo spadły na ryj straszliwie

... :O horror, trzeba mieć niesamowitą cierpliwość, szczęście i cierpliwość. I znać rynek, jego prawa i ceny :D Narazie chyba jednak pozostane przy farmie... bo nie wiem jak bym mógł wcisnąć komuś rzecz za 100k+5e kupioną za 80k O_O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By nie skłamac Stygian reaver q9 kiedys to było chyba 500ecto. Dziś to 100k+10ecto. Róznica kolosalna . Byli ludzie co zawsze chcieli to mieć, a gdy cena spadła nie zastanawaili się tylko kupywali. I tak się zarabia, taki farm w kamadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy bierzecie tyle kasy? da się tyle mieć, jak? bo ja nie wiem jak można mieć tyle kasy, tak jak niektórzy patrze w grze że za coś tam chcą 500k. Kto to kupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 21:06, trutututu napisał:

Skąd wy bierzecie tyle kasy? da się tyle mieć, jak? bo ja nie wiem jak można mieć tyle
kasy, tak jak niektórzy patrze w grze że za coś tam chcą 500k. Kto to kupi?

Żmudny farm, ewentualnie nabywanie wirtualnej waluty za pomocą aukcji. Maniacy, maniacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja handluje tym co znajde.Ewentualnie farmie sobie elitarne tomy dla mnichów przy pomocy Byzzyra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 22:51, gerhard13 napisał:

Siemqa!

Chciałem was zapytać o jedną rzecz. A dokładniej jaką wybrać drugą profesję dla Derwisza?


Derwisz to w dużej mierze samowystarczalna klasa, więc wybór jaki dokonasz nie będzie miał wielkiego wpływu, chociaż ja bym polecał monka dla wielokrotnego rezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już monka wybrałem... Głównie dla skilli leczących i Revive.
Prawdą jest to co mówisz, że Derwisz jest samowystarczalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dopiero teraz ten tytuł i szkoda, że nie bierze pod uwagę wcześniejszych ,,osiągnięć", bo jakby brał to juz miałbym r2 :D Ale przez event sie nabije ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 23:57, Jarzy napisał:

OD jutra Nowy Rok w GW :D Yeeeesssssss!!W końcu!A jaki nowy tytuł dodali :) GG AN!! :D


Nieeeee.... ;(
Znowu zbliża się typowy weekend, w którym można podreperować fundusze, a ja nadal nie mam możliwości odpalenia GW na kompie :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Kurde,też załuje,że nie przewidziałem.Gdy ostatnio grałem z miesiąc temu ludki sprzedawali zestawy po 250 Snowman Summoneroów za 5k bodajże!Normalnie miałbym już kurde blisko maxa gybym je kupował.PRzynajmniej teraz imprezowe śmieci znalazły jakiś użytek.Jak to dobrze,że dzis będe w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować