Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 18:59, Jarzy napisał:

GW nagle oszalało na punkcie mini świnek.Podobno można dostać za nie coś od Celestial
Collectora.Czy ktoś wie ile dokłądnie ich trzeba mieć?Ziomuś mówił mi,że 2 a ludzie w
mieście,że 3 :/

Ja słyszałem, że 7 lub 8(a akurat 8 to było liczba lubiona przez świnkę). A sam sprzedałem dedicated piga za 15k ^^ Szkoda, że nie nakupiłem ich przed eventem, bo bym nieźle się wzbogacił ;P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Spróbujemy sie zabrać za Sparkfly Swamp.Żeby dostać nowego mini peta trzeba oddać 5 świnek.
Dostaje sie Celestial Pig.Ostatnio coś farta mam-wczoraj moja łucznicka do PvP dostałą na 1 urodziny Hydre :D Nie jest dużo warta,ale chociaż fajnie wygląda.Za to necruska dostała na 2 urodziny...Water Djinna!!Sfinansuje sobie Sweettootha w ten festiwal :) Szkoda tylko,że AN wprowadziło ten głupi pomysł z workami na prezenty :/ W Haloween to samo było a ja wole wymienić sobie bezpośrednio na Creme Brulee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skad mozna wziasc nowa czapke bo nie moglem znalesc ten gosciu co normlanie sprzedaje to jej nie ma;(?
na co wymieniac nagrode ??
gdzie najlepiej spedzic wiecej czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Przypadkiem czapka nie będzie dostępna w czasie finału?

Buahaha->na pewno możesz tylko coś kręcisz ;)

Kurde,ale lag jest w tej chwili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 22:51, Jarzy napisał:

Buahaha->na pewno możesz tylko coś kręcisz ;)


Ejejejej bez takich!

Serio nie mogę! żadnych znaczników nie mam a jak gadam z tymi to nie mogę wziąć od nich questa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 23:54, Buhahahahaha napisał:

Serio nie mogę! żadnych znaczników nie mam a jak gadam z tymi to nie mogę wziąć od nich
questa... :/


Z tego co mnie słuchy doszły to nie można nowymi postaciami robić tych questów, sam jednak nie sprawdzałem tego.
W każdym bądź razie ja spokojnie mogłem zrobić te questy przynajmniej trzema postaciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Domyślam sie,że chciałeś zrobić motyw z tworzeniem postaci,robieniem questów i późniejszym kasowaniem tychże postaci :D Może AN specjalnie zablokowało taką możliwość?

Buahaha->sprawdze jutro czy wszystkimi postaciami idzie zrobić te questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 00:59, Jarzy napisał:

Buahaha->sprawdze jutro czy wszystkimi postaciami idzie zrobić te questy.

Da się: 6 moich postaci ma je już za sobą bez żadnego problemu. ;)
Co do vańka: wbiłem właśnie przed momentem IVI i nie wiem czy nie będę musiał trochę odpocząć od GW. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
OD przybytku głowa nie boli :) Spokojnie możemy to zrobić na dniach.

Buahaha->nie wiem co jest nie tak,ale powinieneś mieć dostępne questy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 01:41, Buhahahahaha napisał:

Dobra ludzie, wbiłem moim derwem 20 lev do shig jea i jest ok, może trzeba wylewelować
swoją postać do 20 lev żeby można było wziąć questy?



Aby mieć dostęp do questów eventowych postac musi miec przynajmniej 5 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:28, Sareth14 napisał:

Niby czemu zły nick


Nick postaci w GW musi być dwu członowy, coś w stylu imię, nazwisko i chyba liczby nie mogą występować w nicku postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już 2 postaciami wszystkie questy na tokeny i wymieniłem na te żetony z których można dostać minipeta... na razie nic, dalej muszę próbować :). Mojemu kumplowi właśnie na 3 postaci wypadł celesial rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz widać,że ludzi totalnie pogibało na wszystkie stron!Na guru ludzie kupują śmiecie do Party Animal nawet po 200-300g za 1-punktowy przedmiot.Normalnie wierzyć sie nie chce!Z kolei sprzedawcy twierdzą,że 1pkt do PA wart jest 150-300g.Ha!A to dobre!Victory Tokeny chodzą po 100g kurde.Cremee Brulee nigdzie nie idzie znaleźć!Po prostu wszystko stanęło na głowie!Szkoda,że nie można za lunary dostać Creme :(
A i pozostaje jeszcze sprawa z mini szczurami-bez kitu!Każdy dostanie jutro swojego a ludzie mało w majtki nie robią z jego powodu.Ciekawe kiedy sie to wszystko uspokoi?Jak na razie to jest wielka paranoja!Jedyne co dobre w tym evencie to to,że udało mi sie zrobić Charmed przez noc i być może dojde do Lucky do końca eventu :) No bo w końcu na co tu puszczać hajs skoro znikąd nie można skołować Cremme Brulee :/

Budep->po co Ci mój IGN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ilę mogę sprzedać tego peta eventowego ? Podobno cena leci na łeb na szyję ;/ (jutro wszyscy dostaną? :(()

Jarzy:
Gdybym miał jakieś pytania - a często mam - to napisał bym w grze , nie musiałbym wchodzić na forum ;> Ogólnie do rozmów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować