Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 11:51, The Assassin napisał:

/ciach/

Nie da się - przypisanie jest nieodwracalne. Co do pożyczenia broni: wątpię, aby ktoś się skusił. Poza tym poczytaj GWWiki: masz tam w cholerę porad jak pokonać Doppla. ;P
BTW: przestań spamować i pytać o każdy najbardziej żenujący "problem", który napotykasz: może pora stać się wreszcie samodzielnym? :>
P.S. Ponawiam pytanie: dlaczego CDP zrobiło krzywdę normalnym graczom i spolonizowało GW? ;(

EDIT
W sumie głupie pytanie. Wszak jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego CDP zrobiło krzywdę normalnym graczom i spolonizowało

Dnia 08.02.2008 o 11:54, Pajonk78 napisał:

GW? ;(



Dla mnie akurat to nie krzywda a wielka zaleta GW :P Bez problemu rozumiem fabułę, zadania, widzę dokładnie co "robi" dana broń i skill.

Wie ktoś czy będzie się dało dostać smoczą maskę bez faca? Np. tak jak ostatnio kupić u kolesia co robi czapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 12:05, nieszczescie napisał:

Wie ktoś czy będzie się dało dostać smoczą maskę bez faca? Np. tak jak ostatnio kupić
u kolesia co robi czapki?

Nie będzie się tak dało. Koleś od czapek zrobi ją jedynie wtedy, gdy mu się ją pokaże. Poprzednie ułatwienie było związane z rollbackiem i błędem, który wiele osób pozbawił eventowego nakrycia głowy.

BTW: Ty akurat korzystasz z języka polskiego w GW i jakoś nie zadajesz miliona pytań, na które możesz sam znaleźć odpowiedź/poradzić sobie z danym problem, ale jak widać nie wszyscy są tak kumaci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:54, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Nie da się - przypisanie jest nieodwracalne. Co do pożyczenia broni: wątpię, aby ktoś
się skusił. Poza tym poczytaj GWWiki: masz tam w cholerę porad jak pokonać Doppla. ;P
BTW: przestań spamować i pytać o każdy najbardziej żenujący "problem", który napotykasz:
może pora stać się wreszcie samodzielnym? :>
P.S. Ponawiam pytanie: dlaczego CDP zrobiło krzywdę normalnym graczom i spolonizowało
GW? ;(

EDIT
W sumie głupie pytanie. Wszak jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. :/



Kupiłem sobie sworda za 5k i zabiłem sobowtóra z 1 punkcikiem HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są właściwie te same skille, które mogą zastąpić albo http://wiki.guildwars.com/wiki/Soothing_Images i wybrany przeciwnik nie zdobywa adrenaliny lub http://wiki.guildwars.com/wiki/Spirit_Shackles przeciwnik traci energie za każdym atakiem. Korzystałem tylko i wyłącznie z wiki ale wątpię byś znalazł podobny skill ;/


@The Assassin ---> z jednym hp? LOL. Po mieczu wnioskuję iż jesteś wojem a wtedy wystarczy frenzy i już jest banalnie nawet na hm... chyba, że jesteś monkiem to wtedy rzeczywiście jest ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 12:15, kamyk95 napisał:

/ciach/

Znajdujesz sobie tego skilla na GWWiki i poniżej masz napisane alternatywy dla niego.
BTW: z własnego doświadczenia wiem, że bez tych dwóch skilli niewiele tam zdziałasz, ale... próbuj. ;)
Samodzielność FTW! ;P

The Assassin forum to nie jest:
a) chat;
b) GG;
c) blog.
W związku z tym daj sobie na wstrzymanie i nie pisz komentarzy, które są psu na budę potrzebne. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 12:19, nieszczescie napisał:

To są właściwie te same skille, które mogą zastąpić albo http://wiki.guildwars.com/wiki/Soothing_Images
i wybrany przeciwnik nie zdobywa adrenaliny lub http://wiki.guildwars.com/wiki/Spirit_Shackles
przeciwnik traci energie za każdym atakiem. Korzystałem tylko i wyłącznie z wiki ale
wątpię byś znalazł podobny skill ;/


@The Assassin ---> z jednym hp? LOL. Po mieczu wnioskuję iż jesteś wojem a
wtedy wystarczy frenzy i już jest banalnie nawet na hm... chyba, że jesteś monkiem to
wtedy rzeczywiście jest ciężej.


Nie, nie jestem wojem a łowcą, a woja mam na drugą profesje ( właściwie już derwa bo przed chwilą zmieniłem ), machnąłem mu z Riposty i koniec.

CDP nie zrobiło żadnej krzywdy polonizują GW. A jak masz polską wersję to wciśnij sobie prawy Ctrl, ale wątpie czy będzie ci sie chciało trzymać to cały czas. Szkoda że w GW polskim nie można wybierać między angielskim a polskim - tak żeby nie trzeba było przytrzymywać klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:49, The Assassin napisał:

Szkoda że w GW polskim nie można wybierać między angielskim a polskim - tak żeby nie trzeba było
przytrzymywać klawiszy.

Pajonkowi chodziło o coś innego :P Coraz bardziej przekonuje się ze ma racje :P
Co to cytowanego: O rly? Jestes tego pewien? Przecież przez opcje mykasz miedzy jednym a drugim. I nie ma problemu ze to długo trwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:49, The Assassin napisał:

CDP nie zrobiło żadnej krzywdy polonizują GW.

Zrobiło. Udowadnia to kolejna część tego co napisałeś:

Dnia 08.02.2008 o 13:49, The Assassin napisał:

A jak masz polską wersję to wciśnij sobie prawy Ctrl, ale wątpie czy będzie ci sie chciało trzymać to cały czas.
Szkoda że w GW polskim nie można wybierać między angielskim a polskim - tak żeby nie trzeba było
przytrzymywać klawiszy.

Wyobraź sobie, że wciskasz F11 i tam możesz na stałe ustawić sobie jeden z bodajże 11 języków, więc... skończ pier...dzielić. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak jak mówi Pajonk wchodzisz w opcje i tam masz wybór języka(tylko go chyba jeszcze ściąga przez chwilę). Zamiast kupować miecz lepiej było wziąć skille, które długo się rzuca i przerywać doppelowi ich rzucanie. Zaoszczędziłbyś 5k :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranger na Doppla bierze peta i... tyle. Pet robi swoje, a Ranger pilnuje, aby żadne z nich nie zginęło. Ot i cała filozofia sprawdzająca się również na HM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc z zadaniami????gram na zwykłym Guild warsie nick Saret14 oczywiście:Di jestem w starym askalonie jak ktoś chętny proszę pisać na gg 9102224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Primo dołącz do jakiejś gildii i tam szukaj pomocy, drugie primo to stary ascalon jest prosty, a trzecie primo to coś nie tak z Twoim nickie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW nagle oszalało na punkcie mini świnek.Podobno można dostać za nie coś od Celestial Collectora.Czy ktoś wie ile dokłądnie ich trzeba mieć?Ziomuś mówił mi,że 2 a ludzie w mieście,że 3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:59, Jarzy napisał:

GW nagle oszalało na punkcie mini świnek.Podobno można dostać za nie coś od Celestial Collectora.Czy ktoś wie ile dokłądnie ich trzeba mieć?Ziomuś mówił mi,że 2 a ludzie w mieście,że 3 :/


Aktualnie to juz to ludziom przechodzi. Ci co kupowali jeszcze wczoraj i przedwczoraj świnki po 15-30k teraz plują sobie w brody, bo będzie je można zdobyć w trakcie eventu. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować