Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 07:35, Klimos napisał:

Znowu zbliża się typowy weekend, w którym można podreperować fundusze, a ja nadal nie mam możliwości odpalenia GW na kompie :[


Jak dla mnie to weekend wydatków :D Ostatnio puściłem na kółkach 200k kiedy inni zarabiali krocie - Cinus na ten przykład :D

--> Jarzy

Dnia 07.02.2008 o 07:35, Klimos napisał:

PRzynajmniej teraz imprezowe śmieci znalazły jakiś użytek.Jak to dobrze,że dzis będe w domu :)


Dokładnie taka sama była moja refleksja :D Mam jakieś sztuczne ognie nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 08:05, Jarzy napisał:

Jak to dobrze,że dzis będe w domu :)


O.o to bardzo dobrze, mi się już troszeczkę ten wow nudzi i z chęcią pograłbym z kimś, a w gildii już same putki.
Daj znać jak będziesz to się tego GoM''a zrobi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklepałem taki coś : Healing Signet , Crippling Slash , Gash , Counterattack , Jauzhenju Strike , Defensive Stance , Armor of Earty , Endure Pain. Wiem że to jest słabe , ale juz nie mam pomysłu na jakis build na farm Jarin solo HM. Pomocy!

Warrior , sword

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... już przestałem grać w GW - przynajmniej 5 dni nie gram już ^^ - a tu ANet wyskakuje z takim eventem i takim tytułem...Chryste :p

Brawo dla ANet za pomysł na wykorzystanie pierdółek ;P na coś się przydadzą te sztuczne ognie i toniki ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem sobie małą przerwę od wowa, idę na RA monkiem(z Melandru) no już stuknęła 10 wygrana i jesteśmy na TA. W teamie miałem 2x warków i 1x Derva. Pierwsza walka na TA patrze, nicki mi znane, a to kumpel z osiedla :P. CHyba po 5-7 minutach boju wygraliśmy, myślałem, że nie wytrzymam buildy mieli bardzo dobre, ale tak jakoś po prostu nie wiem jak, ale wygraliśmy. Zapomniałem włączyć frapsa i było by się czym popisać w szkole, ach ma się tego skila.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 22:41, Tovaries napisał:

imo interesu nie zrobiles, bo dzisiaj kupilem eternal r10 caster za 100+90 :)

To gratuję bo zarobiłes jakies 1XXecto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedalem go, zamienilem sie :) wzialem yeti unded, wyszedl mnie 100+126, ale wole tego peta niz mieczyk ktory moze potaniec. to moj 2 yeti, za pierwszego mialem oferty 100+160 a on ciagle drozeje :) nawet jesli strace 100-200k to odrobi sie w kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Już pisze z domciu :D Na początek czekałą na mnie niemiła niespodzianka-moja gildia przestałą istnieć.Póki co wbiłem sie do jakiejś obcej luxońskiej gildii.Zobaczymy to będzie dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 18:26, Solstheim napisał:

Dalsza część do kup tanio/sprzedaj drożej. Kupiłem właśnie q13 caster Eternal sworda
za 100k+80. NA guru sprzedam go za 100k+9Xe. Tak więc stanie w kama ftw.
A tutaj mój monczus z Eternalem: http://img233.imageshack.us/my.php?image=gw166er6.jpg



Da się jakoś zmienić build na taki jak Ty masz? Bo ja mam inny a chcieć taki jak ty.
--------
Mam pytanko - zrobiłem wszystkie misje i zadania ( te z dziennika ) na Kryształowej Pustyni, a Misja Główna w Skale Wróżb ( to na początku Ciekawe Miejsce a później tam jest misje główna ) jest nieaktywna, zrobiłem wszystko a nie moge rozpocząć tej Misji bo nie ma tego przycisku, gadałem ze wszystkimi na całej pustyni i nic,. Co mam zrobić ?
--------
I jeszcze jedno pytanko: mam Zodiac Longbow i chcę go wymaxować tzn. dokładnie chodzi o +15% DMG, ( 15^50 ), mogę gdzieś kupić takiego Up''ka ?, ale chodzi mi o Upgrade Components a nie o inskrypcje - jest takie coś ? Jak jest i ktoś z forumowiczów to ma to niech pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 10:51, walgierz napisał:

Jak dla mnie to weekend wydatków :D Ostatnio puściłem na kółkach 200k kiedy inni zarabiali
krocie - Cinus na ten przykład :D


Na kółeczka za dużo nie przepuszczałem... jeszcze ;)
Na Festiwalu Smoka, Halloween, czy Wintersday zawsze te kilkadziesiąt, do stu platyn wpadało bez większego wysiłku. I teraz trochę by się przydało kasy na nową zbroję. Zobaczymy, może na laptopie z akademika zainstaluję GW. Chyba się zamieni na weekend za X360 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2008 o 09:58, The Assassin napisał:

Mam pytanko - zrobiłem wszystkie misje i zadania ( te z dziennika ) na Kryształowej
Pustyni, a Misja Główna w Skale Wróżb ( to na początku Ciekawe Miejsce a później tam
jest misje główna ) jest nieaktywna, zrobiłem wszystko a nie moge rozpocząć tej Misji
bo nie ma tego przycisku, gadałem ze wszystkimi na całej pustyni i nic,. Co mam zrobić
?

Ekhm chcesz mieć dany build, choć go nie znasz? Może ma ładne ikonki? ;>

Dnia 08.02.2008 o 09:58, The Assassin napisał:

I jeszcze jedno pytanko: mam Zodiac Longbow i chcę go wymaxować tzn. dokładnie chodzi
o +15% DMG, ( 15^50 ), mogę gdzieś kupić takiego Up''ka ?, ale chodzi mi o Upgrade Components
a nie o inskrypcje - jest takie coś ? Jak jest i ktoś z forumowiczów to ma to niech
pisze.


15^50 występuje tylko jako inskrypcja lub STAŁY mod, którego zmienic się nie da. Tak więc jeśli masz łuk bez inskrypcji to nie zmienisz jednej statystyki, albo zmieniasz inskrypcję.

Osobiście jestem zwolennikiem dodawania inskrypcji "i have the power" (+5 ene) do łuków, ale to tylko ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 10:15, boogie85 napisał:


> Mam pytanko - zrobiłem wszystkie misje i zadania ( te z dziennika ) na Kryształowej

> Pustyni, a Misja Główna w Skale Wróżb ( to na początku Ciekawe Miejsce a później
tam
> jest misje główna ) jest nieaktywna, zrobiłem wszystko a nie moge rozpocząć tej
Misji
> bo nie ma tego przycisku, gadałem ze wszystkimi na całej pustyni i nic,. Co mam
zrobić
> ?
Ekhm chcesz mieć dany build, choć go nie znasz? Może ma ładne ikonki? ;>



Nie o to mi chodzi, ja mam inaczej rozłożone na monitorze te ramki, NP. build ( nie chodz i mi o czary tylko o miejsjsce w jakim sie znajduje na monitorze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 09:58, The Assassin napisał:

gadałem ze wszystkimi na całej pustyni i nic,. Co mam zrobić?

Gdybyś faktycznie porozmawiał ze wszystkimi to musiałbyś również porozmawiać z Great Ritual Priest Zahmut i wtedy nie udawałbyś, że to zrobiłeś, bo już byś się dostał do Doppla. :> Pamiętaj mądrość ludową: kłamstwo ma krótkie nogi. :P

Żeby pozmieniać sobie ułożenie tabelek wciśnij F11 i wybierz Customize. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 10:23, Pajonk78 napisał:

> gadałem ze wszystkimi na całej pustyni i nic,. Co mam zrobić?
Gdybyś faktycznie porozmawiał ze wszystkimi to musiałbyś również porozmawiać z Great
Ritual Priest Zahmut i wtedy nie udawałbyś, że to zrobiłeś, bo już byś się dostał do
Doppla. :> Pamiętaj mądrość ludową: kłamstwo ma krótkie nogi. :P

Żeby pozmieniać sobie ułożenie tabelek wciśnij F11 i wybierz Customize. :>


O tym wyglądzie to już w opcjach znalazłem ale dzięki, no rozmawawiałem z tym kolesie a on mnie przenosi do jakiś 3 kapłanów czy jak im tam ( duchy ), gadałem z nimi, nagadali sie i nic, wracam do miasta i jak stałem w miejscu tak stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to była ta misja :P z tego co pamiętam dalej za nimi są trzy kręgi po których jak się przejdziesz to przeniesiesz się odrazu do Doppla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 10:27, The Assassin napisał:

O tym wyglądzie to już w opcjach znalazłem ale dzięki, no rozmawawiałem z tym kolesie
a on mnie przenosi do jakiś 3 kapłanów czy jak im tam ( duchy ), gadałem z nimi, nagadali
sie i nic, wracam do miasta i jak stałem w miejscu tak stoje.

A może byś tak przebiegł przez 4 kolejne okręgi na ziemi w tamtym miejscu, gdzie Cię kapłan przeniósł? Myślenie nie boli i ma przyszłość. :>
Zresztą na przyszłość naucz się korzystać z GWWiki: http://gw.gamewikis.org/wiki/Main_Page - tam znajdziesz wszystko. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować