Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2008 o 20:31, Matias16162 napisał:

Nie podam angielskich nazw z tego względu ze nie mam angielskiej wersji czy coś tylko
wszystko ładnie po polsku :D

Naciśnij prawy Ctrl - fajna funkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:31, Matias16162 napisał:

Czy łuki wampirze są coś warte dla łowcy lub nekromanty czy to złom? Bo mam na oku łuk
za 4k o nazwie "Półksiężyc Wampiryzmu" co ma niezłe staty ale -1 przywracania żywotności...
Nie podam angielskich nazw z tego względu ze nie mam angielskiej wersji czy coś tylko
wszystko ładnie po polsku :D


Necro z łukie, to średni pomysł ;)
A cięciwa wampiryzmu (możesz ją wyciągnąć z łuku za pomocą odpowiedniego zestawu) jest trochę warta, ale niewiele. Myślę, że jakieś 500 złota, ale nastoisz się sporo zanim sprzedasz - innymi słowy gra niewarta świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 19:08, Jarzy napisał:

/.../
Człowieku,to jak Ty farmisz?Żeby zabić Byzzyra wciskasz sie w kąt i czekasz aż sie boss
wykończy.Tata parka chyba sie dość szybko oddala.Nigdy nie miałem z nimi problemu.


Dobra, juz spokój, wystarczy poczekać aż oni pójdą i wtedy, ale byzzr się ładnie podzielił na 3 runy wydropił:

-dragon scythes
-2x elite monk tome
-echovald (czy jakoś tak, ci kurzicy to mają głupie nazwy) shield (szkoda że fiolet)
-jakiś złoty zwój

Cierpliwość opłaca ^^

PS dzięki Jarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:46, Matias16162 napisał:

Kolejne pytanie. Jaki jest najlepszy pancerz dla łowcy w tej grze? Przypominam ze mam
tylko podstawkę


cytując za gwwiki:
Armor bonuses
Basic ranger armor provides up to 70 armor, 5 extra energy, 1 extra energy recovery and 30 extra armor against elemental damage. Other armor bonuses are available on top of these through an attribute bonus, an insignia, or a rune.
(czyli max. 70 pkt pancerza i 30 pancerza przeciw żywiołom. najwcześniej 'najsilniejszy' pancerz o takich statystykach możesz zrobić w Kuźni Droknara, w Południowych Dreszczogórach)

http://wiki.guildwars.com/wiki/Ranger_armor

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:46, Matias16162 napisał:

Kolejne pytanie. Jaki jest najlepszy pancerz dla łowcy w tej grze? Przypominam ze mam
tylko podstawkę

A ja dopowiem tylko, że możesz go zdobyć w Droknar''s Forge (Kuźni Droknara) ;).

/Ou, dopiero zauważyłem, że Azra już o tym napisał. Sorka w takim razie ;P./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:46, Matias16162 napisał:

Kolejne pytanie. Jaki jest najlepszy pancerz dla łowcy w tej grze? Przypominam ze mam
tylko podstawkę

W GW nie ma czegos takiego jak najlepszy pancerz/bron/umiejętność bla bla bla etc.
Odsyłam tu: http://gw.gamewikis.org/wiki/Armor
i tu: http://gw.gamewikis.org/wiki/Armor_types
Prosze, zechciej chociaż tam zerknąć. Jeszcze dopowiem, w GW chodzi o to że każda profesja ma wyznaczony maxymalny armor dla swojej profesji, np Elemek ma max. 60 amor a Ranh=ger 70. (Z kolei warki i paragony max 80). Te maxymalne armory różnią się tylko wyglądem i kosztem (prestiż, pfff)

EDIT: Taaa, 3rd place, szybcy jesteście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że moja kariera już dawno temu w GW dobiegła końca zostało mi parę rzeczy do załatwienia. Po pierwsze czystka w storage ze śmieci jakie się nagromadziły kiedy nie grałem, a mowa o tych śmieciach na skrinie. Wszystko w storage jest na sell więc gdyby ktoś coś potrzebował z tych common''ów pm na gadu-gadu 6516090. Następna sprawa jest taka czy do Guild Wars 2 będzie potrzebne konto ze starego GW ? Zastanawiam się nad sprzedażą konta ale jeżeli coś z starego GW będzie potrzebne w GW2, bądź będą jakieś bonusy daruję sobie. Może coś wiecie na ten temat, z góry dziękuję za odpowiedź.

20080310223137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No widzisz jakie to dochodowe?Mówiłem,że cierpliwośc sie opłaci.Szczeglnie,że Byzzr ma czasem tendencje do dużej hojności.Dostałeś Echovald Shield-baaaardzo rzadki skin i w miare kosztuje.P.S. Jakie staty mają te Dragon Scythes?

Reven->w końcu ;) W GW 2 będzie podobno można odblokować jakieś bonusy za pomocą posągów z GWEN.Tylko tyle mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
PRzecież żartuje.Na pewno nie zachowywałeś sie jak pewien najwyraźniej infantylny typek,któego na szczęście już dawno nie ma w tym wątku :D

Buahaha->no to masz niefarta.Ten skin nie jest aż taki drogi-widziałem tego typu kosy w cenie 30-40k na guru.Mnie kiedyś wypadły(i nadal je mam) r.11 albo 12 15>50 :) Wsytarczy je zmodować i sprzedać za chyćby 20k...o ile pójdą za tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki wszystkim za odpowiedzi wczoraj nie podziękowałem bo się ostro zagrałem.. Co za gra... W każdym razie mam niemal identyczny pancerz z pustyni od kolekcjonerów. Wygląda miodnie później dam screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O. Nie niemal identyczny tylko identyczny. Można dostac na pustynie od kolekcjonerów za różne trofea (5 pazurów hydry, grzywy losaru etc), a nie leciec do Dreszczogór. To są "Kreteńskie rękawice druida" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 08:24, Matias16162 napisał:

/ciach/

3 sprawy.
1. Forum to nie GG, więc nie pisz kilku komentarzy pod rząd, które na dodatek nic nie wnoszą do tematu.
2. Pisz angielskie nazwy, gdyż 80% graczy korzysta tylko z tej wersji językowej i polskie nazwy nic im nie mówią.
3. Tutaj: http://gw.gamewikis.org/wiki/Collectors masz spis wszystkich kolektorów oferujących zbroje za odpowiednie przedmioty.
P.S. Czy mnie się wydaje, czy do takiej zbroi od kolektora nie da się włożyć insygnii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 08:29, Pajonk78 napisał:

P.S. Czy mnie się wydaje, czy do takiej zbroi od kolektora nie da się włożyć insygnii?


Mnie się też tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ci się ne wydaje. To tak jest. A do tej niby od kowala się da? I sorry ale ja nie kumac po english! Ile razy mam to mówic? Więc wybacz ale nie włączę sobie angielskiej wersji bo nic nie zrozumiem, nie będę umiał wyłączyc itp. Ale może ktoś hablar po espanol? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:39, Matias16162 napisał:

Nic ci się ne wydaje. To tak jest. A do tej niby od kowala się da? I sorry ale ja nie
kumac po english! Ile razy mam to mówic? Więc wybacz ale nie włączę sobie angielskiej
wersji bo nic nie zrozumiem, nie będę umiał wyłączyc itp. Ale może ktoś hablar po espanol?
xD



Pss. Ustaw angielską. Jak coś nie będziewsz wiedział , wystarczy że przytrzymasz Ctrl i będziesz miał po polsku. Gdy będziesz grał na ang , będzie Ci znacznie łatwiej , i nie wymyślaj że nie będziesz umiał wyłączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:39, Matias16162 napisał:

Nic ci się ne wydaje. To tak jest. A do tej niby od kowala się da?

Yup.

Dnia 11.03.2008 o 16:39, Matias16162 napisał:

I sorry ale ja nie
kumac po english! Ile razy mam to mówic? Więc wybacz ale nie włączę sobie angielskiej
wersji bo nic nie zrozumiem, nie będę umiał wyłączyc itp. Ale może ktoś hablar po espanol?
xD

W tym wątku piszesz o tym drugi raz ;P. To trochę lipka, ale zawsze istnieje coś takiego, jak magiczny klawisz lewego Ctrla, który to przytrzymany zmienia nam chwilowo język na angielski w twoim przypadku.
I nie gadaj, że nie wiedziałbyś jak wyjść, bo takie słowa, jak Menu i Log Off, to na logikę można odgadnąć ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować