Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Bo takie inskrypcje nie są popularne, co tu nie mówić, akurat +15%/-10 nie jest dobre dla wara :/
Ale skin faktycznie ładny, a cena niska- mimo to, nie kupiłbym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle naby, polerować zbroje i ostrzyć miecze, AB weekend na horyzoncie ;[[[[[[[[[[[[[[[[[
For Echovald!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:04, Budo napisał:

A w ogóle naby, polerować zbroje i ostrzyć miecze, AB weekend na horyzoncie ;[[[[[[[[[[[[[[[[[
For Echovald!!!!!!!!!



Echovald... u say... THIS ISS JADE SEAAA!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swój chłop! Wolisz morze właściwe, kopanie, czy wybrzeża? ^^

BTW, Luxoni, łączmy się, bo chyba jesteśmy na Gram.pl mniejszością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:39, SaraterWarrior napisał:

Ja chcę do suxonów! A mnie trzymają w sojuszu kurzów, który na dodatek się rozpada :/

To nie umiesz opuścić gildi? O_o Kwadracik obok nicku w gildiowym spisie ludzi.
btw: Brawo za poziom, napisałeś "suxoni", czujesz się el0? :p

@Ostrowiak
Daj się mu popisać, niech sie poczuje lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn it, muszę wyskakiwać z tej starej gildi, co wszyscy logowali się miesiąc temu (ja też, ale co tam), jak już przestałem kupować pre-paidy to łoła, to czas na GW (hmm ale tego czasu na żadną grę nie mam....). Tak więc jest ktoś z jakiejś miłej luxonowskiej gildii? [AB nie grałem od dawna, ale to dobra rozgrzewka, bo zamierzam znaleźć jakąś gildie strict GvG....]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:13, Ostrowiak napisał:

Skontaktuj się z sojuszem [GORE], bądź [Walk] o ile nie zmienili stronnictwa.


Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:40, Ostrowiak napisał:

Pff -.- Nas nazywają suxoni, ale nie zapominajmy o swojskich kur*ikach -.-


Są suxoni i kurczaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:01, Budo napisał:

/.../

Bo takie inskrypcje nie są popularne, co tu nie mówić, akurat +15%/-10 nie jest dobre
dla wara :/
Ale skin faktycznie ładny, a cena niska- mimo to, nie kupiłbym :/

Biegałem z 15^20, ale jak zobaczyłem skinn to od razu się skusiłem ;P, mimo to że jest -10 armor, póki co mi to nie przeszkadza ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat pewnie, nie na czasie, ale po przeczytaniu paru poprzednich wypowiedzi na "ten" temat wzięło mnie na przemyślenia, a dokładniej chodzi tu o "turniej żuków". Nie macie się co dziwić, że wam słabo szło... te żuki to dla niektórych zwykły sposób na zarobek, przecież mini beetle warty jest 500e+ co jest równoznaczne z wartością 500zł czy 120euro, dlatego nie są to małe pieniądze, ani w grze, ani w rl :) Po dodaniu delikwentów z top 100 do fl, niestety doszedłem do smutnego wniosku (a jeden był na tyle bezczelny, że się przyznał: ze na liście jest TRZY razy na trzech kontach... eh).Z kolei tacy jak Ekelon i No Chance to po prostu bardzo dobrzy gracze i wiedzieli jak używać echo i super beetle :) Inna sprawa to dobre rozdanie przeciwników, czyt. nooby, które gubią się w skillach, albo "pro" którzy nie leją ale "toczą" się po jak najwyższy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 10:53, Piotrek589 napisał:

Którą byście mogli mi polecić, bo sam nie wiem na jaką się zdecydować. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam!

Osobiście polecam Ci zrobić tak jak ja ostatnio. Zakupiłem sobie poprzez pewną stronę w necie Guild Wars: Complete Coleection - czyli wszystkie kampanie + dodatek. Koszt wraz z przesyłką wyniósł mnie około 150 PLN - za taką cenę nie masz szans kupić tego u nas - tzn. taki komplet w ogóle jest u nas niedostępny, bo nasz CDP jakoś nie kwapi się, aby go sprowadzić - ale nie ma się co dziwić skoro zakup wszystkich kampanii + EotN u nich w sklepie to wydatek rzędu ~220 PLN, więc dla nich to gra nie warta świeczki. Przesyłka szła do mnie około 3-4 dni. Jedyny warunek: musisz mieć kartę kredytową lub konto PayPal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Sposób na zarobek, ale w guild wars, a nie w realu. Dla ludzików z zachodu 100 euro to jak pierdnięcie. Nietrudno też się zorientować, że wielu ścigantów wystepowało na kilku kontach, wystarczyło przejrzeć listę i nicki jak Budo Ownz You, Budo Hax, B U D O sprawiają że już wszystko jasne ;]

btw echo i super rollerbeetle to wcale nie jest klucz do sukcesu, powiedziałbym, że często lepiej wziąć echo pod dasha, niż sb. Testowałem to wielokrotnie, a swój najlepszy wynik uzyskałem właśnie w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alle numer...

Nie otwierałem i nie kupowałem wrożb. Dopiero dziś kupiłem otwieram, patrze a tam w środku miniaturka niebianskiego woła.... i to w pierwszej wrożbie.

Potem były rakiety, 100, petardy i zimne ognia, pare razy pech, kilka błogosławieństw i aur szczęscia.
Normalnie Fart, n nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i sorry za spam. ale...

1. Jezeli na codzień gram w GW prophecies, a teraz mam GW Factions wersje na 14 dni i tą postacię z prophecies udam się do Kintaju i kupię sobie np. Zbroję to czy ta np. Zbroja po wygaśnięciu wersji na 14 dni mi się jakoś usunie ?

2. Czy z początkowej lokacji, w ktorej jest się po przypłynięciu z Lwich Wrot do kintaju jest daleko do klasztoru Shing Jea ?

3. Czy w Klasztorze Shing Jea mogę kupić sobie lepszą zbroje niż w tym początkowym mieście... nie pamiętam nazwy, ale tam ma zbroje 60 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 11:19, 1096 napisał:

2. Czy z początkowej lokacji, w ktorej jest się po przypłynięciu z Lwich Wrot do kintaju
jest daleko do klasztoru Shing Jea ?


Niedaleko- przypływasz do Kaineng, albo Marketplace, już nie pamiętam (chyba Kaineng)- krótki run prosto na południe do Marketplace, stamtąd statek na wyspę i spacer na zachód do Shing Jea bodajże.

Dnia 04.02.2009 o 11:19, 1096 napisał:

3. Czy w Klasztorze Shing Jea mogę kupić sobie lepszą zbroje niż w tym początkowym mieście...
nie pamiętam nazwy, ale tam ma zbroje 60 ?


Shing Jea to noob wyspa, se kupisz zbroję 15 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować