Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 10:38, kozuba123 napisał:

Mam Factions i tam jest obchodzony nowy rok :D Czy w innych częściach np. Prophercies
też jest obchodzony nowy rok w ten weekend?


Nie. Bo tylko tam, w Canthcie świętują Nowy Rok o miesiąc później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 09:17, Budo napisał:

Stary, wiem jak wygląda Razah, przestań się czepiac pierdołów ><

Budo, jest w grze jakiś kapelusz z piórkiem? Jeżeli jest, to zapewne wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić jeśli kupie wszystkie części GW i zainstaluje je na jednym komputerze i w prowadze kody z karty aktywacyjnej, a potem wymienie komputer, czy wystarczy wtedy na nowym komputerze zainstalować jedną z części i można grać na swoim koncie we wszystkie części tak jak na starym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 19:23, kozuba123 napisał:

Co zrobić jeśli kupie wszystkie części GW i zainstaluje je na jednym komputerze i w prowadze
kody z karty aktywacyjnej, a potem wymienie komputer, czy wystarczy wtedy na nowym komputerze
zainstalować jedną z części i można grać na swoim koncie we wszystkie części tak jak
na starym?

Najprościej mówiąc: możesz grać na swoim koncie na jakimkolwiek komputerze na którym jest zainstalowane działające gw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne z czym może być jakiś program, to zachowanie ustawień interfejsu. Jeżeli poprzerabiałeś sobie miejsca i wygląd różnych elementów gry, to po zalogowaniu się na mniejszej rozdzielczości ustawienia te mogą się poprzestawiać lub zresetować. Ale nie jest to reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 23:36, kozuba123 napisał:

A na czym polega ten finał?


Na nakarmieniu bóstwa różnymi potrawami, których składniki trzeba zebrać na obszarze kontynentu i dostarczyć kucharzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 09:44, Hubert64 napisał:

A jak można maskę dostać, tzn co trzeba zrobić być na finale czy trzeba coś innego zrobić?


Musisz być na finale. W dodatku jest przygotowywane jedzenie dla boskiego wołu, im więcej dań przygotuje dany dystrykt, tym większe nagrody dla obecnych, ale maskę i tak zawsze dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 09:32, Budo napisał:


Ehh, starą maskę dali :/

a no, nic nowego ://.

Najbardziej na tym evencie mnie śmieszy to, jak noobki biegają za Oxem, już po rozdaniu masek :D. A jak wam idzie na 9 rings ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jakim cudem ale.... maskę miałem w inwentarzu wraz z 8 red bagami. Myślałem, że każdy takie coś dostaje w charakterze prezentu noworocznego, ale teraz nie mam pojęcia skąd to się wzięło. ^^

--> Yanek12
Co ringów, skończyłem jak nabiło się r1 Lucky. I już więcej nie chce mi się stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:56, Los Emilos napisał:

Czy maski są jeszcze rozdawane a jak tak to do kiedy?

Będą rozdawać teraz najbliżej 18 i co trzy godziny(21, 00, 3, 6 i 9) więc nie da się tego przegapić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:58, szerszeń45 napisał:

Ja nie wiem jakim cudem ale.... maskę miałem w inwentarzu wraz z 8 red bagami. Myślałem,
że każdy takie coś dostaje w charakterze prezentu noworocznego, ale teraz nie mam pojęcia
skąd to się wzięło. ^^

Musiales byc w SJM o 9, 12, badz 15. Tyle. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować