Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2006 o 11:20, Songuś napisał:

> zamieszczam link dla szukajacych elite skilli w factions :
> http://www.xennon.co.uk/eliteskills/
> mi duzo pomoglo :]

Extra :) Masz może jeszcze jakieś ciekawe linki??


Według mnie te mapki są dużo lepsze: http://guildwars.gameamp.com/game_map/game_map/0.php!orderBy=21
Natomiast do poszukiwania wszelakich informacji o GW polecam: www.guildwiki.org - Według mnie najobszerniejsza skarbnica wiedzy o GW (jak czegoś nie ma to są odnośniki do miejsc gdize to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... panowie. Chyba dzis znalazłem bug w grze, który pozwala nieźle zarobić na runkach. Nie wiem jeszcze na czym dokładnie polega, ale daje ogromne możliwości. Niestety (a raczej stety) pojawia się on w jednej misji. Na razie nie zauważyłem go nigdzie indziej. Jeśli dowiem się czy jest pewna prawidłowość w moich obserwacjach to dam znać.
Dziś znalazłem dwie superior runki, ok. 10 steel ignots i kilka kluczy dzięki temu bugowi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 20:44, HumanGhost napisał:

Hmmm... panowie. Chyba dzis znalazłem bug w grze, który pozwala nieźle zarobić na runkach.
Nie wiem jeszcze na czym dokładnie polega, ale daje ogromne możliwości. Niestety (a raczej
stety) pojawia się on w jednej misji. Na razie nie zauważyłem go nigdzie indziej. Jeśli dowiem
się czy jest pewna prawidłowość w moich obserwacjach to dam znać.
Dziś znalazłem dwie superior runki, ok. 10 steel ignots i kilka kluczy dzięki temu bugowi.
:-)


ja tam co chwile znajduje superior, gold itemy itp itp

po prostu w canthi sa bardzo bardzo duze dropy (w tyrii mialem 1 superior na miesiac albo i rzadziej; a w canthi co dzien mam superior) [a nie farmie, po prostu sobie gram:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jak zwykle mam słaby drop, nic złotego mi nie wyskakuje, ale miałem szczęście że zdobyłem jednego greena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Cantha dobre itemy lecą az miło. Dziś wyskoczył mi złoty Fiery Kaineng Axe of Fortitude, max damage, +15% damage (bez warunków, czyli zawsze) i +30 Health. Na sprzedaż się raczej nie nadaje (wysoki req. - 11) ale dla mojej wojaczki jest jak znalazł. Wypadałoby tylko poszukać upgrade''u do zastąpienia tego "fiery".
No i runy, major i superior wypadają po prostu nagminnie. Chyba nie tylko mnie, bo ceny u traderów poleciały ostro w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 00:06, Patryk R napisał:

O co chodzi z tymi Alliance battles ? to jest coś w rodzaju GvG ?


12vs12

kurzon vs luxons

12=3 druzyny po 4

guildia moze sie sprzymierzyc z jedna z 2 frakcji, a jej czlonkowie walczyc po odpowiedniej stronie z wrogiem

nie GvG, bardziej AvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 00:15, Arkadiusz napisał:

> O co chodzi z tymi Alliance battles ? to jest coś w rodzaju GvG ?

12vs12

kurzon vs luxons

12=3 druzyny po 4

guildia moze sie sprzymierzyc z jedna z 2 frakcji, a jej czlonkowie walczyc po odpowiedniej
stronie z wrogiem

nie GvG, bardziej AvA



AvA to skrót od Aliance vs Aliance??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 22:02, Arkadiusz napisał:

po prostu w canthi sa bardzo bardzo duze dropy


Wierzę na słowo, albowiem nie mam Factions i gram w Tyrii. Ten błąd sprawił, że wyleciały mi wczorej dwie superiory podczas gdy na Ettinach nie miałem ani jednej.
Powiedzcie mi - czy sytuacja w której potwory się zatrzymują w miejscu, nie atakując i nie ruszając się w ogóle nie jest błędem gry? Muszę tylko jeszcze dojść czemu tak robią, bo nie zawsze tak jest. Od razy mówię, że się nie blokują na jkimś wąskim przejsciu czy za krzakami. Po prostu zatrzymują się na szerokiej drodze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 07.05.2006 o 08:01, HumanGhost napisał:

Powiedzcie mi - czy sytuacja w której potwory się zatrzymują w miejscu, nie atakując i nie
ruszając się w ogóle nie jest błędem gry? Muszę tylko jeszcze dojść czemu tak robią, bo nie
zawsze tak jest. Od razy mówię, że się nie blokują na jkimś wąskim przejsciu czy za krzakami.
Po prostu zatrzymują się na szerokiej drodze. :-)


Miałem to z Glint
looooooooooooooooooool
:D
Dopiero jak ją nieźle zjechaliśmy, to zaczęła rzucać hibernację, ale interrupt i koniec był ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A btw, lepszy bug był kiedyś- że jak potwór chciał użyć skilla to padał na glebę :P
Dość szybko to naprawili, ale podczas jednej z misji to omal nie padłem ze śmiechu :P
ps botów pod sufit, czy AN nic z tym nie zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 08:06, HumanGhost napisał:

> Miałem to z Glint

Hehe. Od razu dementuję - nie chodzi o Glint. ;-D


Tu chodzi o różne potwory. Mi też sie to często zdarza. Nie bardzo często, ale co jakiś czas tak mam, np z Trollami, Minosami i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, w Elona Reach od groma tych botów jest. Nie wiem czemu ANet jeszcze nie zareagowała. Może to jakieś obejście przepisów i nic nie mogą zrobić czy jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować