Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2006 o 20:33, Gosu napisał:

Strasznie zabugowany ten gw factions.Hechmani slabo lecza,gubia sie (zablokowal mis ie ostatnio
monk z rytualista)


Dużo osób na to narzeka, ale moim zdaniem to dobrze. Pomyśl, czy gdyby nagle dano Ci do wyboru henchów grających na poziomie pro, z buildami WoH, Infuse, Bondera, MM, SS itp. to ludzie nie graliby ze sobą tylko brali henchów, a tak jest jakiś bodzieć powodujący tworzenie "żywej" grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 21:39, DragonLord napisał:

graliby ze sobą tylko brali henchów, a tak jest jakiś bodzieć powodujący tworzenie "żywej"
grupy.


Taak, tylko znaleznie pożądnej grupy, która nei bedzie się rozłączać w połowie to raczej trudno znaleźć, nie mówiąc już o monkach, których jest mało, a jak sie jakiś znajdzie to albo nie chce grac, ablo nie umie leczyc ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ty do mnie dzisiaj pisałeś na GW :) Tak mi się coś kojażyło z tym Konradem Potężnym tylko nie mogłem przypomnieć co :P
Słuchaj na razie do waszej gildi nie dołącze bo [Pls] najpierw mnie wyżuciło a potem mnie błagali na kolanach bym do nich wrócił :P. Narazie dużo trenuje gvg mam już dobrego Monka więc to tylko kwestia paru tygodni i wracam do was Wohjownicy Gramu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...pisłaem dziś tylko do Dragona, ale do ciebie?? Nie przypominam sobie, chyba że masz postać Tomek Zawodowiec???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 21:50, graczomaniak napisał:

Hmmm...pisłaem dziś tylko do Dragona, ale do ciebie?? Nie przypominam sobie, chyba że masz
postać Tomek Zawodowiec???:D


Ty no normalnie moja postać to King Anonym Smok/Monk/Blue itd... Też tak jakoś dziwnie do mnie dragon mówiłeś a ja wogule nie kapowałem o co chodzi, może to łącze się pochrzaniło :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...raczej pisłem do Dragona bo On grał na HA. To może pote m coś przeskoczyło, ale żeby mnie whisper zdradził ech...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to jezeli mam gw + gw f to normalnie dwie instaluje i pozniej uruchamiam tylko gw f??(a na polska wersje czekam poniewaz umiem dosc angielski ale nie perfect;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 22:07, graczomaniak napisał:

i grasz do bólu.:))


No do bólu :( Dosłownie. Szlag człowieka może trafic na:
- henchów
- misje (o co chodzi w tych misjach w "miastach"? Jest wielu wrogów, zegarek i polecenie żeby wybijac bosów w określonym czasie)
- ograniczenie graczy
- nuuuuda
mowa oczywiście o Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak Factions dość że jest o wiele trudniejsze, to jeszcze gra tam mało graczy i jest o wiele mnie jciekawe od Tyrii ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te misje to typowy suvivor, ktora druzyna zabije wiecej, ta jest w high scores ;)
nudy nie uswiadczylem, po prostu lubie te gre, henhe, nie narzekam - tacy przecietni gracze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy do tego duuuzo trudniejsze misje, wiec potrzebny jest lepszy sklad (czyt. z henchami jest kiepsko); do tego cala zabawa po skonczeniu zabawy na wyspie poczatkowej dzieje sie praktycznie w miescie (jestem na 3-ciej misji, wiec jak juz raz napisalem kieruje sie wygladaem mapki), masakrystycznie szybkie zdobywanie levelu (praktycznie po kilku/kilkunastu godzinach mozna miec wysoki level, a misje za 1k gdzie tylko sie wychodzi z miasta sa porazka ;) - co tylko sprawia, ze prawie od razu mamy x skilli, ktore trzeba przejrzec i _kupic_ te fajne, a nie jak w GW:P dostac :/) a wychodzi na to, ze jesli ktos zaczyna zabawe z Guild Wars topowinien zaczac od jedynki :-P

PS. A jak z henchami kiepsko i trudno zebrac ekipe to znaczy, ze czas sie rozejrzec za gildia ^^. Chyba juz nie dlugo sie popytam czy mnie do Wojownikow Gramu nie przyjma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2006 o 22:35, Piotrek K. napisał:

^^. Chyba juz nie dlugo sie popytam czy mnie do Wojownikow Gramu nie przyjma ;)


Jakich Wojowników? Nie znam takiej glidi :P A już wiem, kiedyś była.....

A te misje survivor to obowiazkowe czy da sie je jakoś "obejsc"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 22:38, Arar napisał:

Jakich Wojowników? Nie znam takiej glidi :P A już wiem, kiedyś była.....

Ostatni post z lista czlonkow, oficerow i nazwa gildii podaje nazwe - Wojownicy Gramu. Jesli nie jest to poprawna nazwa to przepraszam. Niestety, siedze ''w temacie'' ;P i tylko skorzystalem z ''wyszukajki'' by znalezc powyzszy post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 22:52, Piotrek K. napisał:

> Jakich Wojowników? Nie znam takiej glidi :P A już wiem, kiedyś była.....
Ostatni post z lista czlonkow, oficerow i nazwa gildii podaje nazwe - Wojownicy Gramu.
Jesli nie jest to poprawna nazwa to przepraszam. Niestety, siedze ''w temacie'' ;P i tylko
skorzystalem z ''wyszukajki'' by znalezc powyzszy post :)


Już nie ;) Teraz Troublesome Heroes [TsH]. Nowa jakość połączona ze starymi tradycjami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2006 o 21:39, DragonLord napisał:

Dużo osób na to narzeka, ale moim zdaniem to dobrze. Pomyśl, czy gdyby nagle dano Ci do wyboru
henchów grających na poziomie pro, z buildami WoH, Infuse, Bondera, MM, SS itp. to ludzie nie
graliby ze sobą tylko brali henchów, a tak jest jakiś bodzieć powodujący tworzenie "żywej"
grupy.


No nie popadajmy w skrajnosc...nie musza byc pro, ale leczyc i nie gubic sie to chyba powinni, tym bardziej ze siebie lecza skubance a o mnie juz zapominaja :) , resowanie tez jest walniete stoi nad toba monk i sie zastanawia : Wskrzesic ? nie wszkrzesic ? o to jest pytanie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować