Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Human: nie chce podawać ludziom gotowych bulidów, bo za 6mcy każdy będzie miał taki sam :P
Niech ruszaja głowa, a umiejetnosci ktore tam podałem, sa pod R/E.
Huntersa nie lubie, trzeba trafic idacego/lezacego przeciwnika aby krwawil :/
Jak się chce degen to się bierze, strzały krawiace +viruience :> -10 na około 10s, przy 5 koszt energi ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Hunters Shot to jest to bardzo przydatny skill. Poza tym, że jest tani - tylko 5 energii - to jeszcze dodaje obrażenia a niekiedy też może spowodować krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 17:44, Arkadiusz napisał:

cos ty taki niecierpliwy, kody zaczeli wysylac od 8 maja, w odpowiednim czasie wysla
i do ciebie :P

wg mnie obrazka na plotnie nie bedzie; zamiast tego daja specjalnego minipeta (napisz /bonusitems
)
ale to moja opinia i moge sie mylic


Gdybym wiedział że to od wczoraj wysyłają to bym nic nie pisał :D
dzięki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 18:55, Kamil.i.Maciek napisał:

Powiedzcie mi do Monka dobry jest Renger ? :) Albo ME?


Według wielu ludzi, do Monka każda profesja pasuje. Zazwyczaj wybiera się tę, u której ciężko odblokować skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 19:08, Furrbacca napisał:

Według wielu ludzi, do Monka każda profesja pasuje. Zazwyczaj wybiera się tę, u której ciężko
odblokować skille.


No właśnie miałęm Wariora i ten monk no taki nie owaki :P Napewno nie polecam Wariora
A doradź co lepiej Rengera czy ME ? :] Bo z tego co widze wytrzymałość monka na ataki jest mała dlatego musi być duży dystans ataku :P A więc pozostaje chyba Renger bo strzela z łuku a podczas bitwy na gvg gdzie trzeba leczeć kolegów to chyba taki mix jest chyba najlepszy :P
Ale ja niewiem bo jestem tylko Brygadzistą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 19:27, Kamil.i.Maciek napisał:

No właśnie miałęm Wariora i ten monk no taki nie owaki :P Napewno nie polecam Wariora
A doradź co lepiej Rengera czy ME ? :] Bo z tego co widze wytrzymałość monka na ataki jest
mała dlatego musi być duży dystans ataku :P A więc pozostaje chyba Renger bo strzela z łuku
a podczas bitwy na gvg gdzie trzeba leczeć kolegów to chyba taki mix jest chyba najlepszy :P
Ale ja niewiem bo jestem tylko Brygadzistą :P


Co do doradzania... Mnie nie pytaj, ja tutaj jestem początkujący :P. Me jest bardzo częstym wyborem, ponieważ ma kilka ciekawych skilli do wykorzystania w buildach monka, a poza tym podobno nieprzyjemnie się nim gra jako pierwszą postacią (tak samo jak Ele podobno). A monk nie jest od atakowania. Siedzi sobie cichutko w cieniu drużyny i przebąkuje cicho ''orison of healing'' ''heal party'' ''heal other'' (ewentualnie protection''y jakieś). No, chyba że grasz buildem 55hp. A w gvg nie będziesz miał czasu atakować innych, jeśli zamierzasz leczyć kolegów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 19:27, Kamil.i.Maciek napisał:

No właśnie miałęm Wariora i ten monk no taki nie owaki :P Napewno nie polecam Wariora
A doradź co lepiej Rengera czy ME ? :] Bo z tego co widze wytrzymałość monka na ataki jest
mała dlatego musi być duży dystans ataku :P A więc pozostaje chyba Renger bo strzela z łuku
a podczas bitwy na gvg gdzie trzeba leczeć kolegów to chyba taki mix jest chyba najlepszy :P
Ale ja niewiem bo jestem tylko Brygadzistą :P


Monk? duzy dystans ataku? błe.... jeśli juz to musi stać blisko (drzewko ze zdolnościami "smiting") :P

Ale jęsli zamierzasz leczyć (czyli stosować normalnego monka) to zapomnij o atakowaniu - co do drugiej klasy to zwróć przede wszystkim uwagę na czary pozwalające zyskiwać dodatową energię - bo monk bez energii to martwy monk :P - lub pozwalające na uniki.

a) mesmer - czary do zyskiwania energii
b) warrior - bonetti defense - uniki + energia = dwa w jednym :P
c) ranger? hmm.... :P troche bez sensu dla monka leczącego, prędzej dla smitera
d) assassin - uniki
e) rytualista - dodatkowe wspomaganie leczenia (ale nie testowalem)
f) nekromanta - OoB - mana za koszt zdrowia - kiedyś popularny skill szczególnie przy DBoon, teraz nieco mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem!

g) elementalista - glyphy są fajne z divine spirit - ale tez bardziej dla smitera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rt jest relatywnie dobrym healerem imo. Przywołujesz ze 2-3 spirity (spirit of life, recuperation i preservation (jak masz tego elita)) bierzesz skilla który zabija ducha i w zamian leczy cały team, pykasz skilla na leczenie który w treści ma napisane że jak trzymasz jakiś item (czyli te prochy) to zyskujesz 3 energii za każdym razem jak go rzucasz. No i coś do resowania i zdejmowania statusów z przyjaciół (dobry jest healujący skill rytualisty, który po znalezieniu sie w pobliżu ducha usuwa dodatkowo statusy). Gram tak już od jakiś 2 tygodni i nie narzekam, udaje mi się bezproblemowo leczyć całą drużynę, jednynym problemem jest wolny reload niektórych skilli węc czasami trzeba poświęcić tu i ówdzie pare duchów, jednak nie jest to zmarnowane bo leczy się wtedy cały team. IMO dość prosty built i przyjemnie się nim gra, nie trzeba jakoś specjalnie się przemęczać a wogole jak juz masz dodatkowego monka w drużynie (nawet Tai) to przez 95% rozgrywki trzymasz wszystkich przy max. życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 19:08, Furrbacca napisał:

Według wielu ludzi, do Monka każda profesja pasuje. Zazwyczaj wybiera się tę, u której ciężko
odblokować skille.


Nie - nie każda - a na pewno nie taka "losowa" jak podałes - druga profesja u monka jest bardzo ważna i należy ją wybrać na podstawie swoich doświadczeń i eksperymentów - tzn. należy pograć trochę na samych skilach "monkowych" (np. w trybie PvP only) i zobaczyć czego nam brakuje by stać się jeszcze bardziej efektywnym i poszukać tego w innych profesjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 20:18, emik napisał:

jestem początkujacym graczem w GW - mam pytanie jaka najlepiej profesja pasuje do zabójcy?


Jako że jestes początkujący odpowiem - nie ma w tej grze czegoś takiego jak słowo "najlepsze" - nie ma najlepszych, "jedynych słusznych" skilli, przedmiotów, profesji itd, itp. Możesz grać tak jak jestes a mimo to wygrywać

Zobacz co napisałem przy monku - każda druga profesja ma wady i zalety - i w zależności od tego jakim monkiem (typem) grasz lub z jaką Ci jest wygodnie - to takiej używasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 20:42, Bartosz_Rain napisał:

Ja mam takie pytanie i przepraszam jesli juz taka odpowiedz byla. co daje monkowi 55hp ze jest
55hp?? :)


Wbrew pozorom bardzo dużo. Monk ma taki skill co się zwie protective spirit. Gdy masz ten enchant na sobie, możesz stracić od jednego ataku tylko 10% swojego max hp. Jeżeli masz 55hp, to od każdego ataku tracisz max 5hp. Gdy połaczymy to z Healing breezem i mendingiem to taka postać jest praiwe nieśmiertelan (prawie). Do tego użyjemy paru enchantów takich jak balthazars spirit, i essence bond i kazdy atak odnawia nam mane.

Monk 55hp do ataku wykorzystuje Shield of judgement, gdy kto go uderzy to jest przerwacany i otrzymuje obrazenia. Postać tqa służy głownie do farmienia. I 55hp nie musi być monk. Ja dla przykładu używam 55hp mesmera, który do ataku wykorzystuje Imaginary Weapons (42 dmg co sekunde fla jednego wroga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 20:42, Bartosz_Rain napisał:

Ja mam takie pytanie i przepraszam jesli juz taka odpowiedz byla. co daje monkowi 55hp ze jest
55hp?? :)


Jeśli 55 hp stanowi max jego zycia a masz coś takiego co pozwala zadać Tobie tylko obrazenia np. o wartości 10% max zycia konczy sie na tym ze życie może Ci spaść o tylko 5hp na jednen cios/atak przeciwnika. A taką wartośc łatwo wyleczyć poprzez samo zwiększenie regeneracji życia nie mowiac o innym leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 20:42, Bartosz_Rain napisał:

Ja mam takie pytanie i przepraszam jesli juz taka odpowiedz byla. co daje monkowi 55hp ze jest
55hp?? :)
Z gory dziekuje
PS Fajny ten smok-minipet z EK


wkladasz do kazdej czesci zbroi runa superrior (-75 zycia)
bierzesz do reki bron z malusem do zycia

ogolnie masz kilka mozliwosci, 55hp, 33hp, i jeszcze jakies inne kombinacje (jak zginiesz i masz dodatkowo DP)
czasem martwego monka trzeba 10 razy ozywiac zeby wstal :P

co daje mienie 55hp?
normalnie to mnich/necro by ginal po pierwszym udezeniu :P
ale sa skille ze atak nie moze zabrac ci wiecej niz 10% zycia (czyli 5 hp), a jaki to problem wyleczyc te kilkanascie punktow zycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 21:00, Arkadiusz napisał:

ogolnie masz kilka mozliwosci,



>55hp,
Podstawowy...

>33hp,
19 lvl, albo 15DP i zdjecie grim cesta dajacego -50 hp.

Dnia 09.05.2006 o 21:00, Arkadiusz napisał:

i jeszcze jakies inne kombinacje (jak zginiesz i
masz dodatkowo DP)


To prawda (wtedy tez trzeba zdejmowac armor z superiorami - wieksze dp), według mnie najlepsze co moze być to ustaiwenie 13hp. 15DP i focus zabierający 20 hp (do zdybycia tylko w queście z pre i gold drop). Potwory są w stanie zabrać ci tylko 1hp. Przy +9 do regenu, hp ci wogole nie spada (przy 55hp ten pasek czasem sie troche rusza :p). Niestety 15DP masz tylko do momentu gdy padnie pare stworków, daltego najlepiej to wykorzystać robiąc ogrooomne aggro, a potem SoJ''em wszystko ubić. GDy beidzesz mial za duzo hp to szybko zmieniamy focus na -50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie wrażnie, jakby serwis guildwars.pl sobie odpuścił? Od dawna zkurzone "zielone przedmioty", skille A i Rt wprowadzone niby są, ale często mają błąd (np. Unsuspecting Strike według nich na 0/1 poziomie Critical Strkies zadaję 1 obrażenie, tymczasem jest to co najmniej 17-18 punktów o ile dobrze paiętam), poradnik farmienia w SF również do bani (a szczególnie teraz, wcześniej pisałem o uaktalnienie, nawet napisałem poprawkę do buildu SS, ten który podali klasyfikował sie do stanu "n00b", ale nie poprawili go). Mapa Świata nie ma nawet kawałka Canthy. Zbroje mają ikonki A i Rt, ale świeci w nich pustkami. W "Faction Points" nie ma nawet słowa o Kurzick i Luxon faction. Jedyne co zostało to newsy, ale to trochę za mało jak na "najlepszy serwis o guildwars w Polsce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować