Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No nie moge. Jak znaleźć sie po jednej ze stron? Przy wejściu do HzH stoi Guardsam i mówi mi że nie może mnie wpóścić bo nie jestem po stronie Kurzicków. To zależy od ilości Factions?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 00:53, Gosu napisał:

resowanie tez jest walniete
stoi nad toba monk i sie zastanawia : Wskrzesic ? nie wszkrzesic ? o to jest pytanie ? ;)


Jakby to takie proste było... Kurna, w czasie misji próbuję kogoś wskrzesić, staję nad nim, klikam od cholery i ciut ciut w to Restore Life, a tu dupa. Nic się nie dzieje. Próbuję obejść ciało i jakoś z drugiej strony, ale skill się nawet nie uruchamia. Nie, wiem, może coś źle robię, ale po prostu nie mogę wskrzesić... A postać sie właśnie w taki sposób zachowuje - stoi bez ruchu nad ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 09:23, Arar napisał:

No nie moge. Jak znaleźć sie po jednej ze stron? Przy wejściu do HzH stoi Guardsam i mówi mi
że nie może mnie wpóścić bo nie jestem po stronie Kurzicków. To zależy od ilości Factions?


To zależy od misji głównej, po pierwszym "pokonaniu" Shiro masz możliwość pójścia do Kurzicków i Luxonów, a to po której jesteś stronie zależy wyłącznie od ilości aktualnej faction stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co wy Factions jest lepsze dostajesz więcej XP i w ciągu 3-ech dni masz już Assassina na 20 lvl :] i możesz też statkiem popłynąć do Tyri i zrobić całą kampanie w Tyri :] Taka możliwość może bardzo dobrze wytrenować bohatera, ż ewszystko będzie miał na +20 :], i muzyka lepsza a z tymi misjami w miesicie to trzeba uważnie czytać w L tekst misji o co w niej chodzi :)
PS: Nie moge się normalnie doczekać Polskiej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 12:15, Kamil.i.Maciek napisał:

No co wy Factions jest lepsze dostajesz więcej XP i w ciągu 3-ech dni masz już Assassina na
20 lvl :] i możesz też statkiem popłynąć do Tyri i zrobić całą kampanie w Tyri :]


Nie wiem czy to jest tkaie dobre dla osoby która dopiero zaczyna grać Factions. Do tego osoba która ma tylko Factions nie może nigdzie popłynąc (tylko na battle isles). Taki nowicjiusz wogóle nie bedzie miał czasu zapoznać się z grą (wyspa jest krótka). musi kupić większośc skilli. No jednym słowem można sie w tym pogubić jeżeli pierwszys raz to wszystko widzisz. Nie wiem czy takie wpuszczanie newba na głębokie wody jest całkiem dobrym pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 11:43, DragonLord napisał:

To zależy od misji głównej, po pierwszym "pokonaniu" Shiro masz możliwość pójścia do Kurzicków
i Luxonów, a to po której jesteś stronie zależy wyłącznie od ilości aktualnej faction
stron.


aktualnej w sensie calkowitej jaka zgromadzilo sie (tzn. nie ile masz na pasku (bo tam max to 10k), ale takze tej juz wczesniej wydanej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy postaciami z TYri da sie robić misje w Cantcie i czy ludkami z Canthy da sie robic misje w Tyrii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 15:51, Jarzy napisał:

Czy postaciami z TYri da sie robić misje w Cantcie i czy ludkami z Canthy da sie robic misje
w Tyrii?


Jeśli posiada się obie części? Tak. Jedynie jest kilka misji, które są tylko dla tych co przyszli z Tyrii (Foreign) i dla tych co są z Canthy (Local). W pewnym momencie drużyna, której postacie zostały stworzone w Canth''cie, spotyka się z drużyną co przybyła z Tyrii i wykonuje tutaj misje. Wtedy idą oni razem i mają za zadanie wykonać do końca misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z questem [I]Captured Son[/I]. Gram A/W 13lvl i za nic nie mogę zrobić tej misji. Próbowałem z różnymi drużynami kilka/naście razy i nic.

Znacie jakieś sposoby na to zadanie? Ewentualnie może kilku zaawansowanych graczy mi pomoże? :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:46, Kamil.i.Maciek napisał:

Olej to jak bedziesz miał 20 lvl to wróć :]

Mam teraz takie pytanko mam A/MO20 20 lvl zdobyłem jeszcze kilka pointów dlaczego ich nie moge
dodać ? :[


a o jakich pointach mowisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:46, Kamil.i.Maciek napisał:

Olej to jak bedziesz miał 20 lvl to wróć :]

Mam teraz takie pytanko mam A/MO20 20 lvl zdobyłem jeszcze kilka pointów dlaczego ich nie moge
dodać ? :[

Jeśli sttribute points to być może masz daną ceche na maxa napakowaną.Wtedy trójkąt od zwiększania jej zaciemni sie.

Marcins->captured son to naprawde trudne do wykonania zadanie.Mnie pomagał ziomek z mojej gildii,który ma wypakowanego woja zrobionego w Tyrii i bez większych problemów sobie poradziliśmy.PRzede wszystkim w tym zadaniu potrzebni są wojacy i magowie,którzy walną na większy obszar czarem.Bardzo ważni są ludki od leczenia.No i nie wolno sie spieszyć!Fajne jest to zadanie!Bardzo je lubie!Tak samo jak Quaimangs Last Stand!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2006 o 09:40, Furrbacca napisał:

Jakby to takie proste było... Kurna, w czasie misji próbuję kogoś wskrzesić, staję nad nim,
klikam od cholery i ciut ciut w to Restore Life, a tu dupa. Nic się nie dzieje. Próbuję obejść
ciało i jakoś z drugiej strony, ale skill się nawet nie uruchamia. Nie, wiem, może coś źle
robię, ale po prostu nie mogę wskrzesić... A postać sie właśnie w taki sposób zachowuje - stoi
bez ruchu nad ciałem.



Tylko ja mowilem o henchmanach nie o graczach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam all robie z hecnhcami :) ale qety zaprzestalem juz, Powod? nie oplaca mis ie ich robic..skoro zwyzyli poziom Prologu i mozna z niego wyjsc na 20 lv (ja na 19lv wyszedlem) i qesty sa rownie trudne bo walczy sie z 20lv to dlaczego nagroda jest mare 150 gold?! tyle to ja sobie moge wziasc zabijajac 2 mobow -.- ja rozumiem ze niektorzy nie wychodza na tym 20 lv z prologu wiec powinny podzielic.Dla wysoko lv moglyby sie uaktywniac qesty z weszej polki (lepsza nagroda) a dla low lv inne.Po co mam sie meczyc 1 h z qestem zeby dostac marne 150 g...bez sensu troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 12:35, Arkadiusz napisał:

aktualnej w sensie calkowitej jaka zgromadzilo sie (tzn. nie ile masz na pasku
(bo tam max to 10k), ale takze tej juz wczesniej wydanej)


Raczej tej z paska, gdy miałem 10k Kurzick (po queście wmagającym go) i zamieniłem wszystko na Amber (pyszne 30k :D), to sam miałem 0/0 i żaden Kurzick nie chciał ze mną gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować