Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2010 o 18:51, Ash napisał:

Zwyczajny. Osobiście preferuję Mo/E, elitkę UA i Glyph of Lesser Energy. No i Seed obowiązkowo
z co najmniej r9 SS.

on raczej chce dla hero, nie mieszaj mu w głowie SSami i Seedem, bo się dziecko kompletnie zgubi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię teraz zakupy na amazonie, kupuje między innymi książkę Ghost of Ascalon i jeśli ktoś chce tą książkę kupić to niech się zgłosi do mnie na GG ( w podpisie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 18:51, Niewiernus napisał:

> /ciach/
Dobre na HA, ale nie na PvE imo.


Na HA też złe! Toż to wykastrowany z najważniejszego skilla build na monka infusera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 19:29, cinus2 napisał:

> > /ciach/
> Dobre na HA, ale nie na PvE imo.

Na HA też złe! Toż to wykastrowany z najważniejszego skilla build na monka infusera :P


Ten kto mu wrzucał nie miał fuse''a i wstawił byle jaki skill, ciii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 18:55, Daelor napisał:

on raczej chce dla hero, nie mieszaj mu w głowie SSami i Seedem, bo się dziecko kompletnie
zgubi ;]


W sumie racja, ale napisał dla Mo na heal ;) nie skumałem że może mu chodzić o hero ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 18:55, Daelor napisał:

> Zwyczajny. Osobiście preferuję Mo/E, elitkę UA i Glyph of Lesser Energy. No i Seed
obowiązkowo
> z co najmniej r9 SS.
>
on raczej chce dla hero, nie mieszaj mu w głowie SSami i Seedem, bo się dziecko kompletnie
zgubi ;]


Dziecko ? Wypraszam sobie szczylu, nie potraficie pomóc to się nie wypowiadajcie. Ok, build do pupy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:19, Chlorofil napisał:

Dziecko ? Wypraszam sobie szczylu, nie potraficie pomóc to się nie wypowiadajcie. Ok,
build do pupy i tyle.


To nie my nie umiemy pomóc, tylko Ty nie umiesz czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 11:14, cinus2 napisał:

> Chętnie nabęde Grim Ceste (-50hp), i Totem Axe, albo Rajazans Fervor... ktoś ma
na sprzedaż
> ?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20586&u=764
lub
http://www.guildwars.pl/forum/viewforum.php?f=7

Myślisz, że będe rejestrował się na jakichś forach, skoro tutaj spokojnie ktoś życzliwy mi to sprzeda w tym wątku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2010 o 21:19, Chlorofil napisał:

Dziecko ? Wypraszam sobie szczylu, nie potraficie pomóc to się nie wypowiadajcie. Ok,
build do pupy i tyle.


dzięki za potwierdzenie moich słów :)


ktoś robi jeszcze dtsc? mam do wymaksowania kurzicka, a trochę wypadłem z obiegu i nie ogarniam tego nowego builda po nerfach. jakby ktoś był chętny, to niech da znać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 17:35, Daelor napisał:

ktoś robi jeszcze dtsc? mam do wymaksowania kurzicka, a trochę wypadłem z obiegu i nie
ogarniam tego nowego builda po nerfach. jakby ktoś był chętny, to niech da znać :>


Z tego co pamiętam to po nerfach dtsc robi się z PUGami wolniej niż sam vanq dt z h/h ;)
Osobiście polecam vanqi Morostava, łatwe, szybkie, przyjemne i dające sporo punktów.

edit: lub też zmienić kurzicków na luxów (o ile jeszcze nie masz). MQSC ciągle żyje i ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2010 o 17:47, Ha_Xior napisał:

Osobiście polecam vanqi Morostava, łatwe, szybkie, przyjemne i dające sporo punktów.

jakiś linkacz może? na pvx nie ma ;(

Dnia 30.07.2010 o 17:47, Ha_Xior napisał:

edit: lub też zmienić kurzicków na luxów (o ile jeszcze nie masz). MQSC ciągle żyje i
ma się dobrze.

najpierw muszę nabić kurzicka, co mi zajmie DUŻO czasu znając mój zapał. no ale potem luxon do Goda, bo na max party mi się nie chce farmić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 18:10, Daelor napisał:

najpierw muszę nabić kurzicka, co mi zajmie DUŻO czasu znając mój zapał. no ale potem
luxon do Goda, bo na max party mi się nie chce farmić :P


Szybciej Ci pójdzie max party z kasą z eventów, pvp i normalnej gry. Jak będziesz bił luxona to zapraszam do [CYRK]u ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 18:10, Daelor napisał:

jakiś linkacz może? na pvx nie ma ;(

A no nie ma, bo tam robi się normalny vanq a nie SC ;)
Zależy kim grasz ale najlepiej te vanqi robi się IMO teamem rt (player) + discordy + 2xhench woj+2xhench monk, ew 2 players + discordy. Jak masz trochę kasy to opłaca się zaopatrzyć w esencje (i tak się zwraca kasa za vq)

Dnia 30.07.2010 o 18:10, Daelor napisał:

najpierw muszę nabić kurzicka, co mi zajmie DUŻO czasu znając mój zapał. no ale potem
luxon do Goda, bo na max party mi się nie chce farmić :P


No ja do swojego goda na sinie wbiłem luxa i farm title. Teraz opłaca się kupować party ponieważ ludzie mają nadal spory zapas toników z WD, które sprzedają za grosze ;) Także polecam wbijanie luxów na MQSC i wyłożenie grosza na party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, dzięki.

ja jednak dobiję tego kurzicka, bo mam już chyba r8, luxona nie chce mi się zaczynac od zera ;]
wiesz może, jakie są teraz ceny ppoints? dawno nie grałem, a tu jeszcze 7k do max party ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak niepostrzeżenie przebuliłem na necro farmera 55 w piździec golda, a nie wiem nawet gdzie można z powodzeniem uskuteczniać farm. Wiem, że FoW odpada, bo nie daje rade tam, w UW też, minotaury dają rade, hydry w sumie też... ale to nie opłacalne jest. Więc pytanie, czy wydałem kase niepotrzebnie? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować