Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Hej. Piszę w dwóch sprawach:
1. Czy jest ktoś z was lub może zna jakąś polską gildie, która ciągle funkcjonuje, można w niej pogadać na luzie podczas gry, wspólnie robi wypady na UW/FoW itd., może nawet gra PvP? Jeśli tak to dajcie znać, bo wróciłem do gry wbijać punkciki do HoMa, a bez gildii to tak... nudno troszkę. :)
2. Jeśli komuś z was: pałętają się Deldrimor Armor Remnants w skrzynce czy też inne ajtemki do hero, ma za dużo unded minipetów i nie wie co z nimi zrobić, ektoplazma wylewa się z plecaka, platyna obciąża sakiewkę, a xunlai patrzy na was krzywo widząc ile macie materiałów na armory - to proszę o kontakt. :D
Jakby ktoś chciał pograć czy coś to IGN: Quelis Lavish. Inne metody kontaktu na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 21:28, barsum napisał:

2. Jeśli komuś z was: pałętają się Deldrimor Armor Remnants


http://www.gwpvx.com/Build:Team_-_Glint%27s_Heroway
W 18 minut bez wysiłku można mieć jedną szmatkę (można robić z drugim graczem). Albo kup, 4-5k za sztukę to już nie majątek.


(Outie, ani słowa o naszym ostatnim failu na Glint)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat o szmatki to tak przy okazji pytam jakby ktoś miał, bo to akurat najmniejszy z moich problemów, jeden ZQ na RA i już jest. Gorzej z kasą na armory i 4 bronie. :( GW2 nie ma jeszcze daty premiery, także może zdążę się wyrobić z tymi 30 pkt. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka. Chce wrócić do gry, ogarnąć trochę PvE. Jaką postać najlepiej zrobić, żeby załapywać się bez problemu na UW/FoW/DoA/inne elitarne lokacje. Oprócz assassina, który chyba nadal dominuje? Myślałem nad mesem, necro i ele. Nie mogę się zdecydować ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 15:15, Ash napisał:

SC? Mes.
Normalna gra? Dowolna.

Miało być krótko to jest.


Chodziło mi głównie właśnie o te SC. FoW bez problemu mesmem?

Warek pewnie dalej useless jeżeli chodzi o highendowe pve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 15:17, Orionov napisał:

Chodziło mi głównie właśnie o te SC. FoW bez problemu mesmem?


Na sc się nie znam i nie chodzę, ale panic, i vor caller sprawdza się wszędzie.

Dnia 06.03.2012 o 15:17, Orionov napisał:

Warek pewnie dalej useless jeżeli chodzi o highendowe pve?


Zależy co rozumiesz pod pojęciem "hajdżendowe pivii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 15:26, Ash napisał:

> Chodziło mi głównie właśnie o te SC. FoW bez problemu mesmem?

Na sc się nie znam i nie chodzę, ale panic, i vor caller sprawdza się wszędzie.

> Warek pewnie dalej useless jeżeli chodzi o highendowe pve?

Zależy co rozumiesz pod pojęciem "hajdżendowe pivii".


Hehe, coś pokroju DoA, UW. Z tego co przeglądałem na pvx to na FoW się łapie. Trochę bida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 21:06, Chlorofil napisał:

Chciałby ktoś wymienić konto [m]


W wątku z ogłoszeniami jest przypięty post, w którym jest prośba by nie zamieszczać ogłoszeń dotyczących sprzedaży czy wymiany kont do rożnych serwisów czy gier. Ta prośba ma moc na całym forum. Treść ogłoszenia kasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni post nic nie dał, więc ponawiam.

Szukam kogoś do wbicia paru punktów w HoM. Głównie chodzi o zadania z Guild Wars Beyond oraz robienie bonusów w misjach.

Kontakt w podpisie. Ewentualnie nikła szansa na złapanie w grze - "Mordant the Monk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Obliczyłem sobie, że jeśli chce zdobyć te 30 pkt do HoMa to muszę mieć około 80 ecto. Jest to dla mnie liczba naprawdę przerażająca(dla niektórych z was pewnie przerażająco mała :P), gdyż dotychczas utrzymywałem się(jak jeszcze grałem tj. rok temu) głównie z Z-keyów farmionych okazjonalnie na RA i itemkach z eventów. W związku z tym mam kilka pytań, mam nadzieję że ktoś mi odpowie. :)

1. Czy jest ktoś z was w jakiejś fajnej polskiej gildii? Bo do farmienia takiej ilości ecto przydałoby się towarzystwo, zawsze lepiej się gra rozmawiając. :)
2. Byłby ktoś chętny zrobić The Deep? Bo oprócz kasy, potrzebuje jeszcze jakiegoś tytułu. Ewentualnie zamiast tego mogę zrobić DoA/FoW/UW albo SF, ale myślę że to jest najszybsze do zaliczenia.
3. Do gry mam tylko elementalistkę, długo by gadać czemu, którą muszę to ecto wyfarmić. Znalazłem kilka buildów które chyba się nadają, chociaż nie wiem czy wszystkie działają(wiem że były różne nerfy itd.). Bardzo bym prosił o radę. Gear mam w tej chwili tylko do Fire, ale broń mogę łatwo zdobyć(mam ten pakiet misji). Oto co znalazłem:

http://pvx.wikia.com/wiki/Build:E/R_Dust_and_Feather_Farmer
Chyba najbardziej pasujący do mojego gearu i prosty build do farmienia. Jedyny problem jest taki, że ciężko widzę wyfarmić na tym taką sumę kasy, w szczególności że to jakoś specjalnie nie schodzi. :P

http://pvx.wikia.com/wiki/Build:E/Mo_Savannah_Heat_Farmer
Na tym mógłbym pofarmić Smite Crawlery, dzięki czemu od razu dostawałbym ecto, i to chyba dość szybko. Niestety nie wiem czy ten build działa tak jak powinien i czy jest opłacalny. Zawsze można tym pofarmić również Kiriny - tylko czy to opłacalne?

http://pvx.wikia.com/wiki/Build:E/W_SH_Smite_Farmer
To samo co wyżej, tylko trochę inny build. Obydwa wydają mi się dobre, pytanie tylko czy działają jak powinny i jak bardzo są produktywne. Problem w nich jest taki że muszę pozałatwiać trochę gearu, ale nie jest to aż tak wielki problem, a jeśli farmi się szybko i przyjemnie to czemu nie. :)

http://pvx.wikia.com/wiki/Build:E/Mo_330hp_Elementalist_Farmer
W tym buildzie musiałbym zmienić najwięcej gearu, jednakże wydaje mi się on chyba najlepszy ze wszystkich powyższych, jeśli tylko wciąż działa.

Bardzo dziękuję za każdą pomoc i mam nadzieję że jakoś mi się uda z waszą pomocą wbić te 30 pkt. :)
IGN: Quelis Lavish
Inne formy kontaktu na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farmić nie warto. To zabiera całą przyjemność z gry. Ja kilku Obsi, kilku E-Blade, niektórych innych ładnych broni dorobiłem się prostu grając. Tak się fajnie zdobywa doświadczenie i kasę. Warunek - trzeba mieć TS i z kim gadać podczas wańkowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czego ludzie uważają, że starczy aby 30 pkt w HoM-ie. Nie bez powodu tych punktów można zdobyć 50, a to, że na razie aby za 30 pkt są pokazane jakie są nagrody niewiele znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego opresyjne szukam jakiejś gildii. :) Co do farmienia to farmić można, byle było to przyjemne. Planuje spróbować pograć Spirit Spammerem jako ele, zobaczymy co z tego wyjdzie. :P Co do czystego grania - w pełni się zgadzam, problem jest jedynie taki, że mam inne gry w które chce pograć i jedyne co trzyma mnie przy GW to tak naprawdę ten HoM, który naprawdę chcę "zaliczyć". A to, że wystarczy wbić na ajtemki 30 pkt jest od dawna pewne, do 50 wbijają tylko najlepsi i dostają za to najciekawszą nagrodę - tytuły na zawsze. Bo nie ukrywajmy - minipetów będzie mnóstwo, a itemki wyrzucimy pewnie po kilku lvlach, a tytuły będziemy nosić przez całe nasze wirtualne życie, dopóki nie zdobędziemy bardziej hardkorowych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że ludzie nie będą wyrzucać itemków, bo podejrzewam, że będą one levelowane lub z ograniczeniami levelowaymi. Nawet jeśli nie, to mają ładne skiny, a remodeling broni będzie niemalże na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego chce mimo wszystko wbić te 30 pkt. :) Co nie zmienia faktu, że w grze na pewno będą ciekawsze skiny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważa, że przedmioty 31-50 zostaną jeszcze dodane :)
Mogę ci dać 3 minipety: Freezie, Mursaat, Forest Mino (Wartość ~36k wg. Guru Estaminator) za ekwiwalent w postaci Amethyst Aegis q9 (~30k wg. Argos Soft) dla paraska :P
Powinno wyjść taniej dla ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie na GG: 12797628.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować