Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2006 o 19:09, Krejt napisał:

> AN uruchomiło już tajwańskie servery
Dobrych kilka tygodni temu. :)
Jest tam taka jedna gildia wymiataczy, która całkiem niedawno 7 razy z rzędu zdobywała HoH.
Po czwartym komunikacie zaczeliśmy robić zakłady z kumplami z aliansu, czy uda im się ponownie.
:P

W sumie nie wiedziałem,że są takie servery,bo na dłużej mogłem przysiąść do GW po sesji ,czyli gdzieś tak 23 czerwca.Co sie dostaje za zdobycie HoH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 20:24, Jarzy napisał:

Co sie dostaje za zdobycie HoH?


Gdy się wygra HoH, dany kontynent brnie do Favora. Po wygranej walce w HoH pojawia się skrzynka, z której wypadają przedmioty i sigil. Dwa razy w HoH wygrałem, ale tylko raz dostałem sigil. Bardzo trudno jest tam się dostać. Szczególnie jak ma się tylko r3 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 21:39, DEViANCE napisał:

> Co sie dostaje za zdobycie HoH?

Gdy się wygra HoH, dany kontynent brnie do Favora. Po wygranej walce w HoH pojawia się skrzynka,
z której wypadają przedmioty i sigil. Dwa razy w HoH wygrałem, ale tylko raz dostałem sigil.
Bardzo trudno jest tam się dostać. Szczególnie jak ma się tylko r3 ;P


A ja pamiętam jak kiedyś R-spikiem dostaliśmy się do HoH od razu po zabiciu Zaishenów :) Oczywiście w HoH nas ubili, ale było śmiesznie jak od razu się tam znaleźliśmy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Favor to wiem,bo ciągle komunikaty sie pojawiają.Swoją drogą Europa ciągle trzyma Favor :)
Dobre rzeczy wyskakują z tej skrzynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:33, Jarzy napisał:

AN po prostu chce wykończyć swoją klientele głupimi updateami!Wkurza mnie to na maxa!Próbuje
zrobić misje w Abbadons Mouth,ale w ciągu pierwszych 3 minut zawsze ktoś musi zostać odłączony!Co
to ma być?Dzięki temu próbuje już 3h zrobić Abbadons Mouth i nic!


Jescze lepsza wiadomość to to, że obniżyli recharge Mind Burn do 10sekund. Powodzenia z Impami :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 16.07.2006 o 03:05, Jarzy napisał:

Dobre rzeczy wyskakują z tej skrzynki?


Pojawia się chest, ktoś go otwiera i wypada kilka przedmiotów. Przede wszystkim są to złote. No i sigil można również dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja sie domyślam,że są złote,ale czy to są wszystkie przedmioty max?Czy są też jakieś śmieci?
Dragon Lord->Już mnie te impy nie obchodzą,bo wczoraj skończyłem po raz drui Prophecies,więc póki co mnie Mind Burn nie interesuje.Ale wkurzają mnie błędy,których AN jeszcze nie poprawiło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 11:51, HumanGhost napisał:

Moze to będzie głupie pytanie, ale.. co to jest sigil??


Sigil jest potrzebny do zakupienia Guild Hall''a... jeśli wypadnie Ci w HoH to na flagach bedzie widniał twój cape.
do niczego innego sigil nie jest przydatny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 11:51, HumanGhost napisał:

Moze to będzie głupie pytanie, ale.. co to jest sigil??


Celestal Sigil jest potrzebny do zakupu Guild Halla.
Jarzy -> Przeważnie są to max. Ostatnio jak byłem tam to koledzy dostali różne wandy/staffy z req. 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy !!!!!!!!

Mam guild wars: factions i mi chodzić nie chce a tak dokładniej po paru minutach gry nie widze postać teren zanika itp. Może ktoś wie jak mi pomóc

porametry kompa to

procesor atchleon 1,7 mhz 384 mb ram karta groficzna geforce 4 mx 440 z 64 vram

proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej możliwości. Spróbuj zmienić wszystkie ustawienia na lowest i może wtedy coś poskutkuje (w co wątpie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest na to rada, trzeba wymusić używanie dx8.
Przy okazji wklejam cała liste koment o których mało kto wie :-)

-password
Automatically fills in the password

Usage: "C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe" -password=*****
Where ***** = your current password

-pref
Displays the performance statics - Tri, FPS, and Bytes/Sec
(Tri = ?, FPS = Frames per second, Bytes/Sec = Transfer Rate)

Usage: "C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe" -pref


-fps
Frames Per Second Limit - Can limit or cap the max frames per second
Usage: "C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe" -fps x

Where x = the max frames per second. If you say -fps 10 GW will not render more then 10 frames per second. Not sure why they have this switch unless it''s for testing / troubleshooting. The game runs at the highest fps it can for the scene.


-dx8
Forec''s Direct X 8 Render. GW was updated to a new engine that uses DX 9. Some people lost AA options when older cards (Geforce 4 for example) started using the newer DX 9 engine. Enabling this on older cards or on cards that lost options should help.

Usage: "C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe" -dx8

(Wondering if someone who is stuck at dx8 by default want to try -dx9 switch to see if it forces DX9 on older cards?)


-noshaders
Disables Pixel/Vertic? Shaders (part of Direct X). Using this with the dx8 switch may help you get GW to run better (less taxing on the card) for low end cards / not quite supported (on board intel for example).

Usage: "C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe" -noshaders


-nosound
Disables all sound/music. Some people have used this trick to get some performance back after GW updated the music engine to support MS DS3D. If you do have this trouble, get the April 2006 version of Direct X 9 from MS and see if this solve''s your problem.

Usage: "C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe" -nosound


-noui
No user interface at all. The situation where you take a screenshot without any button''s text, etc.
The only thing I can think that this is in there for is when you do the screenshot without the GUI it calls this function then give you back the gui. If you do modify the shortcut, you can''t login, select character or do anything.

Usage: "C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe" -noui


-uninstall
This will make the shortcut uninstall guildwars. Only use I can think of this is you can''t get to Add/Remove Programs (say in a locked down enviroment).

Usage: "C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe" -uninstall


-heapsize

This must always be the LAST switch off of the shortcut.

This is a windows trick that tells windows to devote ram just to a program (in this case, guildwars). This can speed up loading of maps. It was recommended you specify ½ of your ram.

Usage: "C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe” -heapsize xxxxxx
xxxxx = the bytes

Quick chart: (½ ram) in bytes
128MB -heapsize 64000
256MB -heapsize 128000
384MB -heapsize 192000
512MB -heapsize 256000
640MB -heapsize 320000
768MB -heapsize 384000
1024MB -heapsize 512000

Na MX warto by było wyłaczyc shadery i wymysic dx8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, jeszcze jest -repair który jak pamiętam ściaga wszystkie pliki z internetu, reinstalujac tym samym gre (~13k plików^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 12:53, Selv napisał:

Ah, jeszcze jest -repair który jak pamiętam ściaga wszystkie pliki z internetu, reinstalujac
tym samym gre (~13k plików^^)


lepiej uzyc -image (to sciagnie tylko te brakujace pliki)
ja uzywam tego po kazdej aktualizacji, wtedy w grze juz nic wiecej mi sie nie doczytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować