Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2006 o 22:12, graczomaniak napisał:

Latniak----> Co jest oficerze? GW sie nam znudziło?:D:P


Mamy wakacje. Pojechałem na urlop ;] , Nie samym GW człowiek żyje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 22:32, graczomaniak napisał:

Hehe, wiem. Każdy musi czasem odpocząć od gry. Ja już swoje wakacje miałem, teraz trzza nadrobić
coś w GW.:D:D

Heh,fakt faktem pare dni przerwy trzeba zrobić ;) Nie ma nic lepszego niż urlop od GW ze swoją kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 00:16, Jarzy napisał:

> Hehe, wiem. Każdy musi czasem odpocząć od gry. Ja już swoje wakacje miałem, teraz trzza
nadrobić
> coś w GW.:D:D
Heh,fakt faktem pare dni przerwy trzeba zrobić ;) Nie ma nic lepszego niż urlop od GW ze swoją
kobietą :)

dobrze że masz urlop bo tak ta twoja kobieta by biedna była ;)

ale fakt faktem że gw strasznie wciąga, nie wiem jak to będzie później ale na początku generalnie ciężko się oderwać.
Jeszcze jedno, spodziewałem się większej ilości Polaków, bo albo ich nie ma albo się do tego nie przyznają hehe
dobrze że i ja mam urlop i dwa tygodnie bez komputerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ee, Polacy w GW mają to do siebie że gadaja po angielsku i dlatego ciężko ich odróżnić :)
A tak na serio, to napisz w misji czy jest ktoś z Polski- mi w 70% sie zdarzy jeden, albo dwa ziomki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 09:37, Budo napisał:

A tak na serio, to napisz w misji czy jest ktoś z Polski- mi w 70% sie zdarzy jeden, albo dwa
ziomki :)


Jeżeli tak napiszesz - nikt się nie zgłosi :( - Polacy w GW bardzo wstydzą się swojego państwa - wystarczy poczytać posty na guildwars.pl dotyczące "Polskich serverów"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 09:42, KrisK91 napisał:

Jeżeli tak napiszesz - nikt się nie zgłosi :( - Polacy w GW bardzo wstydzą się swojego
państwa - wystarczy poczytać posty na guildwars.pl dotyczące "Polskich serverów"...


Kto się wstydzi ten się wstydzi bo ja zawsze się przyznaje do tego że jestem polakiem (tzw. patriota ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojade na kilka dni i znowu siadam do GW :) Ta gra wciąga jak wir wodny!A wyobraź sobie,że w roku akademickim ja gram tylko kilka dni w miesiącu,bo nie mam w akademiku kompa zdolnego pociągnąć GW!
Co do przyznawania sie do bycia Polakiem to ja sie przyznaje i nie widze powodu do wstydu.Tylko czasem mi sie po prostu nie chce odpowiadać czy są Polacy w dystrykcie,bo mi sie nie chce gadać.Czasem jak widze w drużyne kogoś ze znaczkiem Pl to zawsze zagadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja spadam w niedzielę na dwa tygonie tak że szybko będę miał przrwę :)
Co do polaków, to właśnie tak się pytam "czy są polacy?" czy coś takiego ale mało kto odpowada. A w niku mam PL jak na polaka przystało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 09:42, KrisK91 napisał:

Jeżeli tak napiszesz - nikt się nie zgłosi :( - Polacy w GW bardzo wstydzą się swojego
państwa - wystarczy poczytać posty na guildwars.pl dotyczące "Polskich serverów"...


To ty chyba grałeś z jakimiś "innymi" polakami :D. Ja jak zaptyam się "Where are you from", to każdy mi odpowiada, a i nawet czasami zdarzy się polak. Nie wiem czemu mieliby się nie przyznawać do bycia polakiem? Przecież to normalne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 11:54, graczomaniak napisał:

W Kaineng są wszytkie skille z Core i z Factions.:)


A jesteś przekonany na 100% bo w tym momencie stworzyłem mes''a w Canmthcie żeby kupić wszystkie skille dla niego i chciałbym później tą postać skasować żeby innym odblokować skille?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 12:02, graczomaniak napisał:

Pewny jestem. W GW:F Nie ma drugiego, tak dużego miasta ze skillami.:)


Dzięki. Więc kasuje mes''a i tworzę jakąś nową postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 12:01, graczomaniak napisał:

Zeslavgowac i wyjdą z nich Chitin Fragments.:)

Co to znaczy zeslavgovać i co zrobię z chitin fragments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować