Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2006 o 18:31, Jarzy napisał:

Może łacza macie nie takie?


Tjaa. Mam łącze 1Mb/s i problemy tylko z Guild Wars. Wszystko inne co robię w necie jest normalnie. Przez te cholerne updaty coś się pokiełbasiło ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No niestety, dawno nie grałem, ale czasem tak bywa że lagi mają wszyscy, albo przynajmniej duża częśc graczy. Jak na misji 5/8 ludków mówi naraz laggg, no to coś jest nie tak. Miejmy nadzieję że sie to poprawi, bo to nic przyjemnego jak przycina w czasie bitwy, a jak odetnie to już leżę martwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez Factions!W Prophecies nigdy nie miałem problemów.W Factions pojawiły mi sie lagi :/
Dużo osób trzeba "obsłużyć"poprzez servery i dlatego sie tnie pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 20:16, Jarzy napisał:

Wszystko przez Factions!


Teraz jeszcze dojdzie Nightfall, i wszyscy będą mieli DC i lagi co 5 min. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 20:26, Jozeph napisał:

> Wszystko przez Factions!

Teraz jeszcze dojdzie Nightfall, i wszyscy będą mieli DC i lagi co 5 min. :D



Moze tak. A może z tych zarobionych pieniędzy dokupią nowe serwery czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taka mała podpowiedź jak na początek gry W/E. Wybierz sobie walske młotami dlatego, że najfajniej sprawują się przy tym mixie.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 20:36, graczomaniak napisał:

Ej co jest?? Czemu jak wpisuje hasło wyskakuje błąd??;/ Wie ktoś??;/

Wszystko się wali. Rozwalaliśmy właśnie Kurzicków 100 do 400 i cały team dostał disconnect. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AB robi sie na Miecrosoft-jak poprawią jeden błąd to pojawia sie 10 następnych :P Nie ma innego wyjścia jak przeczekać "excesy" nowych uaktualnień AN :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 20:33, graczomaniak napisał:

To taka mała podpowiedź jak na początek gry W/E. Wybierz sobie walske młotami dlatego, że najfajniej
sprawują się przy tym mixie.:))

myślałem raczej o walce z dystansu bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to co odwala ArenaNet to śmiechu warte. Myślałem, że Palmę pierwszeństwa "Lagi oraz Disconecty Award" ma Blizzardo''wski WoW - jednak nie... Teraz Guild Wars jest nowym liderem :|.

Jeżeli tego nie naprawią - rzucam GW... Bo normalnie granie z taką ilością err=007 nie jest możliwe.

A kiedy będą BetaTesty Nightfall... Boje się tego Weekendu :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale panikujesz ;/. Idzie beta, więc sie nie dziw, że taki rzeczy się zdarzają. Ja w ogóle niedoświadczyłem d/c, więc nei wiem co wam sie dzieje. Może za słabe łąćze masz???:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj nie chciał się połączyć jak wychodziłem w fortu ranik!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaa tragedia, spróbował jeszcze raz i poszło normalnie., wiecie jak ulga?? a teraz na serio graczomaniak ma racje: to jest MMO wy myślicie że jakie oni mają serwery?? nie istnieje coś takiego jak perpetum mobile! po prostu coś takiego sie zdarza i nic na to nie poradzicie.

Przykładem (w moim wypadku) jest Enemy Territory zagrywałem się nim godzinami, i trafił mi się taki okres że cały czas miałem ping 999 i connection disarupted (czy jakos tak), więc nie robiąc żadnych żalów nikomu za nic odstawiłem ET na jakiś czas i zabrałem się za coś innego, a teraz znowu w ET bez zaciachów gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej sobiew gram w GW bez lagów ni disconnectów :P. Ostatni wpis dzisiaj mówił o ośmiogodzinnej grze, ani razu nie zakłóconej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie o co może chodzić Guild Wars nie chce mi się uruchomić i pojawia się następujący komunikat
Unable to initalize 3D output please verify that you have installed DirectX 8 and an updated video??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle,że rozwiązanie będzie zaskakujące,ale...musisz zainstalować nowego Direct X i uaktualnić steroniki do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 21:59, kuba121 napisał:

Nie wiecie o co może chodzić Guild Wars nie chce mi się uruchomić i pojawia się następujący
komunikat
Unable to initalize 3D output please verify that you have installed DirectX 8 and an updated
video??


Zrób to o co cię proszą :) Znaczy się zainstaluj DirectX 8 (lub nowszy) i najnowszew sterowniki karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować