Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jqk tak patrze na Derwisza to sądzę, że to będzie teraz baaardzo popularna postać. Klasa pierwszorzędna, kosi aż miło. Nie rozegrałem się jeszcze, ale mam nadzieje, że ANet nie przesadziła z jego siłą w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh - właśnie pograłem Paragonem... Dziwny trochę :| - taka kopia Amazonki z Diablo 2...

Skąd on bierze te włócznie ? XDDDDDD

I szkoda, że nie można wybrać "jasnej" karnacji. Zrezygnowałem z bycia Canthanczykiem przez taką głupotkę =p (nie, to nie jest rasizm. Ja tylko chce grać sobą...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś czemu nie moge uruchomić Nightfall?? Mam wolny slot, tworze postac, chce wybrać Nightfall, a tu nie moge, mam obrazek czarno-biały ;/. Wie ktoś co zrobić??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 11:43, graczomaniak napisał:

Powie mi ktoś czemu nie moge uruchomić Nightfall?? Mam wolny slot, tworze postac, chce wybrać
Nightfall, a tu nie moge, mam obrazek czarno-biały ;/. Wie ktoś co zrobić??;/


A wybierasz "PvP Character" czy PvE charr? Bo nie można jeszcze tworzyć postaci PvE ^^ - ale pewnie o tym wiesz, niepotrzebnie o tym pisze =p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy thumper chyba powstanie ;) Zamiast R/W będzie R/P z włócznią. Na razie ładnie wymiata lecz jak jesteś ślepy to dużo nie zdziałasz. Tak samo z Derwiszem - ślepy to nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 11:32, HumanGhost napisał:

Jqk tak patrze na Derwisza to sądzę, że to będzie teraz baaardzo popularna postać. Klasa pierwszorzędna,
kosi aż miło. Nie rozegrałem się jeszcze, ale mam nadzieje, że ANet nie przesadziła z jego
siłą w walce.

Jedyny jego minus to słaby armor, bo kosa działa aż miło - jest szybka, ma duży dmg i normalny atak działa jak Cyclone Axe, tzn. kosi wszystkich "adjacent". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no kurde czemu nie dali chociaz 3 skili na poczatek??. nie mam czasu ślęczec na arenach zeby sobie to unlocknąć. a pozatym jestem nubem w pvp i nawet swoja postacia pve obrywam po dupie. nie ma jak zobaczyc nowych skili tylko wygrywają bog wie ile. i nie wiem po co zmienili te przyciski i menusy. tamte byly lepsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma skillsów, a dwie postacie przygotowane przez AN? :<
Swoja droga, dostaje sromotnie w tylek paragonem i derwiszem :\\
Prot bonem nabijam punkty, ale chyba lepiej n SS ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny bug mi wyskoczył oczywiście to była postać PvP, ale chyba temu paragonowi znudziła się walka przeciw graczom i chciał ratować Elonę, ale dzielni celnicy z ANet bez paszportu nie przepuszczą.

p.s. Jak się uda to umieszcze screena.

Zacytuje

Patryk Paragon

Paragon/Warrior

Roleplaying Character
Nightfall Campaign
Currently in: Zaishen Challenge

You cannot play this character because your account does not have access to Guild Wars Nightfall. Please visit www.guildwars.com for information about Guild Wars Nightfall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 11:56, DEViANCE napisał:

Nowy thumper chyba powstanie ;) Zamiast R/W będzie R/P z włócznią. Na razie ładnie wymiata
lecz jak jesteś ślepy to dużo nie zdziałasz. Tak samo z Derwiszem - ślepy to nic nie zrobisz.


Paragon ma dużo skilli na "lose conditions". Co z tego że przy okazji zajmujesz się ogniem xD

tymuś---> nie pasi, to nie graj, to jest pvp event więc czego sie spodziewasz. Jak będa beta testy pve to będziesz miał swoje skille.

Co do wrażeń. Do tej pory testowałem paragona i powiem że klasa mi sie podoba. Jakoś nie umiem go skonfigurować na leczenie, ale on chyba nie od tego jest. Chociaż trzeba przyznać że kilka skilli leczących ma naprawdę niezłych. Włócznia jest fajna, ma duży dmg i szybko atak, w dodatku dystansowy i jest jednoręczna. Czego chcieć więcej? Zbroje też nieczego sobie, nie ma większych problemów z maną, większośc skilli jest tania i rzuca sie bardzo szybko. Chanty i Shouty to fajna sprawa, bo większość z nich dodaje bonusowe efekty, gdy kończy sie inny chant albo shout, echa mają podobne własciwości. No i te skille z ogniem :P
Jednym słowem paragon mi sie podoba, na pewno nie jest to klasa przesadzona, teraz zabiorę sie chyba za derwisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko proste... Jak zrobić w naszym kochanym Guild Wars screeny, tak by nie było widac skilli, pasków życia i energii, kompasu i innych belek? :) (sama postac i świat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:26, Fett -gram.pl- napisał:

A ja mam takie pytanko proste... Jak zrobić w naszym kochanym Guild Wars screeny, tak by nie
było widac skilli, pasków życia i energii, kompasu i innych belek? :) (sama postac i świat)


z shiftem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:26, Fett -gram.pl- napisał:

A ja mam takie pytanko proste... Jak zrobić w naszym kochanym Guild Wars screeny, tak by nie
było widac skilli, pasków życia i energii, kompasu i innych belek? :) (sama postac i świat)


Shift+PrintScreen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:33, Piotrbov napisał:

Dlaczego nie mogę zagać Kobietą Paragon?


Rany, naprawdę tak ciężko Ci czytać ze zrozumieniem? Na dole jak próbujesz wybrac inną płeć masz napisane dlaczego nie można. No, ale łatwiej od razu walić na forum i zadawać głupie pytania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:23, Budo napisał:

tymuś---> nie pasi, to nie graj, to jest pvp event więc czego sie spodziewasz. Jak będa
beta testy pve to będziesz miał swoje skille.


aa ,tam zaraz!~już mam skile:D po prostu skile są chyba tylko przy szablonie, a ja zrobilem "custom derwisza":D
no w każdym razie derwisz jest SUPER!! nie wiem co wy chcecie od wyglądu, ta szata z ornamentami wyglada zajefajnie!! i naprawde egzotycznie i arabsko! natomiast paragon to porażka na całej linii. kto to widział kurde zbroje ze świecącymi sutkami??:P albo jakiś idiotyzm swiecacy na czole?? makabra. moze samo granie ok, ale paragon od strony designu jest denny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:46, tymuś napisał:

natomiast paragon to porażka na całej
linii. kto to widział kurde zbroje ze świecącymi sutkami??:P albo jakiś idiotyzm swiecacy na
czole?? makabra. moze samo granie ok, ale paragon od strony designu jest denny.

Ciekawe czy to samo bedziesz mówił, jak sobie zrobisz Paragona - babeczkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to juz wiemy czemy to jest GW: Nightfall, świecace sutki :|
Generlanie, mi sie Paragon podoba (bez skojazen), przypominatakiego grzeckiego/rzymskiego legioniste. Poprawia pare detali (glowing nipples) i bedzie super postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować