Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2006 o 13:46, tymuś napisał:

no w każdym razie derwisz jest SUPER!! nie wiem co wy chcecie od wyglądu, ta szata z ornamentami
wyglada zajefajnie!! i naprawde egzotycznie i arabsko! natomiast paragon to porażka na całej
linii. kto to widział kurde zbroje ze świecącymi sutkami??:P albo jakiś idiotyzm swiecacy na
czole?? makabra. moze samo granie ok, ale paragon od strony designu jest denny.


Nie zgodzę się z tym. Paragon wygląda zajefajnie, a świecące idiotyzm na czole od miesięcy nosi ele i jakoś nikt nie narzeka. Wygląd mi sie podoba i fajnie wygląda z tą włócznią, a te zuluskie tarcze to zajeżdżają Afryką i mi sie podoba. Zbroje też sa ładne, a to że świeca to co zo tego. Uważaj jak będzie oczojebnie jak ludzie zaczną sie na seledynowo i złoto malować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:09, Budo napisał:

Nie zgodzę się z tym. Paragon wygląda zajefajnie, a świecące idiotyzm na czole od miesięcy
nosi ele i jakoś nikt nie narzeka. Wygląd mi sie podoba i fajnie wygląda z tą włócznią, a te
zuluskie tarcze to zajeżdżają Afryką i mi sie podoba. Zbroje też sa ładne, a to że świeca to
co zo tego. Uważaj jak będzie oczojebnie jak ludzie zaczną sie na seledynowo i złoto malować
:P


paragon by był ok, gdyby faktycznie wyglądał paladynowato/anielsko. sam pomysł jest ok, ale wykonanie skopane. miał być charyzmatycznym przywódcą a wygląda jak pedał. naprawde.a to że ele ma na czole jakis kamyk tez mi sie nie podoba, cokolwiek sie do czoła przyklei wygląda idiotycznie. natomiast derwisz im się udał, szczególnie powłoczysta szata i kaptur. ale z kolei na tej szacie cape wygląda debilnie (2x za krotki:D). mam nadzieję że całość jeszcze trochę dopracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:52, tymuś napisał:




kamyki ele można wyłączyć, żeby nie były widoczne, i wtedy to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:55, T4KEDA napisał:

kamyki ele można wyłączyć, żeby nie były widoczne, i wtedy to nie przeszkadza


tak też zrobiłem z paragonem:) ale teraz gram derwiszem i jest fajnie. szkoda ze od tej kosy trawa na mapkach nie spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę jedną i drugą klasą i wrażenia mam jak najbardziej pozytywne. Na pewno Derwisz i Paragon to klasy bardziej "wyraźne" niż te dodane przez Factions, człowiek od razu "odnajduje się" nawet w pre-buildach.
Bardziej do gustu przypadła mi gra Paragonem, doskonały obrońca, a i przywalić z dystansu potrafi. Świetny pomysł z Hymnami wywołującymi różne efekty na wrogu, jedyne czego mi brak to więcej adrenaliny, ale do można zniwelować tworząc później P/W i jechać na wspomagaczach z Tactics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 15:00, tymuś napisał:

> kamyki ele można wyłączyć, żeby nie były widoczne, i wtedy to nie przeszkadza

tak też zrobiłem z paragonem:) ale teraz gram derwiszem i jest fajnie. szkoda ze od tej kosy
trawa na mapkach nie spada...


wiec po co te problemy?? trzeba grać i się cieszyć że nie ma abonamentu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hm, jakoś derwisz mnie nie wciąga, może dlatego że nie lubię grać kobitkami :)
chociaż te ataki adjacent trzeba znerfować, bo przed chwilą cały team prawie dostał bleeda za jednym atakiem, to jest za silne ;/

A z innej beczki, to na RA same D i P teraz latają no i przed chwilą byłem w teamie 4 P. Było zabawnie, to naprawdę pancerna ekipa z tymi chantami i leczeniem.
Co ciekawe obie klasy sa nastawione raczej na walkę z bliska, ale paragon ma dużo many a mały regen za to derwisz odwrotnie :)
Paragona będzie fajnie pokombinować z wojem, trochę indywidualnej ochrony (a nie grupowe chanty), coś na adrenalinę i będzie naprawdę fajny wymiatacz. Ataki takie blazing spear to fajna sprawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zajefajnie gra się Derwiszem ! kosi wszystkich wrogów, ale Paragon mi się nie podoba, od czasu kiedy gram moim rytualistą, mam dość chowania się za plecami warków, więc może dlatego nie lubię grać paragonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę R/P na włócznie - razem z teamem 2x R/P, monkiem heal oraz Derwiszem... Po prostu wymiataliśmy :) - wygrywaliśmy prawie wszystkie walki... Dmg był OGROMNY - wskoczenie dwóch R/P z petami między przeciwników = totalne destrukcja ;DDDDD. Świetnie się grało. 50sec - i po sprawie :).

Jednak pokonali nas dwa razy... Ale czemu się dziwić - były to Gildie - Pierwsza była Polska (Black Spectrum) - Załatwili nas szybko... Zapewne korzystali z TS''a, Dobrze znanych im buildów, byli zgrani... A więc ;p.

Drugą gildia była zagraniczna - walka była wyrównana - jednak polegliśmy... Po doprawdy - pięknej *chlip* walce.

Tak więc Paragon oraz Derwisz wprowadzą naprawdę wiele do gry. Już mam pomysł na N/P z włóczniami i soul reaping :>>>.

Polecam wszystkim ten event - bo naprawdę świetny. Klasy - jak wspomniał kolega wyżej są bardziej "wyraziste". PvP faction Weekend się chowa =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 15:42, Piotrbov napisał:

Co do tych profesji to wydaje mi się że oie z tych działają w dużej mierze na Conditions.


Eee, przetłumacz :P

ps w swoim poprzednim poście mówiłem oczywiście o pve, co do pvp to pewnie przyjmą sie jakieś prot paragony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A. No trochę, derwisz to nie wiem, ale paragon w sumie tak, chociaż i tak nie aż tak bardzo jak woj. Z tego co widziałem, to po jednym ataku na każdy stan, chyba na deep wound coś więcej i dodatkowo podpalenie, to działa świetnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dervish, zarabisty zwlaszcza jak grasz D/Mo. W/D z kosa tez calkiem niezla kombinacja (zwazywszy na to, ze ataki pokroju drunken blow/wild blow itd. obieraja za cel wszystkich wokol ciebie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz powstanie antyIWAY :D
I do tego moim zdaniem na czas eventu powinni zamrozić drabinkę, aby móc swobodnie przetestować postacie na GvG. Albo i jest ona zamrożona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 17:34, DEViANCE napisał:

Teraz powstanie antyIWAY :D
I do tego moim zdaniem na czas eventu powinni zamrozić drabinkę, aby móc swobodnie przetestować
postacie na GvG. Albo i jest ona zamrożona ;)


Zjechanie IWAY to żaden problem - wczoraj byłem z gildia na HA to bez problemu wygraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to dzisiaj już można zagrać postaciami z gw nighfall ? i co tżeba mieć obie cześci czy wystarczy jedna ja mam factions i grać nie mogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 19:51, smigolx napisał:

to dzisiaj już można zagrać postaciami z gw nighfall ? i co tżeba mieć obie cześci czy wystarczy
jedna ja mam factions i grać nie mogę .


Odpalasz gierę i tworzysz nową postać pvp. To tylko pvp event.
ps widziałem takie Rt, rzadko ich widać, a już w ogóle rzadko tak ładnie zrobionych. Możecie mi powiedziec co to za zbroja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować