Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Znowu sie tłumaczysz ;) Dla mnie możesz być nawet mieszanką ufoludka i eskimosa-naprawde mnie to nie interere.Graj ile chcesz-nie mój problem.Tylko Twoje przechwałki wskazały,że jedyne co robisz to siedzisz przed kompem.Ja mam w ciągu 12miechów nagrane 700h i 26minut dokładnie licząc.Kiedyś widziałem kolesia,który pół roku temu chwalił sie,że naklepał 1500h w GW.

Budo->maniactwo mija z czasem.Np.teraz mam serdecznie dośc GW.Za pare dni mi przejdzie,ale patrząc obiektywnie to ile można grać w to samo?Bone Dragony są bardzo drogie nadal,więc zbiłbyś troche hajsu ;) Ja dostałem na urodziny mini Charr Shamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wycenić ten młotek? Pitah mówi że do mercha, ale imo to jest chyba więcej warte. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 00:34, Budo napisał:

Czy ktoś może mi wycenić ten młotek? Pitah mówi że do mercha, ale imo to jest chyba więcej
warte. Z góry dzięki.

Jest...beznadziejny!A to ze względu moda 19<50.Lepiej spróbuj wyciągnąc HP+29 i módl sie,żeby to on sie wyciągnał.Wszystko git,prócz bonus do obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się -> salvage i modl się o HP+29. :-)

Czy mi się zdaje czy Nightfall będzie jakby.. bardziej rozbudowany w stosunku do Factions? Dochodzę do takiego wniosku czytajac o tym dodatku. W każdym razie ciekawie się zapowiada i chyba warto kupić. :-)
Jak sądzicie, jakie materiały będą przydatne w tym dodatku? Warto coś "magazynować"? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 07:36, HumanGhost napisał:

Zgadzam się -> salvage i modl się o HP+29. :-)

Czy mi się zdaje czy Nightfall będzie jakby.. bardziej rozbudowany w stosunku do Factions?
Dochodzę do takiego wniosku czytajac o tym dodatku. W każdym razie ciekawie się zapowiada i
chyba warto kupić. :-)
Jak sądzicie, jakie materiały będą przydatne w tym dodatku? Warto coś "magazynować"? :-)


Hmmm... bolth of cloths - zapewne material na "pancerz" dla derwisza... iron ingots - to standard - primo wojownicy, secundo paragon. Nastepnie leather - wiadomo Ranger... dodatkowo dokupilem scales i chitin, na wszelki wypadek. Z rzadkich zapewne dokupie steel ingots i linen/velum/silk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, no to żeście mnie pocieszyli, ale młotki nigdy nie był w cenie, no może na początku. Za to je właśnie lubię, bo to nie są zle bronie, a porządny młot można wyhaczyć za ~3-5k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy nie w cenie?Od jakiegoś czasu udaje mi sie sprzedawać upy do młotów na guru.Np.wczoraj zszedł up sundering haft 19/20 za 5k.Mam jeszcze upa furious 10/10,ale on chyba wejdzie to mojego złotego młota 15>50,który znalazłem podczas wekendu ze skrzynaimi :> Co ciekawe podczas ten weekendu latałem do Jacqui po jego tarcze i po drodze była zawsze 1 skrzynka z któej leciały złota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 10:06, Budo napisał:

Hehe, no to żeście mnie pocieszyli, ale młotki nigdy nie był w cenie, no może na początku.
Za to je właśnie lubię, bo to nie są zle bronie, a porządny młot można wyhaczyć za ~3-5k :)

W sumie to prawda.Pamiętam,że dawno temu udało mi sie sprzedać za 8k młotek,któy można dostac w SF.nie pamiętam jak sie nazywał,ale to był chyba najlepszy młot z SF.W Factions jest jeden młot,który jest wart mnóstwo hajsu.Zwie sie Vera i wart jest ok.50k albo może nawet troche więcej.Powiem tylko tyle:wygląda cudownie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie Vera podoba :) Całkiem fajnie wygląda-jak gigantyczna lokówka! :> Coś takiego powinno zadawać z 50%więcej obrażeń,bo jest GIGANTCZNE!
Dragon->Mursaat Hammer jest PASKUDNY!Ciągle widze ludzi poszukujących takich młotów,ale jak w ogóle można czegoś takiego używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh żałuję, ze dopiero dziś zacząłem grać w UW. Super sprawa, dropy nie to co na Trollach. :-)
Miałem fart, za trzecim razem wypadło mi Ecto. Cieszyłem sie jak dziecko na Święta. A wydałem na wejścia tylko 1k. Trzech rangerów i można nieźle przeczyścić okolice.
Trafiłem na fajną grupę - ja, jeszcze jeden Polak i Madziar. Jednak prawdziwe jest przysłowie "Polak, Węgier dwa bratanki - i do Guild Wars i do szklanki". ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sie kiedyś bawiłem w UW jako trapper,ale zrezgynowałem,bo za długo trwa.Wolałbym czyścić solo,ale to już naprawde za długo trwa!Co do tego powiedzenia to słyszałem takie "Węgier i Polak-2bratanki.W końcu trafili do szabli" :) Oni już nas nie lubią.Dawno temu(10lat temu) byłem na wakacjach na Węgrzech(tzw.kolonie letnie)i powiedziało mi sie kur*a.Jeden węgier pomyślał,że to do niego i dostało mi sie w bebech :P No cóż ;) No i ten sam węgier przyleciał kiedyś ze sprejem do opiekuna kolonii i chciał zapałki.A co chciał potem zrobić to nikt nie wie-kązdy sie domyślał :P Także powiedzenia ze szklanką już od dawna nie jest aktualne ;) Ale totalnie to nie trawią Ruskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 17:57, HumanGhost napisał:

Jednak prawdziwe jest przysłowie
"Polak, Węgier dwa bratanki - i do Guild Wars i do szklanki". ;-D


Hehe dobre, lola zaliczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 20:09, kuba121 napisał:

Czy myslicie ze monk 55 hp jest dobry czy lepiej zastosowac jakiegos innego builda??

Dobry jest do farmu i solo UW.Wielce żałuje,że nie mam takiego,bo przechodzi mi koło nosa pare możliwości farmu :( Eh te sloty na postacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 20:16, Jarzy napisał:

> Czy myslicie ze monk 55 hp jest dobry czy lepiej zastosowac jakiegos innego builda??
Dobry jest do farmu i solo UW.Wielce żałuje,że nie mam takiego,bo przechodzi mi koło nosa pare
możliwości farmu :( Eh te sloty na postacie!

Czyli mam robic takiego monka?? Bo nie wiem czy mi się to opłaca. Podobno trzeba dużo wydawać na runki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 20:23, kuba121 napisał:

Podobno trzeba dużo wydawać na runki.

Runy dla 55Monka są teraz nieprzyzwoicie tanie. Czasy, gdy za komplet trzeba było zapłacić 60 platyn minęły bezpowrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować