Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ok, skasowałem wszystko jest już dobrze :D.
PS. Ciekawe czemu nei moge grać necrem, zostawiłem go w elona, a teraz nie moge sie na niego zalogować bo pisze cały czas "connecting" i 0%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie czy możliwe jest żeby Guild Wars(podstawówka{nie mylić ze szkołą}) zostało wydane w Platynowej Kolekcji?! Bo ja bym bardzo chciał(bo właśnie się przymierzam do zakupienia tej gry), ale raczej wątpie. Ale zajefajnie by było gdyby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF?! Mam transfer plikow jakies 30kb/s o_____O A plikow do sciągnięcia jest jakieś 50k... (używam komendy
-image) Co jest grane? Też tak macie?? I ten transfer... oO -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:06, 4YoU napisał:

A jak myślicie czy możliwe jest żeby Guild Wars(podstawówka{nie mylić ze szkołą}) zostało wydane
w Platynowej Kolekcji?! Bo ja bym bardzo chciał(bo właśnie się przymierzam do zakupienia tej
gry), ale raczej wątpie. Ale zajefajnie by było gdyby tak było.


A to już chyba zależy od prducenta albo wydawcy gry, czy zgodzą się na to, ale to jest raczej wątpliwe, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:10, graczomaniak napisał:

Jak masz tą komende to sciagnie Ci wszystkie pliki jakich niegdy nei ściągnałęś. Skasuj image
i spróbuj jeszcze raz.


Mam ten błąd i nie moge wejść do obszaru gry... :P Więc chyba musze użyć image.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:27, graczomaniak napisał:

Ja też necrem nie mogłem wejść, ale to nie była wina "image". Po kilku minutach można spokojnie
sie załadować.:)


Kurde, na monka dalej nie moge wejść, a na rytce (która jest w cantchie) ściągają się pliki z transferem 10kb/s... Lol serwery im nie wytrzymały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem Dragons Liar z bonusem, zwiedziłem kawałek tyrii, wyświetliło mi ze gram godzine i dopiero wtedy mogłem się zalogować na Ormiela.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. Miałem GW: F, aż sformatował mi się dysk, z powodu nie działającego USB. Zainstalowałem grę od nowa, nie może mi się uruchomić, tylko wyskakuje jakiś error. Wysłałem raport o błędzie do arena.net, a co Wy o tym myślicie? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:49, Seishirou napisał:

Kiedy będzie spolszceznie GW ? Pażdziernik,listopad po premierze 2 dodatku ?


Na jesieni. Prawdopodobnie wraz z trzecią częścią. No i to będzie właśnie trzecia część a nie drugi dodatek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG. Nie możesz sie cofnąc strone w tył i przeczytać??;/ Co kilka stron ludzie zadają te same pytania ;/.
Więc ja im powiem:

Spolszczenie do GW wyjdzie razem z premierą GW:N czyli 27 października 2006 roku. Czyli w opcjach pojawi się możliwość zmiany język na polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować