Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2006 o 21:26, d7 napisał:

powiedzcie mi, ile wart jest ten upgrade ponizej, bo nadal nie bardzo sie w cennikach orientuje
:P

Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 21:32, Jarzy napisał:

Nic.


twoja odpowiedz mnie zgasila xD i to bardzo :P
ale dzieki ze chcoiaz odpowiedziales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 21:32, Jarzy napisał:

Nic.


Ale z Ciebie noob Jarzy, wogóle nie znasz się na wycenie. Na takie upy popyt jest OGROMNY, we wszystkich miastach i outostach je kupują. Dziwnym trafem wszyscy mają w nickach [merchant] i nie chcą się targować (25g i już, nawet na whispa nie odpowiadają, chamy ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz,już nie będe takim noobem :(

D7->tak na serio to daj sobie spokój z ulepszeniami do staffów,bo są nic nie warte(tylko te co dają +1do atrybutu coś są warte).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 22:38, d7 napisał:

Jarzy: nie mogles tak od razu powiedziec? -_- troche uprzejmosci by sie przydalo...

A to było nieuprzejme?Powiedziałem prosto z mostu.Wolisz konkret czy owijanie w bawełne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 22:38, d7 napisał:

Jarzy: nie mogles tak od razu powiedziec? -_- troche uprzejmosci by sie przydalo...


Prawda jest taka że cos warte są tylko upy perfect, albo near perfect, czyli np dla łuku grip of fortitude +30hp jest warty z 30k, ale już +29 tylko 5-8k, +28 około 2k itd. Niżej wartość wynosi prawie zero, więc nie opłaca sie tm handlować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to dzieki za wyjasnienie ;]

Jarzy: chodzilo mi mniej wiecej o cos takiego, co Budo napisal powyzej...
ty napisales krotko zwiezle i na temat, a budo jeszcze wyjasnil co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa tragedia.Pytałeś ile wart jest upgrade,więc dostałes konkretne wyjaśnienie.Zapytałbyś czym warto handlować to bym wyjaśnił.Troche sie handlem zajmuje,więc mam jako takie pojęcie.Jest też coś takego jak ceenik orientacyjny do ulepszeń.Jeśli chcesz dokładniejszych wyjaśnień niż podał Budo prosze bardzo:
Up +23Hp dla staffa jest nic nie wart.W większość przypadków jest to up nic jnie warty.Można próbować sprzedać go w przypadku topora lub miecza.Max cena to jakieś 1k.Inne upy do staffów,które są nic nie warte:
defence(+5na guru chodzi po 200g),shelter i warding-za 100g maxymalny na guru,hale head-nic nie warty,bez względu na ilośc dodawanego HP ze względu na zablokowaną możliwość upa "infightful",który dodaje najcenniejszą dla maga energię.Dlatego handlujemy prędzej staff wrapping of ofrtitude niż hale head.
Up na staff warte uwagi to:
Insightful-daje energie-najbardziej opłacalny +5chodzi na guru po jakieś 1-2k
Upy dające +1do atrybutu.Im większa szansa na +1tym lepiej.+1death magic(20%)warte jest ok.100k.+1fire magic też paredziesiąt k jest warte.Myśle,że +1(20%)dla mnichów też będą wartościowe(healing,prot prayers,devine favor).Wszystko zależy od powszechności używania danego atrybutu.+1death magic da lepsze golemy i fiendy,+1fire da mocniejsze meteory,+1heal wyleczy więcej itd.Przykłądy na życzenie.
Najbardziej opłaca sie hadlować upami do:mieczy,toporów,łuków i sztyletów.Reszta-w zależności od upa.Tyle.Mysle,że temat upów do staffów jest wyczrpany.Hepi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 01:20, Jarzy napisał:

Prawdziwa tragedia.Pytałeś ile wart jest upgrade,więc dostałes konkretne wyjaśnienie.Zapytałbyś
czym warto handlować to bym wyjaśnił.Troche sie handlem zajmuje,więc mam jako takie pojęcie.Jest
też coś takego jak ceenik orientacyjny do ulepszeń.Jeśli chcesz dokładniejszych wyjaśnień niż
podał Budo prosze bardzo:
Up +23Hp dla staffa jest nic nie wart.W większość przypadków jest to up nic jnie warty.Można
próbować sprzedać go w przypadku topora lub miecza.Max cena to jakieś 1k.Inne upy do staffów,które
są nic nie warte:
defence(+5na guru chodzi po 200g),shelter i warding-za 100g maxymalny na guru,hale head-nic
nie warty,bez względu na ilośc dodawanego HP ze względu na zablokowaną możliwość upa "infightful",który
dodaje najcenniejszą dla maga energię.Dlatego handlujemy prędzej staff wrapping of ofrtitude
niż hale head.
Up na staff warte uwagi to:
Insightful-daje energie-najbardziej opłacalny +5chodzi na guru po jakieś 1-2k
Upy dające +1do atrybutu.Im większa szansa na +1tym lepiej.+1death magic(20%)warte jest ok.100k.+1fire
magic też paredziesiąt k jest warte.Myśle,że +1(20%)dla mnichów też będą wartościowe(healing,prot
prayers,devine favor).Wszystko zależy od powszechności używania danego atrybutu.+1death magic
da lepsze golemy i fiendy,+1fire da mocniejsze meteory,+1heal wyleczy więcej itd.Przykłądy
na życzenie.
Najbardziej opłaca sie hadlować upami do:mieczy,toporów,łuków i sztyletów.Reszta-w zależności
od upa.Tyle.Mysle,że temat upów do staffów jest wyczrpany.Hepi?



Normalnie zesz się naprodukował dude ^^

Powiedz mi jeszcze gdzie to wszystko znaleść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania:
1) Czy jest możliwość umieszczenia w przedmiocie dwóch ulepszeń?
Gdy próbuję wetknąć runę w miecz grozi mi, że poprzednia zostanie usunięta. I takie samo pytanie jeśli chodzi o scrolle - do tej pory spotkałem tylko takie wtykane do zbroii, np swordmanship +1, a chciałbym dodać jeszcze strenght +1 - czy jest na to szansa, np. w późniejszych etapach gry?
2) Często widzę, że piszecie o przedmiotach z maksymalnymi obrażeniami - skąd wiecie, że są maksymalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 08:47, flymar napisał:

Pytania:
1) Czy jest możliwość umieszczenia w przedmiocie dwóch ulepszeń?
Gdy próbuję wetknąć runę w miecz grozi mi, że poprzednia zostanie usunięta. I takie samo pytanie
jeśli chodzi o scrolle - do tej pory spotkałem tylko takie wtykane do zbroii, np swordmanship
+1, a chciałbym dodać jeszcze strenght +1 - czy jest na to szansa, np. w późniejszych etapach
gry?

Tak, pod warunkiem że będą to dwa różne ulepszenia, czyli HILT i POMMEL. Nie możesz przecież wetknąć w miecz dwóch rękojeści, prawda?

Dnia 13.09.2006 o 08:47, flymar napisał:

2) Często widzę, że piszecie o przedmiotach z maksymalnymi obrażeniami - skąd wiecie, że są
maksymalne?

Szybka ściąga:
Miecze: 15-22
Topory: 6-28
Młoty: 19-35
Sztylety: 7-17
Kosy: 9-41 (może ulec zmianie przed premierą Nightfall)
Włócznie: 14-27 (j.w.)
Łuki: 15-28
Laski i różdżki: 11-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, kwestia run: tak, są runy podnoszące wszystkie atrybuty, i to nie tylko o +1, ale nawet o +2 lub +3 (kosztem odpowiednio -35 i -75 punktów życia).
Możesz je znaleźć albo kupic u handlarza runami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 09:06, Krejt napisał:

Tak, pod warunkiem że będą to dwa różne ulepszenia, czyli HILT i POMMEL. Nie możesz przecież
wetknąć w miecz dwóch rękojeści, prawda?

Tyle, że jak już umieszczę ulepszenie w broni to nie widzę, jakiego rodzaju jest to ulepszenie - widzę jedynie jego wpływ na statystyki broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 09:38, flymar napisał:

> Tak, pod warunkiem że będą to dwa różne ulepszenia, czyli HILT i POMMEL. Nie możesz przecież

> wetknąć w miecz dwóch rękojeści, prawda?
Tyle, że jak już umieszczę ulepszenie w broni to nie widzę, jakiego rodzaju jest to ulepszenie
- widzę jedynie jego wpływ na statystyki broni.



zawsze tak jest ale widać to ponazwie broni.

np. jak wrzucisz w miecz +30hp to masz Sword of Fortitude. Troche pograsz iwejdzie ci to w krew. większość upgradów poznajesz po nazwie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2006 o 09:38, flymar napisał:

Tyle, że jak już umieszczę ulepszenie w broni to nie widzę, jakiego rodzaju jest to ulepszenie
- widzę jedynie jego wpływ na statystyki broni.


Jest prefiks i sufiks w nazwie, prawda?
Fiery War Hammer of Fotitude
Zealous Gladius of Shelter
itd, tylko nie wiem które do którego :)
do młotów i łuków np grip jest z tyłu, a haft z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 09:50, Budo napisał:

itd, tylko nie wiem które do którego :)
do młotów i łuków np grip jest z tyłu, a haft z przodu.

Miecze: Hilt (prefiks) - Pommel (sufiks).
Topory i młoty: Haft - Grip.
Łuki: String - Grip.
Sztylety: Tang - Handle.
Laski: Staff Head - Staff Wrapping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować