Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nie. Greeny lecą z bossów wokól SF i w samym SF. Wystarczy wziąć quest od Orozara, będzie mniej przeciwników do pokonania, ale i bez qestu można farmić greeny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:04, graczomaniak napisał:

Nie. Greeny lecą z bossów wokól SF i w samym SF. Wystarczy wziąć quest od Orozara, będzie mniej
przeciwników do pokonania, ale i bez qestu można farmić greeny.:)


Kurde! chodziłem po SF i nie widziałem bossów! jak z henchami pójdę to też mogą dropnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może dropnąć, ale weź pod uwagę to, ze jeśli więcej ludzi w teamie, tym dropp mniejszy. Najlepiej chodzic w 5, zawsze coś wypadnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:02, graczomaniak napisał:

Woj (takner)
Necro (SS) ja
Necro (MM)
Monk (heal)
Monk (bonder)

SF sie w solo nie da. Chyba, że znasz build :).


no build znam dlatego sie pytam :P (bo znać a umieć tym grać to co innego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solo build SF ? Może i takowy istnieje ale jakos wątpie żeby dac rade sobie z 20 Stone Summitami już nie wspomnie o bossie.... Tak czy siak era SF juz dawno przemineła a szkoda nigdy nie zapomnie pierwszych buildow SF i ogólnie wiwatów po pierwszych cleanach tego instancu. To byly czasy , brakuje mit ego w GW jak w WoWie takich instancji olbrzymich itp........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czas kiedy to zielsko było warte troche kafli :/ Teraz to tylko 1k :/ SF da sie w solo.Prędzej Grenths Footprint,ale SF koleś też zrobił.Nieprawda,że w 5 coś wypada!Ja nie raz chodziłem w 5osobowej grupie i mało mi wypadało :/
W końcu zrobiłem Boreas rytką.Było łatwo,bo mes zamykał Argo i Krakeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem.Właśnie jeden kolo zrobił solo w Tombach!!Napisał,że dobrze mu idzie i musi dopracować build!Przeczytałem też,że robi to R/Me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ladnie
niedlugo sie dowiemy ze ktos przed wejsciem solo do tomb wylaczyl monitor i zawiazal oczy czarna przepaska i jeszcze musi build dopracowac :D
lece spac, dniowka w gw wyrobiona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na ten moment :D Tomby są chyba łatwiejsze niż UW.No i oczywiscie nie musisz bulić za wstęp!Nie moge sie doczkeać,iedy ten build sie upowszechni!Ecto pójdzie tak w dół,że hej :D Ale naprawde zaskakujące jak ludzie potrafią rozkminić tą gre!!Solo UW,FoW,Tomby i SF!Paranoja!Jest jeden typek co sie specjalizuje w trudnych farmach.Taki ziomek to dopiero musi mieć hajs!Założe sie,że na spokojnie ma FoW''y dla każdej postaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee, ze tak zapytam, mamy tu moze jakiegos rodaka ktory nalezy do sojuszu ktorejs z gildii wladajacych jakims outpostem [najlepiej eredon terrace, zos shivros, breaker hollow lub inny na obrzezach mapy] ? chodzi o to ze bardzo chetnie dobralbym sie tam do exclusive area w celach krajoznawczych, jestem gotow nawet dawac lapowki za wstep tam :P
a... i prawdopodobnie chcialbym oglosic acoby troche ludzi poszlo jakos tak o 20:00 do jade quarry, wszyscy ktorzy beda chcieli zwiedzac beda mieli okazje (moje 0.2% :''''( )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 01:48, SiegfriedDubhy napisał:

eeee, ze tak zapytam, mamy tu moze jakiegos rodaka ktory nalezy do sojuszu ktorejs z gildii
wladajacych jakims outpostem [najlepiej eredon terrace, zos shivros, breaker hollow lub inny
na obrzezach mapy] ? chodzi o to ze bardzo chetnie dobralbym sie tam do exclusive area w celach
krajoznawczych, jestem gotow nawet dawac lapowki za wstep tam :P
a... i prawdopodobnie chcialbym oglosic acoby troche ludzi poszlo jakos tak o 20:00 do jade
quarry, wszyscy ktorzy beda chcieli zwiedzac beda mieli okazje (moje 0.2% :''''( )...


Ja jestem w sojuszu który trzyma HzH wiec jeśli będziesz potrzebował Urgoz Warren to chętnie Ci tam wprowadze , free no oczywiscie tipsy mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to mozliwe, ale z pewnymi ograniczeniami. Punkty doswiadczenia za wykonanie misji dostaje sie jedynie za misje po Lion''s Arch. Wczesniejsze nie daja zadnych profitow za ich wykonanie oprocz satysfakcji - choc oczywiscie mozna je ukonczyc :). Nie ma tez zadnych questow na obszarach lezacych na wschod od LA - a dokladniej w okolicach Old Ascalonu. W okolicach Yak''s Bend chyba tez nie ma questow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 09:37, Piotrek K. napisał:

Jest to mozliwe, ale z pewnymi ograniczeniami. Punkty doswiadczenia za wykonanie misji dostaje
sie jedynie za misje po Lion''s Arch. Wczesniejsze nie daja zadnych profitow za ich
wykonanie oprocz satysfakcji - choc oczywiscie mozna je ukonczyc :). Nie ma tez zadnych questow
na obszarach lezacych na wschod od LA - a dokladniej w okolicach Old Ascalonu. W okolicach
Yak''s Bend chyba tez nie ma questow...


Tak ale takie coś jest bezsensu nie masz 30% questow i zbytnio nawet nie ma sie jak cofnąć do tego Old Ascalonu bo
kawałek jest...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować