Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2006 o 17:18, Lex napisał:

Pomoże mi ktoś przejść tego questa (screen) ??? Wziąłem nasiona of farmera i co dalej ???


A o jaki qest Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:18, Lex napisał:

Pomoże mi ktoś przejść tego questa (screen) ??? Wziąłem nasiona of farmera i co dalej ???

Polecam GuildWiki jako pomoc do wszelkich questów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:19, graczomaniak napisał:

> Pomoże mi ktoś przejść tego questa (screen) ??? Wziąłem nasiona of farmera i co dalej
???

A o jaki qest Ci chodzi?


Sorki ale zapomniałem tego screena dać (dziś jakoś rozkojarzony jestem :P):P. Chodzi o ten quest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:18, Lex napisał:

Pomoże mi ktoś przejść tego questa (screen) ??? Wziąłem nasiona of farmera i co dalej ???



Nie wiem do konca o jaki quest ci chodzi ale sie domyslam . Musisz isc tam gdzie gwiazdko i w tym miejscu przysiasc (/kneel bodajże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:35, Furrbacca napisał:

Możesz je wymianiać u Monastery Quatermasterów na przedmioty, które to z kolei mozesz wymienic
na kase ;).


NO to spoko bo mam z 17 sztuk tego badziewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,byłaby lipa w takim razie,ale masz racje :/

Monk->ja dostałem na urodzinki Charr Shamana.Wart jest chyba ok.40k.Ale i tak nie zamierzam go nikomu sprzedać,bo fajnie jest mieć takiego zwierzaka przy sobie :D

Sebacom->tak trudno wywnioskowac,że masz klęknąc w każdym pokazanym miejsu?Dzięki temu posadzisz nasiona.To jest jeden z questów na wyspie noobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon, czemu na gw.pl mogę do posta w dziale "Wycena" dodać załącznik tylko o wadze 6,38KB? Cholery mozna dostać.

Polecam farmić ice impy i siege golemy. Masa kasy z tego leci, sporo itemów high salvageable i trochę złotek. Przed chwilą mi wypadł złoty Staff. No i przez krótki czas można uzbierać łatwo na zbroję 15k. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2006 o 17:41, Jarzy napisał:

Sebacom->tak trudno wywnioskowac,że masz klęknąc w każdym pokazanym miejsu?Dzięki temu posadzisz
nasiona.To jest jeden z questów na wyspie noobów.

Co się mnie czepiasz ja factions przeszedłęm w dwa dni zaraz kiedy była premiera:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wkurza ten quest Naga Oil :/ Kiedys lapalem te Naga Pelty a teraz jak mam ten quest - to rece opadają- same Naga Vanbrance i Naga Hide :/ Z henchami jeszcze gorzej - wypadlo mi tylko 12 g na 50 nag !! A teraz goscie sprzedaja te Pelty za 2k no ja nie moge - ja rozumiem jakby to byl jakis b.trudny quset ale to ma przecierz 12 g valute ;/- zdziercy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 20:04, HumanGhost napisał:

Dragon, czemu na gw.pl mogę do posta w dziale "Wycena" dodać załącznik tylko o wadze 6,38KB?
Cholery mozna dostać.


Ja się nie znam na budowie strony, od tego jest Yellow :). Ale znacznie lepiej jest "dodać obrazek" i podać link do obrazka zamieszczonego w np. Imageshack.com lub fotosik.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 20:17, Norbi.7 napisał:

Ale mnie wkurza ten quest Naga Oil :/ Kiedys lapalem te Naga Pelty a teraz jak mam ten quest
- to rece opadają- same Naga Vanbrance i Naga Hide :/ Z henchami jeszcze gorzej - wypadlo mi
tylko 12 g na 50 nag !! A teraz goscie sprzedaja te Pelty za 2k no ja nie moge - ja rozumiem
jakby to byl jakis b.trudny quset ale to ma przecierz 12 g valute ;/- zdziercy


2k ^^. Od dawna można dostać 2 za 500g oba. One wypadadją, ale musisz szukać np. w jaskiniach nag na tych na 8-9lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd ;) To było do Lexa ;) Zwracam honor.
Norbi->na kogo Ty trafiasz?Ja Ci moge sprzedać od razu gotowa butelke elixiru a nag za 600g!Naga pley lecą na wyspie noobów.Nietrudno sie z nimi rozprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wszyscy, którzy mi odpowiedzieli: dzięks :) .

Fak...t, choć mi się ten mój Necrofallus (tfuj, Necrid Horseman) nie podoba, ale rzeczywiście, racja, to obok Szamana najdroższy niedopałek (pet, znaczy ;) ). Chociaż tyle... I chyba go troszkę poużywam, w końcu za coś go dostałem :) .

Dobra, idę sobie, Młody Werter jeszcze nawet nie zaczął cierpieć, burak ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 22:18, Selv napisał:

To moj koffany ruik nie jest juz w cenie? :(
wolalbym cos innego szczerze mowiac :/


ja sprzedałem Ruika na strate za jedyne 75k :P(ale przynajmniej sie kupiec znalazł)
mam jeszcze na sell Shamana (sprzedam na tyle żeby był kupiec i żebym był zadowolony :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować