Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Rzeczywiscie, touch na pvp jest dobre jak w przeciwnej druzenie sa nooby ;]
wystarczy jeden interrupt, ktorzy wydluza recharge skilla + kilka hexow (n/me) i toucher idzie z dymem...
nawet jak taki delikfent ma jakies hexc breakery to z tym wszystkim na sobie i warriorem na plecach sobie nie poradzi ;) tmbardziej jak W uzyje na nim ''sever artery'' i w oddatku dostaniemy crippla ;]
bez szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko :D. Za ile mógłbym sprzedać ten "złom" (screen 1-szy) ??? Mam kilka run (screen 2-gi). Aby je wyciągnąć muszę użyc Expert Savalege Kit ??? Za ile można sprzedać te runy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:08, Lex napisał:

Takie pytanko :D. Za ile mógłbym sprzedać ten "złom" (screen 1-szy) ??? Mam kilka run (screen
2-gi). Aby je wyciągnąć muszę użyc Expert Savalege Kit ??? Za ile można sprzedać te runy ???


z tego co widzę, tylko chakram jest coś warte, reszta to szajs :)
Z runki wyciągasz expert salvage kitem, ale obecnie większość run kosztuje grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:12, Budo napisał:

Z runki wyciągasz expert salvage kitem, ale obecnie większość run kosztuje grosze.


Oprócz tych dla monka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2006 o 15:16, graczomaniak napisał:

Oprócz tych dla monka.:)


Ee, jak kupowałem runki dla mojego monka to dałem grosze, może sie ostatnio coś zmieniło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jesli według Ciebie grosze to 4 i 3k to nie ma sprawy (zresztą dla mnie też :D). Ale dla innych to jest duzo kasy, kiedy jeszcze nie farmia i nie mają innego sposobu do zarobienia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:12, Budo napisał:

> Takie pytanko :D. Za ile mógłbym sprzedać ten "złom" (screen 1-szy) ??? Mam kilka run
(screen
> 2-gi). Aby je wyciągnąć muszę użyc Expert Savalege Kit ??? Za ile można sprzedać te runy
???

z tego co widzę, tylko chakram jest coś warte, reszta to szajs :)
Z runki wyciągasz expert salvage kitem, ale obecnie większość run kosztuje grosze.


a za ten chakram ile mogę dostać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 20.09.2006 o 15:20, Lex napisał:

a za ten chakram ile mogę dostać ???


Tyle co merchant da. IMO wszystko powinno trafić do mercha poza runą +1, które są trochę warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne nie mają max dmg, ani max bonusów. Jeśli grasz R, to raczej zrobiłeś źle, natomiast jesli W to juz lepsza decyzja. Max dmg dla młotów to 19-35, a dla łuków 15-28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po upach w broni i braku max dmg wnioskuję, że zdobyłes przedmioty nie w najtrudniejszych cześciach gry. Ogólnie jeśli broń nie ma max dmg to zwykle nikt jej nie kupi. Zdarzaja się wyjatki, ale to musiałaby miec solidne upy.
Ja już nawet run nie wyciągam, bo to nie opłacalne. Zbroję potworka z runą bardziej opłaca się sprzedać. No chyba, ze trafisz na jakaś lepsza z superior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:06, Ziloh napisał:

http://www.guildwars.com/support/NWPE_Keys.php

Tam jest klucz czy mam go dodac na EVENT?? Czy umożliwi mi on zwiedzenie eloby??


to sa klucze dla tych co jeszcze nie maja zadnej czesci i chca zobaczyc jak gra wyglada

wszyscy ktorzy juz maja jakakolwiek czesc nie musza tego klucza wpisywac

ale jak ktos chce dopisac to niech probuje, dostanie komunikat ze nie musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:03, Child of Pain napisał:

Mundruj? to ortografy tez lubisz oprocz gramatyki o.O

Nie wiem czemu sie czepiasz.Czyżbyś był nauczycielem?

Human->opłaca sie znaleźć na guru typa co płaci hajsem za możliwośc identyfikacji złotych przedmiotów(takie typki chcą zdobyć max tytuł w wisdom i kupuję złote).Kasujesz 700g za jedną niezidentyfikowaną złotą rune a potem koleś Ci ją oddaje.Jeśli przy okazji trafisz na sup.vigor to masz radoche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:25, HumanGhost napisał:

Jeśli jesteś graczem GW to nie musisz nic dodawać. Prawo gry masz juz zapewnione przez posiadanie
GW:P lub/i GW:F.


Dzięki gram mam już GWF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować