Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 20:59, Krejt napisał:

Jak się podobają tańce Paragona i Derwiszki? Hehe, jak dla mnie to są świetne. :)


Mi się podoba to że derwisz może tańczyć jak każda inna klasa ;) Włączamy awatarka i jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 20:59, Krejt napisał:

Jak się podobają tańce Paragona i Derwiszki? Hehe, jak dla mnie to są świetne. :)


Jak dla mnie dervish nie najgorszy, a paragon potwierdził swoją opinię ;p
Ogólnie dobre, chociaż żaden w moim stylu... No, ale jeszcze dwa tańce pozostały :]

Poradzi mi ktoś czy robić necro mele ze względu na genialny taniec i metal, czy nekromantkę, ze względu na wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:42, Latniak napisał:

> Jak się podobają tańce Paragona i Derwiszki? Hehe, jak dla mnie to są świetne. :)

Mi się podoba to że derwisz może tańczyć jak każda inna klasa ;) Włączamy awatarka i jazda
:)

dervish nie może tańczyć jak ele :P

a zbroje necro fajna, inna niż dotychczas :]
Warrior nawet nice ;)
monk też, taki "brudny" rit dalej mi się nie podoba, za to ass jeszcze lepszy...
ele w innym stylu niż dotychczas, nie podoba mi się... mes i ranger podobne jak dotychczas :/
Niezła jest też zbroja dervisha, i paragonki, bo paragon ciągle sux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera... chyba będę musiał kupić GW:N :) Takie super zmiany wprowadzają jak parwie pełna kontrola nad henchami (możesz nawet kazać im użyć skilla, dać armor, broń) Mozliwe ustawienie paru buildów i przełączanie się między nimi... normalnie dokłądnie to czego mi w tej grze brakowało ;)
Ech... kase na GW:N mam...ale.... nie będę miał przez jakiś czas dostępu do kompa (studia bez kompa...bez jaj, tak nie moze być), chyba że tylko na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego za to Mesa jest taki brzydki;(
Chociaż jezeli miałby robić memserksie armory ten sam <zaprzeproszeniem> nie wyżyty koleś,(mówie tu o enchanterze za 15k) to już wole ten nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 22:00, Sebacom napisał:

Chociaż jezeli miałby robić memserksie armory ten sam <zaprzeproszeniem> nie wyżyty koleś,(mówie
tu o enchanterze za 15k) to już wole ten nowy...


Dlatego z damskich mesmerskich armoró najbardziej lubie Noble (Courtly 15k) i FoW... :D Tylko że o FoWie to ja mogę pomarzyć z moją częstotliwością gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie najbardziej podoba Kurzickowy zwykły, który przypomina ciuszki z lat 30, no i FoW, na którego powolurku zbieram:D Aaaa i jeszcze Virtuosso 15k tez jest fajny, i te piórko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 22:17, Sebacom napisał:

Mi sie najbardziej podoba Kurzickowy zwykły, który przypomina ciuszki z lat 30, no i FoW, na
którego powolurku zbieram:D Aaaa i jeszcze Virtuosso 15k tez jest fajny, i te piórko:D


A mi to piórko właśnie nie leży, chociaż armor jest całkiem fajny ;) Zobaczymy jakie nowe armory da Nightfall, mam nadzieje że coś fjanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś podać ten link?MUSIAŁES? :( Teraz będe musiał skołować sobie ten pancerzyk,bo przebija wszystko co do tej pory widziałem!Chyba nawet oleje z tego powodu pancerz FoW!
Co do GWN to mogliby w końcu wzmocnić Assasinów na PvE.W ogóle nie obraziłbym sie,gdyby zrobili skille z odmienym działaniem na PvP i PvE,bo jak nerfią to wszyscy na tym tracą :/ Dziś robiłem Arborstone z aską.Musiałem sie nieźle amęczyć,żeby utrzymać ją przy życiu :/ Narzekasz na brak dostepu do kompa ze względu na studia?Wiem coś o tym.Od 2lat to praktykuje!I powiem jedno:od połowy miesiąca myślisz jak będziesz naparzał w GW jak wrócisz do domu na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś odpowie na moje pytania ??? Potrzebuję dobrych sztyletów dla A/R. Może ktoścoś doradzić , ew. odsprzedać ??? Poza tym szukam gildii (najlepiej polskiej) która przyjmie A/R, 16 lvl (ale do piątku dobiję ten 20 lvl :D). Jeżeli ktoś chce to mogę podać builda postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się solidna kontra na touch buildy. Paragon będzie miał okrzyk bojowy uniemożliwiajacy efektywne wykorzystanie przez wroga touch skilli ("Can''t touch this"). Ciekawie się zapowiada. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Na szczescie ten jeden pancerz dla Mesmerki jakos zbytnio mi sie nie podoba ;). Mam tylko nadzieje, ze nie pojawi sie jakis fajniejszy, bo z moim obecnym mi bardzo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 09:09, HumanGhost napisał:

Szykuje się solidna kontra na touch buildy. Paragon będzie miał okrzyk bojowy uniemożliwiajacy
efektywne wykorzystanie przez wroga touch skilli ("Can''t touch this"). Ciekawie się zapowiada.
:-)


Poprostu sie skonczy era toucherów , jeden okrzyk i po sprawie tak czy siak toucherzy sa banalni kwesita nałożenia kilku hexow np Life Siphon (mamy bufa na życie) , toucher ma -3 degen + jakies 2 wieksze degeny i żegnamy sie z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samych armor z NightFall bardzo przeciętne mi osobiście sie nie podobają mam nadzieje ze tylko Derwisz 15k bedzie jakis solidny i fajnie wyglądał. Taka chodząca śmierc kaptur , 15k armor , dyed black , cudp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu,kiedy postanowaiłem zagrać toucherką na AB spotkałem kilku necro,któzy dawali mi degen od -8 do -10 i stwierdziłem,że wale takie układy.Czy dobrze misie wydaje,że ranger może używać conjure flame z barrage i robić krzywde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GWF zaraz mnie wykończy psychicznie.Gram sobie ritualistką-Arborstone-3razy.Teraz Boreas Seabed-2 razy zwalone.Za 1razem większośc drużyny hiszpańska i nikt nie potrafił nic zrobić :/ Za 2 razem miałem dobrą ekipe,ale nagle kraken nas rozwalił,bo te ćwoki nie miały interruptów :/ To sie robi męczące :/
Child Of Pain->nie mundruj.Ta klawiatur jest jakaś dziwna i czasami spacja nie łapie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować