Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 20:58, Selv napisał:

Szkoda czasu, same czyste ataki zwierzaka to strata paskow, wymiataja takie skille jak brutal


Skille z beast mastery zostały wzmocnione obecnie za 5 many dostajesz +25 dmg plus efekt. Moja jaszczurka napiera więcej obrażeń ode mnie jak mam słabą broń, bo ok 50 :)
Ferocious Strike, Feral Lunge, Mighty Blow, Counter Blow, Call of Protection, Res, Charm, Comfort i jedziesz, na pve bardzo przyjemne naprawdę. Feral Lunge można zastapić tym atakiem który daje za 5 many bleeda i 25 obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 21:04, Child of Pain napisał:

Sam mowisz, ze masz slaba bron a damage zadaje za ciebie jaszczurka, wiec lepiej by dzialal
r/w z runkami i expertise obnizajaca koszt atakow.


Napisałem jak mam słabą broń (np Bludgeoner u mnie jest z tych słabszych :P), obecnie biegam z lepsiejszym młotem. Poza tym wczytaj sie, wszystko sie kręci wokół doradzenia walgierzowi drugiej klasy dla W, więc mi nie marudź o R/W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietny bulid ktory sprawia, ze walki trwaja nieskonczonosc ;))
Jak rozbijesz sobie statsy?
12 BM/16HM?
Nie wstyd Ci? Ludziom glowy balamucisz czyms tak malo skutecznym :P
Skuteczniej bylo by po prostu wziasc zamiast tego wszystkiego z BM "tylko" ataki ma mlot i zrobic 16 mlot/10 sila.
Obrazenia wzrosna, bedzie wiecej KD i moze nawet jakiegos heala dostawisz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie grałeś tym nawet :)
Punkty rozbiłem inaczej jeszcze bo dałem trochę w siłę z tego co pamiętam dla penetracji pancerza. Poza tym nie mówię o jakimś pro uber buildzie, ale czymś ciekawym do grania. A W/R jest ciekawy do grania i oferuje wiele mozliwości. Dzięki ludziom którzy widzą tylko "skuteczność" ta gra właśnie sstaje sie nudna ;[
Powiedz mi ile można latać z jedną bronia i jednym skillbarem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 21:21, marcin1930 napisał:

Jest juz ta polska edycja czy jeszcze nie??


A moze by pan przeczytał pierwszy post, na górze strony? Jest odpowiedź na to pytanie. Ehh lenistwo się szerzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem takze monkiem traperem/wariorem healerem i grac nie musze, aby stwierdzyc, czy nie znam czegos skuteczniejszego ;)
Nie stwierdzilem, ze nie gra sie fajnie/ciekawie/inaczej.
Stwierdzilem tylko, ze to bulid mniej skuteczny niz inne ktore da sie stworzyc nieuzywajac BM ;)
To dwie rozne sprawy, zdawalo mi sie jednak ze w ostatniu paru postach chodzilo o skutecznosc, nie przyjemnosc plynaca z grania :>
Jesli chodzilo o to drugie, to nie moge sie wypowiedziec, zakladam jednak ze jest ciekawiej ;)
W uwazam ze najnudniejsza klase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 11.10.2006 o 21:26, Selv napisał:

W uwazam ze najnudniejsza klase :P


I właśnie dlatego trzeba sie kurka ratować secondary żeby nudno nie było, a żadna nie urozmaici tak gry jak R :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 21:26, marcin1930 napisał:

Tak sory zauwazylem go dopiero po napisaniu posta a nie chcialem spamowac :D A z tym lenistwem
to fakt ;)


Nie po to razem z Piotrkiem K , robiliśmy owy "Pierwszy post" żeby z niego nie korzystać. Prosze was ludzie zanim zadacie pytanie , przeczytajcie co tam napisze. Napewno nie znajdują sie tak wszytskie pytania nurtujące was bo jest to nie możliwe ale pytania najczęsciej zadawane , lub też FAQ znajdzuje sie tam , wiec korzystajcie z tego.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik zaczyna mnie wkurzać!Byłem dziś w białostockim Empiku co by zamówci GWNpre release bonus pack a kolo nawet go w spisie nie miał!I co mam teraz zrobić?Skąd go można skołować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 00:19, Jarzy napisał:

Empik zaczyna mnie wkurzać!Byłem dziś w białostockim Empiku co by zamówci GWNpre release bonus
pack a kolo nawet go w spisie nie miał!I co mam teraz zrobić?Skąd go można skołować?


A to Empiki mialy też go miec? Pierwsze słysze... do tej pory słyszałem tylko o Media Marktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z broniami dla Luxonów i Kurzicków w Guild Wars Factions ? Bo niby moja gldia jest Luxonami itd. ale gdzie moge kupić zbroje Luxonów czy coś takiego bo mój kolega mówił ze sie da. Jeszcze dwa pytania czy da sie zmnienić Gildie ? Jak tak to jak ? A i czy jeszczejak zrobić zeby byc np.Kurzickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 08:39, barteg napisał:

Jak to jest z broniami dla Luxonów i Kurzicków w Guild Wars Factions ? Bo niby moja gldia jest
Luxonami itd. ale gdzie moge kupić zbroje Luxonów czy coś takiego bo mój kolega mówił ze sie
da.


Zbroje dla Luxonów kupisz w Cavalonie.

>Jeszcze dwa pytania czy da sie zmnienić Gildie ? Jak tak to jak ? A i czy jeszczejak zrobić

Dnia 12.10.2006 o 08:39, barteg napisał:

zeby byc np.Kurzickiem?


Wystarczy że odejdziesz z gildii. Wciskasz G i klikasz na ikonę obok imienia twojej postaci i wybierasz opcję leave my guild. A żeby wykonywać misje i questy dla kurzicków, to musisz porozmawiać z Sister Tai w Maatu keep, i wybierasz opcje że udasz się do House Zu Heltzer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 19:37, Jarzy napisał:

Oj nie.Po dobiciu 20lv miałem jeszcze troche do zrobienia.Tylko moja łuczniczka szła normlanym
torem.Inne moje postacie brałem najpierw na zdobywanie elitów koło Droknaru(zanim wyszła GWF)
a po wyjściu GWf leciałem z LA do Kaineng i dobijałem 20lv.


Ok, dzięki. A powiedz jeszcze, dobry człowieku, czy to, że Nightfall wprowadzan bohaterów niezależnych, których będzie można łatwiej kontrolować w grupie oznacza też, że jak powiedzmy zainstaluję tę część do podstawki Guild Wars i zacznę grę od nowa to ten tryb będzie aktywny od początku? Inaczej mówiąc, czy ta nowa cecha Guild Wars Nightfall będzie też aktywna na pierwszym kontynencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Herosów zdobywasz w grajac postaciami z roznych chapterów w Elonie i bedzie mozna ich uzywac w prophecies, factionach i pvp o ile masz nightall i zdobedziesz te postacie. A te ulepszenie interfejsu to nie wiem, czy dla wszystkich bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować