Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

A pewnie jakby co zawsze możesz liczyć na pomoc, jaki i ode mnie i od zimali z tego tematu.

PS. Rzecz jasna na gg i na whisperze w grze możesz pytać, bo IGN masz w podpisie ;);).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 19:39, walgierz napisał:

Dzisiaj przyszło mi pudełeczko z GW w środku. :]
Teraz będę Was częściej zagadywał. Cieszycie się, prawda? ;>


oh oh ale jestem podekscytowany :P życzę powodzenia w świecie Tyrii tudzież Canthy, w zależności od tego którą część zamówiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 19:39, walgierz napisał:

Dzisiaj przyszło mi pudełeczko z GW w środku. :]
Teraz będę Was częściej zagadywał. Cieszycie się, prawda? ;>


O nie... spytaj sie teraz gdzie można jakiś dobry długi miecz znaleźć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 19:45, Budo napisał:

O nie... spytaj sie teraz gdzie można jakiś dobry długi miecz znaleźć xD

Wszędzie Cię znajdę ;>
W co jeszcze pogrywasz? :]

A poważnie, to dziękuję bardzo za wsparcie. Po 23 instaluję i wkraczam do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walgierz: na wstepie:
1graj czym sie podoba
2. graj i sam wymyslaj bulidy
3. pvp i pve to cos innego
4. nie sprzedawaj black dye ani sylver dye w sklepie na poczatku
5. nie wiemy jaka jest najlepsza profesja i jakie sa nejlepsze polaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2006 o 19:47, walgierz napisał:


W Warhammera, ale tam nie ma długich mieczy :P

Dnia 10.10.2006 o 19:47, walgierz napisał:

A poważnie, to dziękuję bardzo za wsparcie. Po 23 instaluję i wkraczam do gry :)


Heh, no to miłej zabawy, myślę że sie nie zawiedziesz, nie przeraź sie tylko, bo na początku wylądujesz w noobowie i tam sie różne rzeczy dzieją włacznie ze striptizami :P
Ja niestety mam przerwę od grania teraz wymuszoną brakiem zdatnego monitora, ale możesz zagadać do kogoś z forum a na pewno pomogą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny zawodnik czasem skrobnie swoje zdanie na temat swoich wrazen odnosnie gry tudziez spostrzezen ^^

ma dzis wieczorem ktos ochote pojsc na UW? :P
wole lazic z rodakami... wiecej zrozumienia i mniejsze ryzyko trafienia na noobka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 19:57, d7 napisał:

kolejny zawodnik czasem skrobnie swoje zdanie na temat swoich wrazen odnosnie gry tudziez spostrzezen
^^

ma dzis wieczorem ktos ochote pojsc na UW? :P
wole lazic z rodakami... wiecej zrozumienia i mniejsze ryzyko trafienia na noobka ;P


poszedłbym trappers teamem, ale za 1-2 h muszę z kompa spadać - co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:10, Fagno napisał:

poszedłbym trappers teamem, ale za 1-2 h muszę z kompa spadać - co ty na to ?


hm... ja na uw/fow moge tylko ss nukera wystawic... trappera mam tylko pvp do wimway team na ha :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2006 o 20:13, d7 napisał:

hm... ja na uw/fow moge tylko ss nukera wystawic... trappera mam tylko pvp do wimway team na
ha :|


ja mam jeszcze woh monka, ale nie odpowiadam za to jak noobsko nim gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, zeby dalej nie spamowac
moj ID: amothenia elyn
mysle ze za 15 minut sie zaloguje bo poki co musze udawac ze sie ucze >:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 16:33, HumanGhost napisał:

Łaska przeczytać pierwszy post? Normalnie ludzkie lenistwo nie zna granic. A sądziłem, ze już
się skończą te pytania po przypięciu posta. Ehh..


A gdzie Ty masz odpowiedz, o ktora sie pytalem?

Powtarzam: Czy bedzie mozna grac klasami z poprzednich czesci, czy bede mogl grac tylko Derwiszem i Paragonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie mozna grac Warriorem*, Rangerem*, Monkiem*, Mesmerem*, Necrosem*, Elementalista*, Derwiszem i Paragonem.

Postacie z * beda mieć tylko umiejetnosci podstawowe (zwane core) + umiejetnosci z nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:26, turingowski napisał:

Powtarzam: Czy bedzie mozna grac klasami z poprzednich czesci, czy bede mogl grac tylko Derwiszem
i Paragonem?


Odpowiedź jest ukryta. Trzeba ją znależć. A jesli nie potrafisz jej znależć w pierwszym poście to trzeba ruszyć głową i wejść na takie strony jak www.guildwars.pl , www.guildwars.com , www.guildwiki.org , www.guildwarsguru.com , www.crossingtyria.com i tam znaleźć odpowiedź. Zrozum to że już mamy dość odpowiedzi na ciągle i te same pytania , tak jak by ktoś Ciebie pytal co 45 minut "Masz ognia ?"....

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:26, turingowski napisał:

A gdzie Ty masz odpowiedz, o ktora sie pytalem?


Ehh lenistwo.. juz mówiłem zresztą. ;-)
Maszpodane linki do kilku FAQ, które warto przeczytać jesli chcesz grać w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze... jestem zbulwersowany xD
niedawno zaczalem grac na Ha, nie mam jeszcze rank... bo jakos tak teamu nie moge znalezc co by troche punkcikow nabic :|
ludzie wymagaja rank3+ zazwyczaj... ale jak to tu nabic jak nikt ponizej tego ranku sie do teamu zlapac nie moze? ;|

w sumie nie lamie tam zbytnio, mam trappera na vimway i tak czekam tam na team w ktorym nie bede potrzebowal rank...
masakra po prostu ;/
(w trakcie pisania umknelo mi kilka uwag z glowy i nie moge sobie przypomniec co jeszcze chcialem w tym poscie wyrazic, ale w miare cytowania mi przyjdzie to na jezyk...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda lepsza drużyna rekrutuje od R3+ natomiast drużyny w których masz zapewnione to że nie grasz z bandą błaznów i znają się na rzeczy rekrutują od R9+. Rank nie jest calkowitym odzwierciedleniem Twoich umiejętności nie pokazuje co tam naprawde umiesz. Możesz miec nawet R12+ ale znasz sie np tylko na Iway''u ale każdy inny build jest Ci obcy a nie w tym rzecz. Ja np. posiadam R1 , nie cierpie HA , ale posiadam +400k FB , głównie grałem GvG oraz TA.Wg badziej sie liczy FB czy sam rank poniewaz FB zdobywa sie za jednego zabitego przeciwnika i plus tam wygrana i dość sporo trzeba grac żeby uzbierac z 500-700k , natomiast znam ludzi którzy mają R3+ (nabili sobie lub ktoś im pomógł) ale maja nie dość że mniej niz 150k Fb to do tego zbyt pojęcia o grze nie mają. Dlatego nie zawsze rank ani fb jest odzwierciedleniem naszych umiejętności.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować