Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2006 o 16:38, graczomaniak napisał:

Takie duże miasto i stolica województwa i MM nie mają?! Heh, to może w Lublinie, albo Wa-wie
sprawdz?

No niestety.Wsiostok ni ma MM :/ Chyba spróbuje w Wawie,bo Lublin nie ma bonus packów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden dość ciężki problem. Od jakiegoś czasu jak gram to nawet nie minie pół godziny jak mi się pojawi błąd Code=007. Czasami w ogóle to mi się pojawią przy ladowaniu planszy. Czy może ktoś ma pomysł jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:15, Piotrbov napisał:

Mam jeden dość ciężki problem. Od jakiegoś czasu jak gram to nawet nie minie pół godziny jak
mi się pojawi błąd Code=007. Czasami w ogóle to mi się pojawią przy ladowaniu planszy. Czy
może ktoś ma pomysł jak temu zaradzić?


Tak jak mówi graczomaniak spróboj defragmentacje , czyszczenie zbędnych plików , zrób najlepiej Norton WinDoctor a jesli to nie pomoże to chyba reinstalka Windy sie kłania :)

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 10:47, oOreVenOo napisał:

> Herosów zdobywasz w grajac postaciami z roznych chapterów w Elonie i bedzie mozna ich
uzywac
> w prophecies, factionach i pvp o ile masz nightall i zdobedziesz te postacie. A te ulepszenie

> interfejsu to nie wiem, czy dla wszystkich bedzie.

Herosi będą występować tylko w Guild Wars Nightfall , tylko na kontynencie Elony..... Nie wprowadzaj
ludzi w błąd.

A czytałeś wypowiedzi gaile gray? Herosów będzie można zdobywac tylko w Elonie, ale grac nimi wszedzie tam gdzie normalny henchami czyli tez w normalnych kampaniach. Napisałem coś niezrozumiale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle!Bardzo to ułatwi rozgrywke :D Nie moge sie doczekać kiedy będe mógł na dłużej przysiąść sie do GWN!Guru pewnie rozwali GWN w 5 dni :D
Bambusek->nie chce mi se patrzeć.Powiedz ile.Rozważ też,że AN wypuszcza więcej dodatków do GW,więc pewnie wychodzi na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:45, Piotrek K. napisał:

A ja juz tyle razy czytalem jak to pisaliscie, ze: ''Nowych _kategorycznie_ nie przyjmujemy.
Trzeba miec dobrze rozwinieta postac, umiec grac i chciec grac w PvP''. No wiec jak to jest,
hym? Ale ja wszystko rozumiem. W koncu to ''Czerwony'' ;)...


Łatwo można zobaczyć różnicę między kimś, kto będzie latać przez pół roku będąc kompletnym noobem, a kimś, kto zrozumie zasady w miesiąc. Inwestycja, panie, inwestycja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:42, graczomaniak napisał:

Też tak miałem, do tego dochodził jeszcze recconect pod N. Pomogła defragmentacja dysku.


A jak najprościej zrobić defragmentacje?

oOreVenOo -------> niedawno zaistalowałem Win XP więc reinstalka odpada. gdzie można znaleźć tego Norton''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 22:15, Piotrbov napisał:

oOreVenOo -------> niedawno zaistalowałem Win XP więc reinstalka odpada. gdzie można znaleźć
tego Norton''a?


Norton jest orginalnym programem więc jedynym wyjściem jest kupienie Norton System Works 2006 za jakies 200 zlotych i tam znajdują sie wszytskie Nortony Win Doctor , Internet Security , Norton Antivirus etc. Ja osobiście do piractwa nie na ciągam i nie kusze ale to strasznie drogo wychodzi i wogóle jestem śpiący....:P

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 22:57, SatanSan napisał:

Witam wszystkich maniaków GW... wreszcie znalazłem trochę czasu żeby dołączyć do grona forumowiczów...


Witamy i my, jak masz jakieś pytania to wal, ale na początek polecam zapoznać się z przypiętym postem u góry
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 22:57, SatanSan napisał:

Witam wszystkich maniaków GW... wreszcie znalazłem trochę czasu żeby dołączyć do grona forumowiczów...


Również Cię witam, jeśli masz jakies pytania zadawaj je śmiało tylko tak jak mówił Budo , napoczątku postaraj sie przeglądnać pierwszy post bo tam znajdziesz dużo odpowiedzi na różnego typu pytania. Zapraszam Cie do przeczytania tej lekturki mojego autorstwa mam nadzieje że Ci pomoże http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=10122

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>> Budo
>> Btw szukasz może gildii? :O
Nie, nie szukam. Znudzilo mi sie na tyle, ze czekam teraz na dodatek. Zreszta i tak nie mam narazie czasu, bo pozyczam i testuje wszystkie mozliwe gry, jakie kiedys nie chcialy mi pojsc przez brak Pixel Shaderow na karcie ;). Na obecna chwile gram w Kroniki Riddicka oraz Richard Burns Rally. Za chwile ruszam z Psychonauts oraz PoP: The Sands of Time. Jak widac troche tego jest, a czasu jakby mniej niz rok temu ;)
Oblivion przez swoja tendencje do... wywalania sie do windy co piec minut poszedl w odstawke ...


>>> Pitah
>> Inwestycja, panie, inwestycja ;]
A i bez problemu przypnie post w temacie o gildii lub bedzie wyganial ''obcych'' ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:15, Piotrbov napisał:

Mam jeden dość ciężki problem. Od jakiegoś czasu jak gram to nawet nie minie pół godziny jak
mi się pojawi błąd Code=007. Czasami w ogóle to mi się pojawią przy ladowaniu planszy. Czy
może ktoś ma pomysł jak temu zaradzić?

czy 007 nie oznacza niemożliwości podłączenia się do serwera? A jeśli tak, to co w tym momencie może pomóc defragmentacja? Mi się zdarzyło bodajże ze 3 razy. 2 razy ponowne zalogowanie zadziałało, a za trzecim musiałem zmienić tymczasowo w profilu konta na Amerykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować