Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 21:02, Yamamoto napisał:

Na filmiku nie jest to dobrze pokazane, ale czy farm sie uda zależy bardzo od spawn''u. Kilka
razy próbowalem i raz udało mi sie przejść dalej. Co do bulidu który podał Human: rozmawiałem
z gościem który tam farmi
Ilusion miało być na 12, a inspiration na 3 chyba. Jednak nie wiem jaka zbroja jest konieczna.
Gościu chyba kupił to konto wraz z postacią i mówił, że najlepsza jest 15k luxon, ale to chyba
nie prawda. Ja używam Oracle. Jeśli nie chcesz koniecznie farmic UW to zacznij farmic Grawle.
Świetnie da sie na nich zarobić. Moge Ci pokazać jak będę w grze :D pzdr


Jaki masz nick w grze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:38, Piotrbov napisał:

Jak myślicie co to może być? Ten art i inne podobne są w Guild War Factions Art Book. Proszę
o rozsądne myśli ;)


Sorrows Furnace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:38, Piotrbov napisał:

Jak myślicie co to może być? Ten art i inne podobne są w Guild War Factions Art Book. Proszę
o rozsądne myśli ;)


wg mnie jest to Sorrow''s furnace. Najbardziej mi przypomina wlasnie tamta miejscowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:38, Piotrbov napisał:

Jak myślicie co to może być? Ten art i inne podobne są w Guild War Factions Art Book. Proszę
o rozsądne myśli ;)

Sorrow''s Furnace-miejsce przez które sie przebiega w czasie ucieczki przy queście z Orozarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 22:36, Jarzy napisał:

> Jak myślicie co to może być? Ten art i inne podobne są w Guild War Factions Art Book.
Proszę
> o rozsądne myśli ;)
Sorrow''s Furnace-miejsce przez które sie przebiega w czasie ucieczki przy queście z Orozarem.


Sorrow Furnace to jest ta cała lokacja w której przebiegają questy Orozara, Galena Traska, Stoneskina i tego czwrtego, którego już nie pamiętam ;p Ogólnie to miejsce gdize są greeny.

Domyślam się że wiesz o tym tylko... no właśnie co tylko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 23:00, Vytrix napisał:

Małe, a cieszy :) Jest tu ktoś z was? Mnie ciekawi ten Tygrys Bengalski :)


eee, w to grają 2 miliony graczy.. wrzucanie takich screenów troche mija sie z celem, masz tu może 20 nicków xD
A ten Tygrys.. cóż widziałem ciekawsze nicki ;]
np Lesny Jebak, Czerstwa Faza, Ojciec Dyrektor (moja postać ^^), Jaroslaw Kaczynski i cała reszta polityków, Paragon Fiskalny... możnaby wymieniać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 23:18, Vytrix napisał:

Ja osobiście gram postacią pod nickiem: Popieprzony Polak :) Oni tu się tak ładnie ustawili
w kółeczko :)


Heh, takie kółka masz wszedzie na arenach, a szczególnie na RA w Tyrii i to jeszcze po pas w wodzie :)
Po prostu w czasie spawnu postacie sie tak ustawiają same no sie takie obwarzanki robią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 22:56, Latniak napisał:

Domyślam się że wiesz o tym tylko... no właśnie co tylko :p

Tylko to, że on sprecyzował położenie miejscówki z obrazka na planie SF, a Ty nie zrozumiałeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 23:30, Krejt napisał:

> Domyślam się że wiesz o tym tylko... no właśnie co tylko :p
Tylko to, że on sprecyzował położenie miejscówki z obrazka na planie SF, a Ty nie zrozumiałeś.
:)


To wiele wyjaśnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Otóż mam do was forumowicze 2 pytania odnośnie GW.
1. Czy którakolwiek część GW ruszy na sprzęcie: Celeron 2.0 GhZ , GForce 2 64 MB (Lub Radeon X130 128mb(Jeśłi zmienię kartę przed zakupem gry) , 512 mb Ram??


2.Czy jeśli kupię GW:Nightfall, to będę miał dostęp do rzeczy z podstawowej części gry i dodatku Factions?

Pilnie proszę o odpowiedź.


P.S Jeśli ktoś już się o to pytał to z góry przepraszam,ponieważ nie chciało mi się czytać około 540 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 09:28, Death98 napisał:

P.S Jeśli ktoś już się o to pytał to z góry przepraszam,ponieważ nie chciało mi się czytać
około 540 stron.

Może zechce ci się przeczytać przyklejony na górze post, gdzie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby napisać dokładną godzinę początku przygody w Elonie? Start chyba jest o północy z czwartku na piątek. To u nas bedzie to +8 czy +9 godzin? Znaczy się rano czy jakoś inaczej? Mylą mi sie te strefy czasowe, nigdy nie lubiłem geografii. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym wiem, ale ten gościu chyba nie:D Pisał, że najlepszy jest luxon 15k ale chyba każdy wie, że to skin.


Fett -gram.pl ---> Lui nil, Feanor Kurufinwe, Yamamoto Monk ewentualnie Antonio Pl bo to postać brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 14:28, Norbi.7 napisał:

> Kiedy ma wyjsc polska wersja?

Razem z wyjściem Nightfall. Czyli bodajże za 4 dni


spoko moze zakupie:D kiedys gralem ale mnie nudzila a teraz no no no:) a nightfall bedzie polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować