Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

a spolszczenie ma wyjsc wtedy gdy nightwall ?? zna ktos dobry buil dla W/Me axe i tarcza na hydrach ?? na wilkach jest tylko dla sworda a dla axe ?? prosze o szybka pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 21:38, micaa napisał:

a spolszczenie ma wyjsc wtedy gdy nightwall ?? zna ktos dobry buil dla W/Me axe i tarcza na
hydrach ?? na wilkach jest tylko dla sworda a dla axe ?? prosze o szybka pomoc


Spolszczenie wyjdzie później niż GWn , na przełomie listopada/grudnia a może nawet później. Tu masz buildy Warriora http://gw.gamewikis.org/wiki/Category:PvE_builds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowe info na gw.pl? Będzie można przemieszczać sie za pomoca jakichś piaskowych robaków. Coś jak w Diunie. Ciekawe jak to bedsie w praktyce wyglądało. A twórcy kryją coś na temat mountów. Czyżby GW dążył do całkowitej dominacji i miał zawierać wszystko co najlepsze z różnych gier online? Zobaczymy. Może dadzą mounty w czwartym rodziałe. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 17:09, DragonLord napisał:

Duży błąd, ktoś stwierdził, że środkowe pole jest najlepsze
i ludzie jak głupie krowy zaczęli na nie włazić

No coz - postanowilem sprawdzic inne pola i... musze przyznac, ze sie na nich ostro przejechalem. Jak wczoraj sobie spokojnie rano stalem na srodkowym polu to nie bylo problemu by wyciagnac tych kilka tysiecy wygranych biletow na 250sztuk zakupionych. Po kupnie 250 nowych biletow wieczorem i stanieciu na kole naroznych nie udalo mi sie nawet wygrac 1.7k biletow. Jak widac, w moim przypadku, lepiej stac na srodku. Pozdrawiam :).
PS. I nie, nie stlem na srodkowym polu, bo tak mi ktos powiedzial, tylko dlatego, ze przynaosilo mi to realnie wiecej wygranych biletow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 14:45, HumanGhost napisał:

Hehe widać ludzie lubią odpowiadać na pytania nie do nich. Ale odpowiedzi juz masz, więc nie
będę ich powtarzał. Jak chcesz spróbować tego farmu to napisz potem jak wrażenia i czy to trudne.
Bo na filmie wygląda łatwo, ale co tak nie wygląda. ;-)


Jakiś link do tego filmu? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 15:19, HumanGhost napisał:

Widzieliście nowe info na gw.pl? Będzie można przemieszczać sie za pomoca jakichś piaskowych
robaków. Coś jak w Diunie. Ciekawe jak to bedsie w praktyce wyglądało. A twórcy kryją coś na
temat mountów. Czyżby GW dążył do całkowitej dominacji i miał zawierać wszystko co najlepsze
z różnych gier online? Zobaczymy. Może dadzą mounty w czwartym rodziałe. :-)


Co ja bym dał żeby pojeździć na smoku czy pobiegać na wilczku ;) Może AN poprawi mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 15:46, Gutek87 napisał:

Co ja bym dał żeby pojeździć na smoku czy pobiegać na wilczku ;) Może AN poprawi mi humor


Ja tam nie wiem, ale Glint nie byłaby zachwycona żeby na niej jeźdźić... nawet na wizji Glint :P
ps zobaczymy co to będzie, swoją drogą jest kilka zwierzów które by sie nadawały do osiodłania, np Gryfy, wszelkiej maści Drake''i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 15:49, Budo napisał:


> Co ja bym dał żeby pojeździć na smoku czy pobiegać na wilczku ;) Może AN poprawi mi humor


Ja tam nie wiem, ale Glint nie byłaby zachwycona żeby na niej jeźdźić... nawet na wizji Glint
:P
ps zobaczymy co to będzie, swoją drogą jest kilka zwierzów które by sie nadawały do osiodłania,
np Gryfy, wszelkiej maści Drake''i...

O Glint to ja nawet nie myślałem, przecież jest taka piękna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 16:44, barteg napisał:

Guild Wars .

xD

musze przyznać, że po raz pierwszy spadłem z krzesła po przeczytaniu czyjegoś posta na forum.... i do tej pory nie mogę zaczerpnąć oddechu....oejng[uin sorry, właśnie przygrzmociłem głową w klawę, bo mnie pośmiechowe drgawki wzięły :)
widzę, że mamy tu inteligentnych i umiejących sie wysłowić forumowiczów. Barteg - oby tak dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 16:53, barteg napisał:

Mam wrażenie ze cos ci sie nie podoba ?


dobre masz wrażenie.
kończe tę bezsensowną kłótnię, zanim sie zacznie na dobre - bo mam już dwa ostrzeżenia na koncie, więc wole nie ryzykować degrada.
pozdro, mistrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm...
Mam pytanie bo zastanawiam sie czy kupic gw czy wow w wow gralem wiec wiem co i jak a w gw niemialem okazji wiec pytam czy w gw jest cos takiego jak w wow niewiem wydobywanie rud a potem robienie z nich broni lub cos podobnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:12, argetlam napisał:

hmm...
Mam pytanie bo zastanawiam sie czy kupic gw czy wow w wow gralem wiec wiem co i jak a w gw
niemialem okazji wiec pytam czy w gw jest cos takiego jak w wow niewiem wydobywanie rud a
potem robienie z nich broni lub cos podobnego ??


Wszystko jest podpięte w pierwszym poście na każdej stronie tego wątku, ja sugeruje www.guildwars.pl tam są wszystkie podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 16:44, barteg napisał:

Guild Wars .


Pisząc na tematy związane z Guild Warsem ale nie mające wiekszego sensu , znaczenia lub potrzeby bytu jesteś narażony na ostrzeżenia , degrady jak i również na karcenie innych forumowiczów.

Dnia 22.10.2006 o 16:44, barteg napisał:

No co chcesz :D. Chłopak chce sie pochwalić swoją gildią :D:D.


Wszytsko fajnie i picuś glancuś , tylko jak każdy chciał by się chwalić mniejszym/większym/mądrzejszym/głupszym czynnem owy wątek miał by 5555 stron a postów 3x tyle ile stron. ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogóle pytanko odnośnie tej gry - czy warto. Koledzy polecają mi właśnie ten tytuł oraz Linage II jako konkurencję - co wybrać? Wiem że GW nie wymaga abonamentu - a to plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:47, caramondl napisał:

Mam ogóle pytanko odnośnie tej gry - czy warto. Koledzy polecają mi właśnie ten tytuł oraz
Linage II jako konkurencję - co wybrać? Wiem że GW nie wymaga abonamentu - a to plus!


Każdy znajdujący się tutaj powie że warto , powie kupij w ciemno. Dlaczego ? Bo gramy w tą gre , w pewnym sensie jesteśmy jej twórcami nadajemy tej grze życie jak każdy inny gracz. Poczytaj sobie różne recenzje , opisy , " http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=10122" , różnego typu "fansajty" www.guildwars.pl , www.guildwars.com , www.guildwarsguru.com , www.crossingtyria.com. Sam musisz zdecydować , zobacz w sklepie gram.pl jak Ci się gra podoba , przeczytaj opinie innych. A co do abonamentu rzeczywiście go nie ma a to bardzo duży plus pozatym GW ma bardzo małe wymagania sprzętowe oraz nie wymaga mocnego łącza internetowego wystarczy 64kb/s.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować